Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z bagaznikiem A4 B5


Krystian Abramczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.

Mam problem z otwarciem bagażnika a mianowicie..

Jakiś czas temu siadla mi ta centralka pneumatyczna do zamykania i otwierania drzwi.Obecie wszystko musze robic recznie zamykac i otwierac każde ale...Jednoczesnie pozamykalo mi bagażnik i wlew paliwowy. Wlew otworzyłem uporalem się sposobem ręcznie ale bagażnik dalej pozamykany. Dodam że nie mam kluczyka do niego a od środka pod kanapa mam blachę. Ktoś podpowie jak się do dziada dostać? Pozdrawiam .

Edytowane przez Krystian Abramczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wyciąć blachę za kanapą i dalej od środka otworzyć bagażnik, albo łom i wyrwać klapę :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluczyk powinien pasować, chyba że ktoś wymieniał wkładkę

nie prościej będzie rozwiercić zamek/wkładkę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluczyk powinien pasować, chyba że ktoś wymieniał wkładkę

nie prościej będzie rozwiercić zamek/wkładkę ???

Ok wszystko rozumiem. Kluczyka nie ma właśnie i tu jest problem. Byłbym bardzo wdzięczny za jakoś chłopską instrukcję jak to rozwiercić żebym ulepu gorszego nie zrobił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak padła Ci centralka, to odepnij przewody od centralki i "ustnie" lub czymś innym podmuchaj/zaciągnij - powinno się otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak padła Ci centralka, to odepnij przewody od centralki i "ustnie" lub czymś innym podmuchaj/zaciągnij - powinno się otworzyć.

O ok, ale jak dobrze myślę to przewod jakiś wyciągnąć z drzwi co idzie do zamka czy jak? Cała pompa od tego znajduje się właśnie w bagażniku i to jest tak beznadziejna ze aż śmieszne ??

Temat zamkniętym udało się. Powycinalem blachę od środka dostałem się do środka i otworzyłem. Okazało się ze pompa zepsuta. Zimne luty były. Lutownice cyna i poszło. Dziala wszystko jak nowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...