Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przed zakupem dobrze sprawdz vectre czy kazdy inny samochod bo jak kupisz tak jak audi to wspołczucie , oddaj audi i dopłac komus niech zabierze:):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed zakupem dobrze sprawdz vectre czy kazdy inny samochod bo jak kupisz tak jak audi to wspołczucie , oddaj audi i dopłac komus niech zabierze:):wink:

kupić auto jest łatwo, gorzej go sprzedać . Tu chyba zostaje opcja wstawienia do komisu .

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

zna ktoś projektanta z uprawnieniami do projektowania sieci i instalacji wodno-sanitarnych.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem chyba we wszystkich komisach w żamosciu na zamiane dawali mi 14,16 tyś a sprzedać im 20 tyś tylko że mi szkoda było tej włożonej kasy bynajmniej wiem czym się katulam ale już powoli mam dosyć naprawie to co jeszcze trzeba i dam mu szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szwajcarji są ładne okazy ale jak czytałem nie opłaca się ciągnąć zależy też za ile się kupi.

Audi A4 Cabriolet 1.8 Turbo | Aargau | tutti.ch

AUDI A4 TURBO DIESEL | Ticino | tutti.ch

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

łożsko wymienić,alternator i turbine odesłać na gwarancji chyba tyle.

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

Audi A4 Av. Quattro 2. OT | Aargau | tutti.ch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak kasy nie odzyskasz

kabrio malowany błotnik prawy przod i takie to kurwqa okazy jednego juz masz , jeszc\ze ci malo ??

jak ciagniesz z CH to przez niemcy tam zaplac podatek:facepalm:, widze ze wogole sie nie uczysz i brniesz dalej w okazje ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje audi to nie była okazja jakieś 2 lata temu dałem za nią 26 tyś 300 km po nią musiałem jechać w jedną strone

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

za to ta ma piękny kolor

Audi A4 Lim. 2.0,Klimaautomatik,Parktronic,LMF,Euro 4 als Limousine in Karlsruhe

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Audi A4 2.0*AUTOMATIK*KLIMAAUTOMATIK* als Limousine in Rheinfelden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoją b5 przepłaciłem, sprowadzał mi ją "znajomy", ale zapomnial wspomnieć o rysie przez cały bok;-)

Mimo to autko w ogóle się nie psulo.

B7 w sumie też nie gorsze, chociaż czasem tęsknie za b5, fajne autko było., ale nie zamieniłbym na opla.

Współczuję tych problemów, bo wiem jak to może zniechęcić, ale chyba bym sam naprawił i cieszył się potem bezawaryjną jazdą.

Chyba, że uda ci się komuś wcisnąć i znajdziesz inne audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje b5 targałem ze Szwajcarii, przy tej cenie franka nie opłaca się chyba że ścierwo jakieś

niestety cło + vat nawet płacony u niemców to drogo wychodzi + koszty transportu ni jak się nie opłaca

ja kupowałem samochód jak frank stał po 2,65zł :D

mój kumpel który mieszka w północnej Szwajcarii i który mi pomagał ostatnio chciał sprzedać swoje Grand Vitara z 2008r i stwierdził, że puści je tam bo w Polsce straciłby co najmniej 15tys zł

a jeśli szukasz w Szwajcarii to polecam Auto Occasion, Autos kaufen und verkaufen: Automarkt von AutoScout24 - AutoScout24

albo komis gdzie ja kupiłem auto Autohandel Thurgau, Autohndler Sirnach, Ankauf Lieferwagen, Ankauf Nutzfahrzeuge, Automarkt Schweiz, Autoankauf, Occasionen verkaufen turek ale miał ładne auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sherlocku słyszałem, że jakąś lipę chcesz pchać do silnika :naughty:

zmusili mnie :grin:

Koszta uszczelek w aso, to jakies jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sherlocku słyszałem, że jakąś lipę chcesz pchać do silnika :naughty:

zmusili mnie :grin:

Koszta uszczelek w aso, to jakies jaja.

Jaja nie jaja ale co oryginał to oryginał po co dwa razy robić to samo nie lepiej zrobić raz i zapomnieć o problemie. Ja wiem, że boli trochę po kieszeni no ale coś kosztem czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...