Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kluczyk nie otwiera i zamyka auta


Wasyl622

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postaram opisać swój problem. Auto gdy probuje otworzyć muszę kilka krotnie nacisnąć przycis otwarcia samochodu dopiero otworzy czasem zadziała za pierwszym razem. Tak samo dzieje sie z przyciskiem otwierania i otwarcia bagażnika. Dałem kluczyk bo myślałem że problem leży w kluczyku lecz kluczyk jest dobry nowa bateria. Programowałem go również lecz dalej to samo prosze was o porade gdzie może leżeć problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimne luty lub przybrudzone styki w guzikach, np po ingerencji cieczy. Sprawdź jak wykrywa inny kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jeden scyzoryk. Byłem u kolesia sprawdzał go na przyrządzie i łapał za każdym razem rozebrał go mowi wszystko z nim jest ok. Przyrząd który miał służy wlaśnie do tego czy kluczyk jest sprawny czy nie.każde naciśniecie działa. A w aucie muszę nacisnąć 5 6 raz i otworzy lub zamknie a czasem działa za pierwszym pora dnia czy zimno ciepło nie ma zaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam postaram opisać swój problem. Auto gdy probuje otworzyć muszę kilka krotnie nacisnąć przycis otwarcia samochodu dopiero otworzy czasem zadziała za pierwszym razem. Tak samo dzieje sie z przyciskiem otwierania i otwarcia bagażnika. Dałem kluczyk bo myślałem że problem leży w kluczyku lecz kluczyk jest dobry nowa bateria. Programowałem go również lecz dalej to samo prosze was o porade gdzie może leżeć problem

Nowa bateria nie zawsze musi być nowa. Podmień na inna lepszej Firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest. Czy możliwe jest że coś z modułem komfortu. Skoro na przyrządzenie u kolesia który bada kluczyki naciska i wyskakuje mu komunikat ze kluczyk działa za każdym razem a w aucie raz za pierwszym a raz za 6 i tak w koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błedów brak nie ma żadnych pilot 100 procent dobry a auto raz otwiera i zamyka sie za pierwszy wciśnięcie a raz za 9 gdzie szukać problemu moduł komfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi od kierowcy steruja wszystkimi drzwiami. Czy moduł komfortu cos z nim nie tak

Witam rozebrałem i dostałem sie do modułu komfortu wszystko z nim ok brak zimnych lutów itp. Brak pomysłow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem zimne luty nie zobaczysz gołym okiem. Ja bym radził sprawdził własnie wiązkę jak kolega wyżej napisał . Jesli nie doprowadzisz/sprawdzisz wiązki to nie ma czego szukac dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...