Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A weź bo Ci zaraz pokażę parę przykładów i będzie głupio.

Tam zaglądają Ci co stale bywają na spotach reszta nawet nie wie, że jest taki temat. I proszę mi tu nie udowadniać czegoś co ja sprawdziłem przez parę latek grzebania na tym forum :naughty:

Zresztą zobaczymy jak lubelak zareaguje którego dziś tam wpisałem.:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bredzisz

ja jakoś na spotach ostatnio wcale nie bywam a wątek śledzę na bieżąco :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja widzialem wychwyciłem klubowicza i to nie byle kogo

pozdrowienie z kostki brukowej, rowerzysta zajął ci czas

Zdj_cie0247.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bredzisz

ja jakoś na spotach ostatnio wcale nie bywam a wątek śledzę na bieżąco :P

Czy chcesz dalej brnąć z tematem banito :naughty:

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

i ja widzialem wychwyciłem klubowicza i to nie byle kogo

pozdrowienie z kostki brukowej, rowerzysta zajął ci czas

http://s15.postimg.org/e55wotwjb/Zdj_cie0247.jpg

Kolega z korporacji :) omawialiśmy strategię jazdy na rowerze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja widzialem wychwyciłem klubowicza i to nie byle kogo

pozdrowienie z kostki brukowej, rowerzysta zajął ci czas

http://s15.postimg.org/e55wotwjb/Zdj_cie0247.jpg

żeś go szurnął z partyzanta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja widzialem wychwyciłem klubowicza i to nie byle kogo

pozdrowienie z kostki brukowej, rowerzysta zajął ci czas

http://s15.postimg.org/e55wotwjb/Zdj_cie0247.jpg

żeś go szurnął z partyzanta :decayed:

Szedł z kościoła na kolanach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to komisowe auto, które już trochę tam stoi :whistling:

Sherlocku i jak wymieniona uszczelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mi się podoba w tym aucie to kolor i koło :jerk:

Do popatrzenia pewnie to OK ale nic po za tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jak moje od zakupu nie mogę się doczekać kiedy będzie wszystko na zicher ale konca nie widać jedno się naprawi za dwa dni coś znowu jak liczyłem ostatnio 8700 już włożone w moje audi.

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

A to moje bezcenne audi A4 B6 1.9TDI 130PS model 2002 zapraszam na jazde próbną Hrubieszów ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo wsadziłeś

U mnie około 2000zł z felgami stalowymi.Przy zakupie wiedziałem że trzeba trochę podłubać i dokupić, ale cena była niższa dlatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiedziałem co jest do roboty zapewniano mnie że auto jest 100% sprawne dałem 26 tys i powoli wszystko zaczeło lecieć brak hamulców mechanik naciągną mnie na 1200zł nadal nie było hamowania. po sprawdzeniu geometrji okazało się że jest żle po ustawieniu jak ma być zaczeło auto pływać i było wymieniane z tyłu z przodu to to to może to i bez rezultatu nowy kompresor klimy 1500zł dużo by pisać ostatni remont był najdroższy wałek szklanki.już mam powoli audi dosyć myślę o oplu albo sam nie wiem wiem że nie ma samochodów bezawaryjnych ale w moim przypadku mam juz dosyć zawsze cos jedno zrobisz za dwa dni drugie trzeba. i to jeszcze nie koniec turbine miałem robioną zapłaciłem 800zł i samochód nie chce mi jechać jak powinien zrobił się ociężały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiedziałem co jest do roboty zapewniano mnie że auto jest 100% sprawne dałem 26 tys i powoli wszystko zaczeło lecieć brak hamulców mechanik naciągną mnie na 1200zł nadal nie było hamowania. po sprawdzeniu geometrji okazało się że jest żle po ustawieniu jak ma być zaczeło auto pływać i było wymieniane z tyłu z przodu to to to może to i bez rezultatu nowy kompresor klimy 1500zł dużo by pisać ostatni remont był najdroższy wałek szklanki.już mam powoli audi dosyć myślę o oplu albo sam nie wiem wiem że nie ma samochodów bezawaryjnych ale w moim przypadku mam juz dosyć zawsze cos jedno zrobisz za dwa dni drugie trzeba. i to jeszcze nie koniec turbine miałem robioną zapłaciłem 800zł i samochód nie chce mi jechać jak powinien zrobił się ociężały.

:facepalm:

Już nic nie powiem (napisze)...

Wiadomo, że kto ma statki ten ma wydatki, ale to co napisałeś jest wręcz nirealne...

...w mojej B5 :kox:

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jak moje od zakupu nie mogę się doczekać kiedy będzie wszystko na zicher ale konca nie widać jedno się naprawi za dwa dni coś znowu jak liczyłem ostatnio 8700 już włożone w moje audi.

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

A to moje bezcenne audi A4 B6 1.9TDI 130PS model 2002 zapraszam na jazde próbną Hrubieszów ? Tablica.pl

już nigdy nie będę narzekał na moje audi :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawdziwe tydzien przed wyjazdem do szwajcarij robiłem silnik geometrie pojechałem na przegląd chciałem żeby mi wszystko sprawdzili no było lewe tył łożysko do wymiany dobrej firmy łożysko 500 zł dojechałem do tarnowa rozpadło się prawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawdziwe tydzien przed wyjazdem do szwajcarij robiłem silnik geometrie pojechałem na przegląd chciałem żeby mi wszystko sprawdzili no było lewe tył łożysko do wymiany dobrej firmy łożysko 500 zł dojechałem do tarnowa rozpadło się prawe.

hmm dlatego oba na osi się wymienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...