Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...


Animal

Rekomendowane odpowiedzi

Z małym poślizgiem w czasie ale wreszcie tydzień temu wpadł na pokład mój prezent pod choinkę :decayed:

Gwerty przerobił moje reflektory na bixa oraz wyposażył je w projektory Hella Intemo, przetwornice Denso i palniki Philipsa 4300K :banan: Jak dla mnie mod z kategorii "must have" w B6. Póki co fotki zrobione giętym kluczem oczkowym nr 13, który znalazłem w garażu ale niebawem wpadną zdjęcia lepszej jakości :wink:

34glpy0.jpg

mwxj6x.jpg

P.S. na biurku już leży moduł do wyrezania CLH oraz DRL w miejsce świateł drogowych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega z Żar, kiedyś podjadę zobaczyć jak to świeci, bo mam blisko. Z modami widzę ostro lecisz, ja dopiero co prawie skończyłem mechanikę ogarniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :)

kufel26 śmiało wpadaj to sobie zobaczysz jak to świeci ale uprzedzam... zaraz zechcesz mieć je u siebie - to pewne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia. Cos sie dzieje w temacie ? dobra decyzja z heblami tez sie przymierzam do zmiany po wykonczeniu tych ktore mam teraz na wieksze  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolor :decayed: jakie tarcze i klocki dawałeś? Właśnie kompletuje graty pod 320 i zastanawiam się co tam wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2017 o 18:09, Animal napisał:

Z małym poślizgiem w czasie ale wreszcie tydzień temu wpadł na pokład mój prezent pod choinkę :decayed:

Gwerty przerobił moje reflektory na bixa oraz wyposażył je w projektory Hella Intemo, przetwornice Denso i palniki Philipsa 4300K :banan: Jak dla mnie mod z kategorii "must have" w B6. Póki co fotki zrobione giętym kluczem oczkowym nr 13, który znalazłem w garażu ale niebawem wpadną zdjęcia lepszej jakości :wink:

34glpy0.jpg

mwxj6x.jpg

P.S. na biurku już leży moduł do wyrezania CLH oraz DRL w miejsce świateł drogowych :decayed:

Witam, też myślę o bixie, widzę, że kolega nie ma spryskiwaczy na lampy. Potrzebne sa czy nie ? Jak to teraz wygląda  przepisami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przepisy to oczywiście spryskiwacze reflektorów jak i układ samopoziomowania to obowiązek...... ale ja tak jeździłem kilka lat w poprzednim aucie i to nie tylko w Polsce i jakoś nikt się do tego nie przyczepił chociaż to pewnie kwestia szczęścia :wink: Bixy jak najbardziej polecam i uważam to za jeden z najlepszych modów jakie można zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile taka przyjemność? Może być na priv

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia - auto sprzedane, ale zostało w rodzinie - schedę przejął młodszy brat :wink: Ja od wczoraj śmigam nowym nabytkiem - temat w odpowiednim dziale już wkrótce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusiła mnie zmiana marki ale jednak udało się trafić ciekawy kąsek z czterema pierścieniami :wink: Część informacji już widać pod nickiem w opisie auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie.... szczerze to nie podobają mi się za bardzo B8... no chyba, że po lifcie ale to już nie ten budżet. Padło na B7 2.0TFSI z quattro w manualu :decayed: całkiem miło się to odpycha ;) a i kasa na mody została więc będzie na pewno ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślałem o lifcie bo jak szaleć to szaleć :P 

W końcu Q i coś innego pod machą :naughty: 

Nie ukrywam, ze trochę tęskno do benzyny... Cisza zewnetrzna i wewnetrzna :) 

No nic to czekam na temat :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak. Cisza jest totalna. Temat niebawem więc podam więcej szczegółów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...