Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Frekwencja jak nigdy :good:

Foto też niezłe, tylko... to TŁO !!!

p3073772.jpg

Marek, jak tylko śniegi się roztopią a służby miejskie posprzątają piach i sól po zimie, to zmieniamy miejsce na Rotundę

OK?

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Wyświetleń 276,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

OK niech tak będzie jak proponujesz

Opublikowano
:evil:
Opublikowano

witam niestety musiałem wrócić przedwcześnie do Lublina i nie miałem dostępu do netu żeby wcześniej dać znać :sick3:

szkoda bo nawet samochód umyłem ładnie w sobotę :(

Opublikowano

widzę spocik się udał,gratulacje

Opublikowano

za miesiac nowe mieejsce spotkania , moze przyciagnie wiecej klubowiczow niz tylko tych z zmc :hi:

Opublikowano

a czemu nie robicie spotów razem z Cult Style Zamość ,nie było by ciekawiej ?

Opublikowano

a za kolegą z czarnej A4 z chromem na lusterkach stałem w kolejce na myjnię w sobotę :)

Opublikowano

gdzie ty to znalazłęs chcesz je dla siebie ??

Opublikowano

damian jest takie powiedzenie , w zasadzie 2 , "nie stac nas na tanie rzeczy " oraz " tanie mieso .... jedza", kup normalnie troszke drozej i bedziesz miał mozliwosc reklamacji , kupujac na allegro mozesz towar zwrocic, bez podania przyczyny

Opublikowano

:hi:

I LOVE ZAMOŚĆ

:kox:

dsc01791b.jpg

!!! R E A L F O T O !!!

Całe szczęście, że to nie mój samochód... :polew:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie stoi od zeszłej wiosny :polew:

Opublikowano

Pewnie stoi od zeszłej wiosny :polew:

Albo jakiś emeryt lubi dokarmiać gołębie i ma z tego niezłą radochę...

:naughty:

Byłem dzisiaj na corocznym przeglądzie (Speed Car - ul. Lubelska) i "diagnosta" po wejściu pod auto pyta: "Co w tym samochodzie było robione, bo większość śrub była niedawno odkręcana?" "Dwumas" - odpowiedziałem.

A on na to - "Ahaa...". :polew: Poza tym zostałem pouczony o zakazie używania LEDów w przednich postojówkach i dostałem scyzoryk tzn. "motylka".

A wszystkie te przyjemności kosztowały mnie jedynie 99 PLN

Gorąco polecam!

Opublikowano
  • Autor

Też tam robię przeglądy ale mnie wynosi troszkę drożej :naughty: lpidżi i taxi :gwizdanie:

Opublikowano

Też tam robię przeglądy

... a jakie przeważnie zabierasz gadżety z magicznej szklanej ekspozycji? :decayed:

Opublikowano

ja ostatnio brałem u nich magiczne ściereczki i powiem, że to najlepszy gadget od nich, są na prawdę git i super się sprawdzają przy wycieraniu blachy po myciu auta, brałem też u nich linkę holowniczą - masakra, przeżyła tylko jedno wyciąganie z zaspy poloneza, linka dobra ale gówniano zakuta.

Opublikowano
  • Autor

Ja biorę coś co wygląda mniej więcej "trwale" :naughty: ostatnio chyba kamizelkę odblaskową wziąłem, bo mi była potrzebna do drugiego samochodzika :decayed:

Opublikowano

:hi:

I LOVE ZAMOŚĆ

:kox:

dsc01791b.jpg

!!! R E A L F O T O !!!

Całe szczęście, że to nie mój samochód... :polew:

to autko było juz raz myte , ta seria to 2 raz :) (auto kolegi), moj parking:), a co do przegladow robie na tam w urzedzie celnym , trzeba bylo sie odezwac to bym ci kamizelke dał i nie musiałbys robic po to przegladu :naughty::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.