Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyrzuca płyn przez odpowietrznik


paweldrozdowski1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy (od dzisiaj), a wczoraj kupiłem audi a4 b5 2,6 b+g. mam problem z układem chłodzenia. Dzisiaj udało mi się wyjechać z garażu po wymianie nagrzewnicy(dodam, że auto kupiłem niejeżdżące z zepsutą nagrzewnicą). A więc, wymieniłem nagrzewnicę, zalałem go płynem próbowałem go odpowietrzyć i prawie mi się udało bo wszystkie węże były już gorące a przez odpowietrznik leciał już sam płyn. wsiadłem w auto aby się przejechać i był problem z ciepłym nawiewem bo wiało tylko jeśli nacisnąłem guzik na klimatroniku ten co jest pomiędzy strzałką w górę i w dół. i to nie wszystko bo po przejechaniu się kawałek zaświeciła mi się kontrolka, że mam niski stan płynu więc zatrzymałem się otworzyłem maskę a z odpowietrznika na wężu do chłodnicy dosłownie sikało płynem,. Proszę o pomoc w znalezieniu przyczyny. z Góry dziękuję i życzę wszystkim wesołych świąt :)

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowietrzenie układu masz przy podszybiu gdzie wchodzą węże do nagrzewnicy. jak Ci sikało na tym wężu do chłodnicy to zapewne musisz wymienić wąż. i jak miałeś za duże ciśnienie w układzie to korek zbiorniczka wyrównawczego wymień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowietrzenie układu masz przy podszybiu gdzie wchodzą węże do nagrzewnicy. jak Ci sikało na tym wężu do chłodnicy to zapewne musisz wymienić wąż. i jak miałeś za duże ciśnienie w układzie to korek zbiorniczka wyrównawczego wymień.

Wiem gdzie jest odpowietrznik, przecież napisałem, że płyn uciekał przez niego. Sikało mi przez odpowietrznik na wężu wychodzącym z nagrzewnicy, prawie cały płyn wyleciał. Jak otworzyłem maskę i zobaczyłem, że sika to odkręciłem korek zbiorniczka żeby ciśnienie wypuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to pewnie UPG. Stąd może wczesniejsze rozczelnienie nagrzewnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...