Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

prosze o ocenke logów dynamicznych, logi robione na 3 biegu, nie mam kata i zaslepiony EGR.

2635b60bc6568cc9.jpg

90ffda4a39e65fae.jpg

6e9e1d80cdf54af3.jpg

z góry dzieki pozdrooo1900

Opublikowano

Jest niedoladowanie...

Do sprawdzenia - wszystkie wezyki ukladu podcisnienia - najlepiej przedmuchac sprezonym powietrzem... oraz stan zaworu upustowego - wyglada jakby sie niedomykał.

Mozna sie podeprzec tym tematem :

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html

Pozdr

Opublikowano

Ew.filtr lub przeplywka do czyszczenia

Opublikowano

wężyki ciśnienia wszystkie zmienione na nowe te co idą do N75,, przeplywke czyscilem,, filtr powietrza NEW... :mysli:

o dzieki za ten temat, trzeba bedzie to obczaić :)

Opublikowano

No to zostala Ci jeszcze jedna rzecz z mojego poprzedniego posta... :wink4:

Dodatkowo sprawdzilbym dokladnie szczelnosc dolotu...

Powodzenia...

Opublikowano

50b6836d7431b59f.jpg

93d373b67cb83887.jpg

580706826d1943b9.jpg

a teraz lepiej ??? :evil:

Opublikowano

lepiej .. ale chyba za bardzo kreciles srubka :naughty: ...

zobacz na wysterowanie zaworka n75 .... jest na maksa przy wyzszych obrotach .... a to nie dobrze ...

Opublikowano

lepiej .. ale chyba za bardzo kreciles srubka :naughty: ...

zobacz na wysterowanie zaworka n75 .... jest na maksa przy wyzszych obrotach .... a to nie dobrze ...

dzięki spanky :hi:

mam mieszane uczucia co do kręcenia "śrubką"

podaję jeszcze logi, które robiłem koledze xxxxx - po lewej o półtora obrotu mniej wkręcone cięgno, po prawej o jeden obrót

c7fbdab8d355dbdf.jpg

zauważcie, że w logach po prawej cięgno było o pól obrotu więcej skrócone, a doładowanie jest mniejsze... :mysli:

co sugerujecie?

Opublikowano

Jest OK... :)

Opublikowano

Jest OK... :)

nie jest ok, bo zobacz ile czau trzeba, żeby dobić od 1500 do 4500 rpm... :kwasny:

słaba dynamika

pompa wtryskowa podcieka, może tu leży problem, już sam zgłupiałem

a może sprzęgło się kończy, wysoko już bierze hmmm

Opublikowano

Jest OK z cisnieniem doladowania... :)

Opublikowano

Jest OK... :)

nie jest ok, bo zobacz ile czau trzeba, żeby dobić od 1500 do 4500 rpm... :kwasny:

słaba dynamika

pompa wtryskowa podcieka, może tu leży problem, już sam zgłupiałem

a może sprzęgło się kończy, wysoko już bierze hmmm

moje AHU potrzebuje 15s a 1z to prawie to samo

Opublikowano

Jest OK... :)

nie jest ok, bo zobacz ile czau trzeba, żeby dobić od 1500 do 4500 rpm... :kwasny:

słaba dynamika

pompa wtryskowa podcieka, może tu leży problem, już sam zgłupiałem

a może sprzęgło się kończy, wysoko już bierze hmmm

moze i pompa,moze wtryski ... najpierw uszczelnij pompe ...

Opublikowano

Jest OK... :)

nie jest ok, bo zobacz ile czau trzeba, żeby dobić od 1500 do 4500 rpm... :kwasny:

słaba dynamika

pompa wtryskowa podcieka, może tu leży problem, już sam zgłupiałem

a może sprzęgło się kończy, wysoko już bierze hmmm

moze i pompa,moze wtryski ... najpierw uszczelnij pompe ...

no i zobaczylibyśmy 013 :wink4:

oczywiście jak pokażesz :gwizdanie:

Opublikowano

013 jest ok dlatego nie wklejalem... 0,40 0,28

mam taki problemik że raz odpala spoko nawet po najgorszej nocy tak jak dzisiaj -13 i odpalil za raz... przejechalem z 10km, zgasilem chcialem jeszcze raz odpalic i pupa... gdzies za 3 przekreceniem kluczyka odpalil jakby paliwo nie dochodzilo musze pompowac pedalem gazu bo inaczej to by chyba nie odpalil, jak myslicie czy to pompa siada, regeneracja czy uszczelnienie tylko? bo pali też z 8litrow jak nie wiecej :P:D na podstawie tych logow da sie cos stwierdzic, czy jeszcze jakies mozna zrobic by sprawdzic pompe?? :kwasny:

aha... kąt wtrysku byl 30-34, po zmianie przy 90stopniach: 57-61.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.