Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AVF ecu


Radex121

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mój ECU końcówka LJ szlak trafił woda go załatwiła i musze go wymienić, pod ręką mam ECU końcówka FP i sie zastanawiam czy będzie on pasował z tego co wiem jest on od AWX-a a ja mam AVF

Na dodatek na starym ecu miałem wgrany program na 165km..... jak to sie będzie miało do zmiany ecu na inny

Będę wdzięczny za pomoc .

Edytowane przez Radex121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik ma końcówkę JL chyba się pomyliłeś zmiana sterownika to powrót do oryginału czyli seria do tego dojdzie jeszcze dopisanie immo chyba że ster który masz jest zrobiony na off to tak na szybko. No i ważne są dwie kwestie wyposażenie auta i modeł płyty w sterowniku bo mogądziać się dziwne rzeczy problemy z masą błędów na zegarach , klima działające na stałe wentylatory

Jeśli ster jest żywy na tyle żeby zgrać z niego soft i sklonować immo można zrobić full backup i wgrać do drugiego sterownika i będzie śmigał bez niczego montujesz i śmigasz.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l92wi6qh.jpg JL

gdyby nie immo to bym już zamówił drugi taki i podmienił a program zrobił bym na nowo ..... a jak sprawa wygląda z tym FP ?? tzn będzie pasował chodzi mi czy z motorem nie będą się działy dziwne rzeczy jak by nie było jest on od AWX..

Edytowane przez Radex121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jl tak jak napisalem a nie jl Szukaj identycznego nie bedzie problemow a soft i immo zgrac i ladowac do drugiego stera immo mozna zgrac bo nie jest w procku a moze i reszte jak ster zyje na tyle aby dalo sie zgrac reszte

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ogarnięty zakupiłem nowy sterownik zakodował go kolega z forum i po problemie ;)


Panowie a czym sie różni sterownik

038906019LJ od 038906019JL ?????

Z tego co przeglądam logi urzytkowników to we wszystkich AVF siedzi własnie ten sterownik LJ Niestety z moim sterownikiem który zakupiłem jest taki problem ze nie da sie nic na niego wgrać bo jest jakoś zakodowany......... właśnie o kocówce JL i boje sie ze następny jak kupie JL tez będzie taki sam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...