Treść opublikowana przez maupen
-
[INNE] Jaki silnik do VW BORA
Mam do Was pytanie, i prosze udzielcie mi szybkiej i dobrej rady, chodzi mi o silnik do vw bora jaki dokladnie podejdzie p&p zamiast AJM z 6 biegowa skrzynia ??? Pada mi uszczelka pod głowicą i czy jest sens , remontować czy lepiej SWAP?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
damian jest takie powiedzenie , w zasadzie 2 , "nie stac nas na tanie rzeczy " oraz " tanie mieso .... jedza", kup normalnie troszke drozej i bedziesz miał mozliwosc reklamacji , kupujac na allegro mozesz towar zwrocic, bez podania przyczyny
-
[B5 AJM] Drganie auta po puszczeniu gazu
sprawdz poduchy pod silnikiem i skrzynia , to moze byc powod ze telepawki przenosza sie na karoserie
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
kula007, gdzie odrwałes taki zamiennik ??
-
[ALL] Co Panowe zrobić z tymi felgami ?
idzie wiosna , skoncz juz te oponki a pozniej oddaj felgi do renowacji:), pozdro
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
a co powiesz na takie oczka?? -->http://moto.allegro.pl/item928096960_lampa_przednia_audi_a4_99_01r_nowa_prawa_lewa.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszytskich na pokładzie