Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taka sztuka w zamosciu , moze ktos poszukuje ..http://allegro.pl/audi-s4-mtm-i5268442942.html

Jechałem ta s4 nawet się odpycha.

a jak otwierają się w niej tylne okna...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w zamościu ktoś, kto sensownie ogarnia silniki tfsi? bo prawdopodobnie musze wymienić uszczelki, nie wiem które i od czego i nie wiem czy szukać kogoś tutaj czy w lublinie, w lublinie polecono mi SAWE, ale ma i pozytytywne i negatywne opinie i podobno drogo.

​znacie kogoś na miejscu czy jednak lublin?

Edytowane przez DarkMind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i mi jeszcze przypomnijcie mechanika w Zamościu

w audiczce cieknie nieustannie spod głowicy

Elmo dawał mi namiar ale nie wiem gdzie to mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-moze ktos na miejscu w Zamościu ma cos takiego:

http://allegro.pl/korba-mechanizm-szyby-lewy-tyl-audi-b6-b7-i5261245838.html

Mam na oku w Jacni u goscia ale chce sprzedać całość z mechanizmem szyby, linkami etc a mi trzeba korbe tak jak na zdjęciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuję jakiejś dobrej furmanki do ślubu z "okolic" Zamościa(józefów :grin: ). któryś z was posiada coś zajebistego albo jechał czymś fajnym do ślubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-moze ktos na miejscu w Zamościu ma cos takiego:

http://allegro.pl/korba-mechanizm-szyby-lewy-tyl-audi-b6-b7-i5261245838.html

Mam na oku w Jacni u goscia ale chce sprzedać całość z mechanizmem szyby, linkami etc a mi trzeba korbe tak jak na zdjęciu...

znajdzie sie odezwij sie wponiedzialek kolo 9.00

co masz namysli dobrej furmanki , exkluzywne auto m czy np,furman, czy jakas syrenka, warszawa oldmobil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tunera :)

Co sie stalo?

Edytowane przez blachy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem i chyba nie chce wiedziec.. zgasl i nie odpala.. przed zgasnieciem kontrolka od cisnienia oleju wyskoczyla.. teraz przy probie rozruchu telepie calym silnikiem.. i nie odpala.. tyle ze kreci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuję jakiejś dobrej furmanki do ślubu z "okolic" Zamościa(józefów :grin: ). któryś z was posiada coś zajebistego albo jechał czymś fajnym do ślubu?

ja znam dodge charger r t 2006 koleś nie drogi i robi fajne wrażenie

Nie wiem i chyba nie chce wiedziec.. zgasl i nie odpala.. przed zgasnieciem kontrolka od cisnienia oleju wyskoczyla.. teraz przy probie rozruchu telepie calym silnikiem.. i nie odpala.. tyle ze kreci..

to daj znać co ci padło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam dodge charger r t 2006 koleś nie drogi i robi fajne wrażenie

daj namiar na niego:) bo straszna lipa jest z terminami. w ciągu 4 dni ogarnąłem wszystko a znaleźć auta na 29 nie mogę. jedyna moja opcja jak do tej pory to że chrzestny mnie zawiezie honda accord czarną z biała skórą 2.4 2014. ale accordem do ślubu? :facepalm: szukam czego jak właśnie s8, jakieś amerykańskie też mogą być. ważne żeby klima była więc jakieś syreny itd. odpadają

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ote name="robitl" post="4477504" timestamp="1429920272"]koledzy potrzebuję j kiejś dobrej furmanki do ślubu z "okolic" Zamościa(józefów :grin: ). któryś z was posiada coś zajebistego albo jechał czymś fajnym do ślubu?

Znajomy ma fajnego amerykanca Buick Riviera , mozesz sie na mnie powolac Pawel-Źdanów

http://olx.pl/i2/oferta/do-wynajecia-samochod-buick-riviera-1968-CID619-ID7IJMN.html

tel.608098501 Jacek

Edytowane przez pabloooo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam dodge charger r t 2006 koleś nie drogi i robi fajne wrażenie

daj namiar na niego:) bo straszna lipa jest z terminami. w ciągu 4 dni ogarnąłem wszystko a znaleźć auta na 29 nie mogę. jedyna moja opcja jak do tej pory to że chrzestny mnie zawiezie honda accord czarną z biała skórą 2.4 2014. ale accordem do ślubu? :facepalm: szukam czego jak właśnie s8, jakieś amerykańskie też mogą być. ważne żeby klima była więc jakieś syreny itd. odpadają

784037269 mów że jesteś od pawła on o wszystkim wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...