Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Preparat do czyszczenia kata bez jego demontażu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie , widziałem różnego rodzaju środki na youtube i chciałbym zastosować jakiś ponieważ nie mam jak zdemontować wydechu a na parkingu pod blokiem nie ma sensu ...Proszę o opinie :)

Opublikowano

Jak kiedyś w innym aucie testowałem i nic to nie pomaga. Wytnij je w cholere. Prokata i dwa katy pod autem. I bedziesz miał spokój.

Opublikowano
  • Autor

Jak kiedyś w innym aucie testowałem i nic to nie pomaga. Wytnij je w cholere. Prokata i dwa katy pod autem. I bedziesz miał spokój.

Ummm to będę musiał poszukać jakiegoś kanału żeby się za to zabrać.Myślałem że uda mi się to ogarnąć bez wiekszej ingerencji.Ponoć głośniej chodzi , a jest to duża różnica jeśli chodzi o hałas w środku ? Jeżdżę z małym dzieckiem i nie chciałbym mieć w środku traktora ;)

Opublikowano

Nie ma żadnej różnicy nic sie nie zmieni. W środku nic nie odczujesz.

Opublikowano
  • Autor

To super czyli same plusy wywalenia kata :) Dzięki za info teraz nic tylko brać się do roboty !

Opublikowano

dokładnie

Opublikowano

To super czyli same plusy wywalenia kata :) Dzięki za info teraz nic tylko brać się do roboty !

Same plusy to nie, jest smród straszliwa emisja substancji toksycznych. Ty może nie odczujesz, ale każdy za tobą i obok już tak. Jakie objawy, ze chcesz pruć?

Opublikowano

Wcale nie śmierdzi jak zdrowy silnik popierwsze po drugie ty w aucie nie czujesz katalizatory sa dla ekologoów a dla auta sa szkodliwe wyrzucaj. A po 200tys i tak nie spełniają swojej roli. A nie ma 2.5 tdi które nie przekroczyło 200tys.

Opublikowano

I przeglądu nie przejdzie bo spaliny nie będą spełniały norm i trzeba będzie założyć od nowa. :kwasny:

Edytowane przez Pawelpk

Opublikowano

Przejdzie u mnie sprawdzali i powiedzieli ze jest w normie mieści sie w skali.

Opublikowano

Wcale nie śmierdzi jak zdrowy silnik popierwsze po drugie ty w aucie nie czujesz katalizatory sa dla ekologoów a dla auta sa szkodliwe wyrzucaj. A po 200tys i tak nie spełniają swojej roli. A nie ma 2.5 tdi które nie przekroczyło 200tys.

U mnie jest 300 i na pewno spelniają swoją role :)

Opublikowano

Przejdzie u mnie sprawdzali i powiedzieli ze jest w normie mieści sie w skali.

Bez katalizatorów auto może nadal spełniać normę zadymienia, natomiast na pewno nie spełnia już żadnej normy spalin, może ewentualnie nigeryjską albo etiopską.

Edytowane przez majkel_majki

Opublikowano

Niech wam bedzie ekolodzy mnie nie interesuja dlatego nie mam katów bezpieczniej dla silnika i na pewno przy 300tys orginalne katy nie spelniaja norme juz troche tych 2.5 litrówek pozbyłem katów i żaden po 200tys nie był czysty wszystkie zabite tak ze samochód ledwo oddychał.

Edytowane przez lunatic

Opublikowano

Niech wam bedzie ekolodzy mnie nie interesuja dlatego nie mam katów bezpieczniej dla silnika i na pewno przy 300tys orginalne katy nie spelniaja norme juz troche tych 2.5 litrówek pozbyłem katów i żaden po 200tys nie był czysty wszystkie zabite tak ze samochód ledwo oddychał.

A jak to mierzysz ze samochod dobrze oddycha???

Czym to kiepskie oddychanie sie objawia ???

Edytowane przez slawinio

Opublikowano

A np zapchany katalizator u jednego znajomego w 2.5 tdi ze 180ps robil 140 po wydlubaniu wracolo okolice 180. a wiekszosc które wydłubałem byly tak zapchane że spręzarka 10barowa miała problem powietrze wydmuchać przez nie wiec nie gadajcie mi że katy sa zdrowe po takich przebiegach. Ale jezdzijcie sobie a pozniej narzekajcie ze turbo cos slabo dmucha itp itd. I inne awarje z tym związane. Katy 2.5 tdi z tego co mi mówił mechanik z aso niemieckiego po 200 tys powinny byc wymieniane na nowe.

Opublikowano

No bo taka jest prawda. Po 250 tysiącach katem już bym tego nie nazwał.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja wczoraj chciałem zobaczyć jak to u mnie wygląda.

Narazie postanowiłem o wycięcie pierwszego za turbo nad 2 pozostałymi się zastanawiam.

2caae89c43794eee97fc1dc8cda374e7.jpg33e2a1d2a176de9a0ca18fd975aef133.jpga57a03ab29e5abefcd104ea96e8e73ef.jpg960070565643c4fa8e63a7e23a4a305e.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ten pierwszy to pro kat u mnie był czysty a pozostale dwa tragedia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.