Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Policyjne nieoznakowane furki


...:::BRYLANT:::...

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Sqarek, sposób to oni mają na tych co się dają złapać, a cały pic polega na tym żeby myśleć, jezdzić szybko, bezpiecznie i nie dać się złapać

:hi:

P.S. Pozdrowienia dla wszystkich "anglików" co to jadą 140 lewym pasem, mimo że prawy wolny, nie patrzą w lusterka albo udają że nie widzą a jak ich się wyprzedza prawym to trąbią i migają długimi :evil2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodziło mi o takich co jadą i nie myślą tylko cisną gaz do oporu bo mają mocny samochód, a nie o każdym kto jeździ szybko, bo pomyśl sobie że jedzie taki po drodze, obok chodnika, którym Twoje dziecko może iść do szkoły np. niech złapie poślizg i tragedia gotowa. Więc policja powinna mieć odpowiednie samochody aby to szybko wyplenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodziło mi o takich co jadą i nie myślą tylko cisną gaz do oporu bo mają mocny samochód, a nie o każdym kto jeździ szybko, bo pomyśl sobie że jedzie taki po drodze, obok chodnika, którym Twoje dziecko może iść do szkoły np. niech złapie poślizg i tragedia gotowa. Więc policja powinna mieć odpowiednie samochody aby to szybko wyplenić.

To niech zrobia drogi - czytaj autostrady gdzie bedzie mozna sobie troche poszalec(oczywiscie z rozsadkiem bo to nie tor wyscigowy) - tamtedy dzieci chodzic nie beda. W Polsce panuje taki zwyczaj, nie tylko wsrod mudurowych ale takze wsrod ludzi, ze wiekszosc wypadkow to nadmierna predkosc. Zgadzam sie ztym poczesci ale tylko po czesci, bo wg mnie duzym problemem i tym co moze poprawic bezpieczenstwo na drogach sa poprostu ... drogi. Wg mnie stawianie 10000000000 radarow straszydelek i ch. wie co jeszce ma sie nijak do bezpieczenstwa. Zwalniamy patrzymy gdzie radar i but bo stracilismy srednia :gwizdanie:, na nic sie to zdaje. Zbudowac siec dobrych autostrad gdzie mozna sie przemieszczac z nominalna 150 i ludzie troche przestana sie spieszyc i cisnac po 200 na krajowej, bo 2h stali w korku zeby z miasta sie wydostac. Ale u Nas najwazniejsze to karac i karac- i ztych kar i lapowek tylko sie kazdy pasie a jak dobrej komunikacji nie bylo tak nie ma . Dla mnie to parodia i wstyd. Mozna zjechac cala Europe "wzdluz i wszerz" i jak sie wjedzie do Nas to ...odrazu sie to czuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana numerów rejestracyjnych co miesiąc

co miesiac przerejestrowywuja samochod? zawazywszy na to ze miesiac sie czeka na twardy dowod to jakas sciema. bo nieoznakowane samochody nie maja rejestracji typu HP tylko takie zwykle, jak wszyscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...