Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b5 fake us tdi na sterydach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I co sie działo z tą turbina?

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Kowi87 napisał:

I co sie działo z tą turbina?

Kawałek metalu z dziury po sondzie egt urwał się, wpadł do turbo i rozwalił geometrie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Lampka podsufitki od golfa 4, tył trochę obniżony i utwardzony. 

20171208_092128[1].jpg

20171208_092136[1].jpg

20171208_092200[1].jpg

 

wymienione dystanse z tyłu z 17mm na 20:

20171228_130819[1].jpg

 

 

20171228_130827[1].jpg

20171228_130836[1].jpg

Ledowe oświetlenie wnętrza:

 

20171228_131142[1].jpg

20171213_221408[1].jpg

 

 

20171228_131353[1].jpg

Edytowane przez lukanio143

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Okleiłem dekory czarną folią, rączki pomalowane w czarny połysk, wymienione głośniki z przodu na hertz, wymienione wkłady boczków na skórzane. 

20180406_140217.jpg

20180406_140142.jpg

20180406_112003.jpg

Opublikowano

Ciepło się pojawiło i sezon z dłubaniem rozpoczęty ;)

Opublikowano
2 godziny temu, keczu napisał:

Ciepło się pojawiło i sezon z dłubaniem rozpoczęty ;)

chyba jak u każdego :D  auto na duży plus i widzę klimy brak jak u mnie :P 
Wydaje mi się że tak dla zgrania wszystkiego pasowałoby pomalować konsole od radia w czarny kolor :) 

Edytowane przez Hiper

Opublikowano

I Ja się dzisiaj pobrudziłem - a jakże - ale nie w zakresie look - z hamulcami. A klima - się przydaje ;)

Opublikowano

no przydaje , przydaje jak miałem volvo z klimą i przesiadłem się na audi bez to masakra , no ale cóż :D to widzę mieliśmy takie samo zajęcie bo ja odpowietrzałem też hamulce :D 

Opublikowano

lukanio143

gdzie robiłeś skórę na boczki ?, bo patrze bez przeszyć , pewnie ciężko było to naciągnąć :P

Opublikowano
W dniu 5.11.2017 o 00:15, lukanio143 napisał:

W końcu turbo ogarnięte, założony zderzak od s4 i hamulce 312:wink:

20171021_124017.jpg

20171021_123953.jpg

jak ze zderzakiem o eski ciężko było spasować dużo rzeźbienia bo tez się przymierzam do wymiany 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Gregoor90 napisał:

jak ze zderzakiem o eski ciężko było spasować dużo rzeźbienia bo tez się przymierzam do wymiany 

Mam przedlift, zderzak też przedlift, więc bez problemów pasuję;)

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Hiper napisał:

lukanio143

gdzie robiłeś skórę na boczki ?, bo patrze bez przeszyć , pewnie ciężko było to naciągnąć :P

Kupiłem boczki bez tych przeszyć. Chyba w przedliftach były takie bez nici. 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Hiper napisał:

Wydaje mi się że tak dla zgrania wszystkiego pasowałoby pomalować konsole od radia w czarny kolor :)

Właśnie nie wiem jak będzie ta konsola wyglądała w czarnym połysku, na razie się wstrzymam. 

A klimy nie zakładam, bo za dużo zabawy a i szybszy jest:D 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowy poliftowy zderzak z PDC

 

IMG_20180724_110550[1].jpg

IMG_20180724_110604[1].jpg

IMG_20180724_110558[1].jpg

IMG_20180724_113443[1].jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
  • wtryski wzm 260
  • porządki pod maską
  • trochę poowijałem taśma alu doloty
  • zrobiłem dodatkową dziurę w pasie przednim
  • silikony do podciśnienia
  • dodatkowy dolot powietrza do filtra

IMG_20180914_215830.jpg

IMG_20180914_221707.jpg

IMG_20181010_150025.jpg

IMG_20181012_143942.jpg

IMG_20181012_143949.jpg

IMG_20181012_143957.jpg

Opublikowano

Tylny zderzak pospawałeś razem dokładką ?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Brzeziak napisał:

Tylny zderzak pospawałeś razem dokładką ?

Tak, jest razem zespawane plus zaslepione otwory na czujniki.

Opublikowano

Ładnie dopasowałeś dodatkowy dolot :D dla mnie kozak :D a w drugiej co masz ? możesz zabawić się w szeryfa i w druga kratkę wstawić małego szperacza :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
  • polerka końcówki wydechu
  • profilaktycznie zdjęta głowica
  • nowy kolektor ssący sdi
  • składanie pompy po raz kolejny, udało się dorwać nową falę de143

IMG_20181124_130555.jpg

IMG_20190202_145741.jpg

IMG_20190202_152503.jpg

IMG_20181016_160324.jpg

IMG_20181113_125220.jpg

IMG_20181113_125303.jpg

 

  • kierownica audi tt 8j
  • lip na tył
  • gałka B6 sline
  • lusterko polift
  •  

IMG_20190714_192505.jpg

IMG_20190714_192512.jpg

IMG_20190720_204310.jpg

IMG_20191001_161711.jpg

IMG_20191009_163643.jpg

 

  • Ręczny skórzany
  • cupholder
  •  

IMG_20191117_151608.jpg

Edytowane przez lukanio143

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

felgi 18/8j

IMG_20200322_171123.jpgIMG_20200322_170949.jpg

 

3SDM 18/9.5j/et40

IMG_20200327_161958.jpgIMG_20200327_174300.jpgIMG_20200327_174415.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.