Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AEB Problem Odpalanie na zimnym


grantz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moją furką otóż ma problem przy odpalaniu dzieje się to co na filmiku:


Powoli zaczyna mi brakować pomysłów co może być grane na ten moment zmieniłem : czujnik temperatury na ori , świeczki , podmieniłem aku ,zakręcałem gaz przy butli jak i również odpinałem wtyczkę od przepływki . Dodam że dzieje się tak tylko na zimnym i przeważnie po odpaleniu gaśnie po czym jak odpalę 2 lub 3 raz to objawy są tj obroty falują nie mniej jednak silnik już nie zgaśnie . Dodam że mam szarpanie ( delikatne) jak od 1000 obrotów na 2 lub 3 biegu wcisnę pedał w podłogę . Błędów Vag nie pokazał . Prosiłbym o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że ciśnienie było sprawdzane i jest w porządku filterek paliwa też wymieniowy , dodam jeszcze że kiedy obroty tak falują to silnikiem rzuca jak głupim i mam wrażenie że pali na 3 gary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odma jest cała , odnośnie przepustnicy z jakiś miesiąc temu ją czyściłem i co jak co ale nie mogłem zrobić adaptacji tj ani vagiem ani kluczykiem z racji tego że na vagu po prostu w wejściu w grupę 098 adaptacja nie rusza ciągle pisze adp error i to się zmienić nie chce ani odpinając aku ani resetując .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ERROR wyskakuje jak masz włączony silnik, robiłeś adaptację przy samym zapłonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptacje robiłem tylko i wyłącznie na zapłonie nigdy nie robiłem na odpalonym silniku . W Vagu adaptacja nie chce ruszyć w ogóle ciągle adp error .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz elektryczną przepustnicę czy na linkę?

http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=9

Masz link, odnajdź swoją przepustnicę i zobacz czy na dobrym kanale robiłeś.

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aeb mam na linkę przepustnice i ten tekst widziałem wiele razy i kombinowałem z każdym i za każdym razem nic nie rusza niestety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie da zrobić adaptacji to coś nie tak z przepustnicą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzisiaj na szrot wziąłem inna przepustnice zrobiłem adaptacje przeszła bez problemu wyskoczyło że ok , teraz tylko muszę czekać na wyniki do rana i dam znać czy pomogło czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I problem rozwiązany dzisiaj rano pali jak złoto winna przepustnica :) Dzięki za pomoc temat do zamknięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...