Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post

• Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zdjecie ze spota :) dla tych których nie bylo :)

tak mnie podkusiło po rozmowach o turbo .

Edytowane przez pabloooo85

LZA 28283 audi B6 srebrne o ile pamiętam, stałeś w czwartek rano obok na swiatłach w Lublinie Al. Slidarności/ ul.Prusa. Pozdrawiam klubowicza.

Wszystko sie zgadza tylko kolor grafit :) wracalem z Kozienic ze szkolenia .pozdro klubowiczu

Zdjecie ze spota :) dla tych których nie bylo :)http://s1.postimg.org/ip31aadi7/c4zj.jpg

Czyja to taka rakieta?

Pewnie ze 300KM

pogadalismy troche o turbinach i tak mnie podkusilo zeby dodac ,zdjecie od czlowieka ze strony streetracing, zrobił 315KM turbo to Precision 5031E

To dzisiaj byla druga niedziela??; (( niestety bede musial czekac miesiac do nastepnego spota..:/

Edytowane przez kmr91

Witam witam,jeszcze się nie witałem z kolegami z okolicy.Wprosiłbym się na następnego spota jeśli nikt nie ma nic przeciwko :decayed: Wybieram się od 2 miesięcy ale zawsze przegapię tą drugą niedziele.No i nie wiem czy nie wstyd przyjeżdżać tym moim nieszczęściem hehe :)

Przy okazji zapytam się czy znacie jakiegoś dobrego elektryka z Zamościa i okolic? Mam problem z otwieraniem z pilota do niedzieli jeszcze wszystko było w porządku a jak chciałem pojechać do kościółka to już nie reagował na pilota.Otworzenie z kluczyka mało mi pomagało bo włączał się alarm na 1 zwrotkę a jak przekręciłem zapłon to wył i wył bez końca tzn jakieś 2 min bo mnie nerwy wzięły i odłączyłem alarm od akumulatora.Nie zależy mi tak na alarmie co na otwieraniu i zamykaniu z pilota.

Myślałem,że to bateria ale założyłem nową i także zero reakcji.Jeśli ktoś z was ma jakiś pomysł na to albo zna jakiegoś dobrego elektryka to byłbym wdzięczny za informacje.

Polecam pit stop.. na starowiejskiej.. robilem tam pare elektrycznych rzeczy..

Kolego masz na pewno dokładany alarm.Trzeba sprawdzić jaki, może trzeba zaprogramować piloty.

Może być też że coś się wys.. w sterowniku i taniej będzie kupić drugi za np 50zł niż ten naprawiać.

Jak nie zależy ci na alarmie to np to:

lub ten:

dopiłujesz grot i będzie prawie jak w B6 :)

No i nie wiem czy nie wstyd przyjeżdżać tym moim nieszczęściem hehe :)

Przyjeżdżaj śmiało

Edytowane przez edekxp

Tak też mi się wydaje,że może taniej wyniesie wymiana całego modułu.Chciałbym właśnie,żeby ktoś to obejrzał i powiedział co najlepiej zrobić w tej sytuacji.

Z tego co oglądałem mam coś takiego : http://allegro.pl/alarm-cyklop-c1-syrenka-20w-czujnik-wstrzasowy-i5055450714.html

Są właśnie te czujniki wstrząsowe w przednich słupkach.

Myślałem nawet,że uszkodziłem przewód od jednego z nich przy zdejmowaniu czy zakładaniu podsufitki jak obijałem ją na nowo i robi się jakieś zwarcie ale to chyba mało prawdopodobne?? Te czujniki są miedzy słupkiem a podsufitką,może coś zruszyłem? Ale jest to mało prawdopodobne bo te operacje z podsufitką wykonywałem dużo wcześniej niż to ustrojstwo odmówiło posłuszeństwa. A może wilgoć się jakoś dostała?? Nie znam za bardzo na elektryce i elektronice :decayed:

Nawet zacząłem się zastanawiać ,że to może jakiś bezpiecznik :P Ale nie wiem nawet do jakiego konkretnie to jest podłączone jeśli to ma coś wspólnego z bezpiecznikiem hehe . Jestem zielony w tym kompletnie :decayed:

Ostatecznie chyba trzeba kupić taki nowy zestaw bo jak elektryk zacznie się bawić w dochodzenie co jest przyczyną braku reakcji na pilot to podliczy mnie drożej niż to jest warte. :facepalm:

Są właśnie te czujniki wstrząsowe w przednich słupkach.

I jak to się te piloty programuje jeszcze się zapytam :)

Polecam pit stop.. na starowiejskiej.. robilem tam pare elektrycznych rzeczy..

Dzięki za informacje :) A jak tam z cenami mają za usługi?

Jak chcesz wpadnij do mnie coś poszukamy w instalacji za :beer:

1.6 ADP to bt\yło moje pierwsze audi

Jak chcesz wpadnij do mnie coś poszukamy w instalacji za :beer:

1.6 ADP to bt\yło moje pierwsze audi

Chętnie bym podskoczył jeśli znasz na to rade :) Możesz mi wysłać jakieś namiary na pw

wywal to co masz i wstaw od nowa na carprotect bx 50 oczywiscie u edkaxp

Wstawiam na nowo :) Oczywiście u edkaxp (wielkie dzięki za pomoc dla niego) !

wywal to co masz i wstaw od nowa na carprotect bx 50 oczywiscie u edkaxp

normalnie bez wazeliny wlazł :dziura:

A może ma źle założone zworki w sterowniku alarmu tam coś musi być opisane w instrukcji tego alarmu ewentualnie wina linki podnoszenia szyby

Ta, instrukcji brak nawet nie wiadomo co to za centralka.

Przyciski nie łączyły w pilocie, ale i tak pilot nie komunikuje się z centralką.

Pilot oczywiście tylko jeden i nie chodzi o szyby tylko zamykanie otwieranie auta.Kluczykiem działa.