Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Z małym poślizgiem w czasie ale wreszcie tydzień temu wpadł na pokład mój prezent pod choinkę :decayed:

Gwerty przerobił moje reflektory na bixa oraz wyposażył je w projektory Hella Intemo, przetwornice Denso i palniki Philipsa 4300K :banan: Jak dla mnie mod z kategorii "must have" w B6. Póki co fotki zrobione giętym kluczem oczkowym nr 13, który znalazłem w garażu ale niebawem wpadną zdjęcia lepszej jakości :wink:

34glpy0.jpg

mwxj6x.jpg

P.S. na biurku już leży moduł do wyrezania CLH oraz DRL w miejsce świateł drogowych :decayed:

Opublikowano

Dobrze działasz:)

Opublikowano

Widzę, że kolega z Żar, kiedyś podjadę zobaczyć jak to świeci, bo mam blisko. Z modami widzę ostro lecisz, ja dopiero co prawie skończyłem mechanikę ogarniać

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie :)

kufel26 śmiało wpadaj to sobie zobaczysz jak to świeci ale uprzedzam... zaraz zechcesz mieć je u siebie - to pewne :decayed:

Opublikowano

Powodzenia. Cos sie dzieje w temacie ? dobra decyzja z heblami tez sie przymierzam do zmiany po wykonczeniu tych ktore mam teraz na wieksze  ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ładny kolor :decayed: jakie tarcze i klocki dawałeś? Właśnie kompletuje graty pod 320 i zastanawiam się co tam wrzucić

Opublikowano
Dnia 13.01.2017 o 18:09, Animal napisał:

Z małym poślizgiem w czasie ale wreszcie tydzień temu wpadł na pokład mój prezent pod choinkę :decayed:

Gwerty przerobił moje reflektory na bixa oraz wyposażył je w projektory Hella Intemo, przetwornice Denso i palniki Philipsa 4300K :banan: Jak dla mnie mod z kategorii "must have" w B6. Póki co fotki zrobione giętym kluczem oczkowym nr 13, który znalazłem w garażu ale niebawem wpadną zdjęcia lepszej jakości :wink:

34glpy0.jpg

mwxj6x.jpg

P.S. na biurku już leży moduł do wyrezania CLH oraz DRL w miejsce świateł drogowych :decayed:

Witam, też myślę o bixie, widzę, że kolega nie ma spryskiwaczy na lampy. Potrzebne sa czy nie ? Jak to teraz wygląda  przepisami. 

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli chodzi o przepisy to oczywiście spryskiwacze reflektorów jak i układ samopoziomowania to obowiązek...... ale ja tak jeździłem kilka lat w poprzednim aucie i to nie tylko w Polsce i jakoś nikt się do tego nie przyczepił chociaż to pewnie kwestia szczęścia :wink: Bixy jak najbardziej polecam i uważam to za jeden z najlepszych modów jakie można zrobić. 

Opublikowano

Ile taka przyjemność? Może być na priv

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Temat do zamknięcia - auto sprzedane, ale zostało w rodzinie - schedę przejął młodszy brat :wink: Ja od wczoraj śmigam nowym nabytkiem - temat w odpowiednim dziale już wkrótce :decayed:

Opublikowano

Chciaż powiedz czy zostałeś przy marce?

Opublikowano
  • Autor

Kusiła mnie zmiana marki ale jednak udało się trafić ciekawy kąsek z czterema pierścieniami :wink: Część informacji już widać pod nickiem w opisie auta :decayed:

Opublikowano

B8 :naughty:?  

Opublikowano
  • Autor

Nie, nie.... szczerze to nie podobają mi się za bardzo B8... no chyba, że po lifcie ale to już nie ten budżet. Padło na B7 2.0TFSI z quattro w manualu :decayed: całkiem miło się to odpycha ;) a i kasa na mody została więc będzie na pewno ciekawie ;)

Opublikowano

No ja myślałem o lifcie bo jak szaleć to szaleć :P 

W końcu Q i coś innego pod machą :naughty: 

Nie ukrywam, ze trochę tęskno do benzyny... Cisza zewnetrzna i wewnetrzna :) 

No nic to czekam na temat :decayed: 

Opublikowano
  • Autor

Oj tak. Cisza jest totalna. Temat niebawem więc podam więcej szczegółów ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.