Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy kazde b8 ma podgrzewane lusterka?


Przemysław Jankowski

Rekomendowane odpowiedzi

czy kazde b8 ma podgrzewane lusterka? dzisiaj był zaparowane i całą droge ich nie grzało trzeba włączyc je jakims przyciskiem czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każde.

Jeśli masz taką ikonkę w pokrętle lusterek, to masz:

sterownik_do_lusterek_w_audi_a4_b8.jpg

Jeśli taką, to nie:

21948195744_80c4b4a76b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozna to dostawic jakos hmm? bo mam tak jak na 2-gim obrazku bez tej ikony na dole

na FORUM masz opis jak załozyc i jak zakodowac to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisujesz w wyszukiwarka montaz podgrzewanych lusterek ........i masz :hi:


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245599-montaz-skladanych-i-podgrzewanych-lusterek/?p=3529053#entry3529053

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje


o jezu skomplikowane to robota nie dla mnie :( a samych podgrzewanych nie można jakos zrobic? nie ma tam poprowadzonej instalacji na sam wklad :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewane-lusterka-gb-8s-gb-10s-i6622718905.html

kupujesz dwie maty, dwa przewody ciągniesz do lusterek, sterowanie np. przyciskiem od podgrzewania tylnej szyby

tak jest tanio i dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Wystarczy wymienić wkład i przełącznik lusterek + zakodować kabelkiem. Zrobisz to bez zdejmowania tapicerki, a całość to 30 minut roboty.

[edit] Nic nie trzeba ciągnąć. Lusterka nawet jak nie mają ogrzewania, to mają pociągniętą instalację. Wystarczy podłączyć i zakodować.

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie ładnie ale trzeba miec vcdsa,a komus postawic to koszta;/ da rade jakos zdobyc ten program za póldarmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest właściwie z podgrzewaniem lusterek, załączają się automatycznie przy jakiejś temperaturze (pokrętło na środku symbol grzania) czy można je wymusić włączając grzanie tylnej szyby bez względu na temperaturę?

w instrukcji jest napisane :

The mirrors are heated depending on the outside temperature until the ignition is switched off, even if the knob is no longer in position A. (środek).czyli po co jest pozycja A jeżeli lusterka zaczną grzać automatycznie w zależności od temperatury nawet jeżeli pokrętło nie jest w pozycji A ?

Edytowane przez iwadrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozna to dostawic jakos hmm? bo mam tak jak na 2-gim obrazku bez tej ikony na dole

To nie chodzi o ikonę na dole tylko o tą pomiędzy lewym a prawym lusterkiem, tak zwaną pozycja zero tam jest zaznaczone czy są lusterka podgrzewane czy jak na drugim zdjęciu nie

A ta pozycja na dole na pierwszym zdjęciu jest do składania lusterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zbig

ale po co mi kabelek jak oprogramowania nie mam ;/? jest jakies darmowe oprogramowanie? i jaki kabelek polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...