Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Zdjęcie zegarów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam prośbę;

czy mógłby mi ktoś wysłać fotkę zegarów z A4 z właczonym zapłonem;tzn.przed odpaleniem /pierwsze egzempalrze 95`,silnik benz.;z manualna skrzynką/-najprostsze.

potrzebuję skonfrontować,czy nie brakuje mi którejś kontrolki.

z góry dzieki

[email protected]

pozdro

Wojtek

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 23-02-2007, 18:37 ]

chyba żartujesz... Forum jest po to żeby tu się dzielić.

Zwłaszcza, że to chyba jest już na forum.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czesc przesle Ci jutro :):a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki :biggrin:

Wyglada na to,że mam wszystkie kontrolki;

...ale mam pytanko:

-jeśli cos sie dzieje z autkiem,to która kontrolka sie zapala?

jestem przyzwyczajony,ze w innych autkach miałem taka pomarańczową z silniczkeim/kontrolka ukł./W nowszych wersjach A4 widziałem ,ze jest ;a u nas?

Jeszcze raz bardzo dziękuję,bo już zwątpiłem,czy ktoś odpowie,miałem komuś sie wbić do autka i samemu zobaczyć,hehehe :a4fan:

:bicz:

Opublikowano
jeśli cos sie dzieje z autkiem,to która kontrolka sie zapala?

Nie ma takiej kontrolki, a przynajmniej nie w starszych modelach

Opublikowano
  • Autor
jeśli cos sie dzieje z autkiem,to która kontrolka sie zapala?

Nie ma takiej kontrolki, a przynajmniej nie w starszych modelach

wielkie dzięki!!!

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Szukam i szukam i nie moge nic znalezc... czy ktos mi powie od czego sa te kontrolki, badz nie wiem co to innego moze byc, te "paski" pod duzymi kontrolkami?? czy w wersjach z automatem tam sie wyswietlaja biegi?? moj licznik wyglada tak jak ten z linka co wrzucil sisi1977.

Opublikowano

czy ktos mi powie od czego sa te kontrolki, badz nie wiem co to innego moze byc, te "paski" pod duzymi kontrolkami??

U mnie tam jest wyswietlana temperaturka w jednym pasku( na dole) :)

Opublikowano

czy ktos mi powie od czego sa te kontrolki, badz nie wiem co to innego moze byc, te "paski" pod duzymi kontrolkami??

U mnie tam jest wyswietlana temperaturka w jednym pasku( na dole) :)

temperatura czego??

Opublikowano
temperatura czego??

Temperatura na zewnątrz samochodu

czy w wersjach z automatem tam sie wyswietlaja biegi??

Zgadza się, tam wyświetlają się biegi, jeżeli mamy samochód z automatem i z czujnikiem temperatury zew., to wtedy oba wyświetlacze są aktywne.

TEMAT ZAMYKAM, kolega Wojtek75 otrzymał odpowiedź na zadane pytanie! Już dawno, bo w marcu!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.