Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Policyjne nieoznakowane furki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego Sqarek, sposób to oni mają na tych co się dają złapać, a cały pic polega na tym żeby myśleć, jezdzić szybko, bezpiecznie i nie dać się złapać

:hi:

P.S. Pozdrowienia dla wszystkich "anglików" co to jadą 140 lewym pasem, mimo że prawy wolny, nie patrzą w lusterka albo udają że nie widzą a jak ich się wyprzedza prawym to trąbią i migają długimi :evil2: .

Opublikowano

Właśnie chodziło mi o takich co jadą i nie myślą tylko cisną gaz do oporu bo mają mocny samochód, a nie o każdym kto jeździ szybko, bo pomyśl sobie że jedzie taki po drodze, obok chodnika, którym Twoje dziecko może iść do szkoły np. niech złapie poślizg i tragedia gotowa. Więc policja powinna mieć odpowiednie samochody aby to szybko wyplenić.

Opublikowano

od przedwczoraj nowa vectra c w powiecie kłobuckim, z comiesięczną zmianą blach.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak to jest z tą "comiesięczną zmianą blach" ?

Opublikowano

zmiana numerów rejestracyjnych co miesiąc

Opublikowano

Właśnie chodziło mi o takich co jadą i nie myślą tylko cisną gaz do oporu bo mają mocny samochód, a nie o każdym kto jeździ szybko, bo pomyśl sobie że jedzie taki po drodze, obok chodnika, którym Twoje dziecko może iść do szkoły np. niech złapie poślizg i tragedia gotowa. Więc policja powinna mieć odpowiednie samochody aby to szybko wyplenić.

To niech zrobia drogi - czytaj autostrady gdzie bedzie mozna sobie troche poszalec(oczywiscie z rozsadkiem bo to nie tor wyscigowy) - tamtedy dzieci chodzic nie beda. W Polsce panuje taki zwyczaj, nie tylko wsrod mudurowych ale takze wsrod ludzi, ze wiekszosc wypadkow to nadmierna predkosc. Zgadzam sie ztym poczesci ale tylko po czesci, bo wg mnie duzym problemem i tym co moze poprawic bezpieczenstwo na drogach sa poprostu ... drogi. Wg mnie stawianie 10000000000 radarow straszydelek i ch. wie co jeszce ma sie nijak do bezpieczenstwa. Zwalniamy patrzymy gdzie radar i but bo stracilismy srednia :gwizdanie:, na nic sie to zdaje. Zbudowac siec dobrych autostrad gdzie mozna sie przemieszczac z nominalna 150 i ludzie troche przestana sie spieszyc i cisnac po 200 na krajowej, bo 2h stali w korku zeby z miasta sie wydostac. Ale u Nas najwazniejsze to karac i karac- i ztych kar i lapowek tylko sie kazdy pasie a jak dobrej komunikacji nie bylo tak nie ma . Dla mnie to parodia i wstyd. Mozna zjechac cala Europe "wzdluz i wszerz" i jak sie wjedzie do Nas to ...odrazu sie to czuje .

Opublikowano

Dobrze że nie kupili im jeszcze jakichś porządnych :audi: bo czuł bym się bardzo zniesmaczony :naughty: .

wokol trojmiasta jezdzi A6

Opublikowano

zmiana numerów rejestracyjnych co miesiąc

co miesiac przerejestrowywuja samochod? zawazywszy na to ze miesiac sie czeka na twardy dowod to jakas sciema. bo nieoznakowane samochody nie maja rejestracji typu HP tylko takie zwykle, jak wszyscy

Opublikowano

Toteż i właśnie moje pytanie. Bo nie słyszałem o takich akcjach :kox:

Opublikowano

na dowod osobisty tez sie czeka miesiac mam urodziny 4.09 data wyrobienia 9.09 data odbioru 4.10. Sa rowni i rowniejsi pamietajcie o tym :)

Opublikowano

Popieram wypowiedź mmcv jestem kierowca od 1978 bez wypadku ale to co nasi z

drogówki wymyslaja to paranoja to jedynie polowanie przypomina,podatki , mandaty, podatki ,akcyza a na drogi zero bez :evil: to tylko polne drogi dla pieszych - sredniowiecze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.