Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Rozrusznik kręci, a silnik nie odpala


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakiś czas mam dziwny problem z moim klekotem. Rozrusznik kreci a on nic, mam silnik AWX. Ale wystarczy ze go ktoś troszeczke popchnie albo szarpnie na lince i zaskoczy od razu. Moge go odrazu go zgasic i on juz bedzie palił bez problemu od dotyku znowu przez pare tygodni,miesiecy.Az do nastepnego razu. Robilismy logii z kolega Grzankiem i nic nie wskazuje na jakies problemy.Niewiem moze jest gdzies jakis podobny temat (sory) nie szukalem na szukajce ale dzisiaj mnie wku..il :wallbash: bo mialem jechac bal sylwestrowy a on rzucił palenie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas mam dziwny problem z moim klekotem. Rozrusznik kreci a on nic, mam silnik AWX. Ale wystarczy ze go ktoś troszeczke popchnie albo szarpnie na lince i zaskoczy od razu. Moge go odrazu go zgasic i on juz bedzie palił bez problemu od dotyku znowu przez pare tygodni,miesiecy.Az do nastepnego razu. Robilismy logii z kolega Grzankiem i nic nie wskazuje na jakies problemy.Niewiem moze jest gdzies jakis podobny temat (sory) nie szukalem na szukajce ale dzisiaj mnie wku..il :wallbash: bo mialem jechac bal sylwestrowy a on rzucił palenie :confused4:

Musisz sie zdecydować.Masz AWX czy jak w profilu 1Z :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWX po przeszczepie :naughty:

No wlasnie :naughty: na moje oko nie podaje paliwa. Ale dlaczego raz podaje a raz nie podaje moze cos jakas elektronika ,nie mam pojecia .

pompka paliwa działa dobrze ? co sprawdzaliście na vagu ?

Jesli chodzi ci o pompke paliwa w baku to jej niestey jeszcze niema . Myslisz ze to moze byc przyczyna ze nieraz sa problemy z uruchomieniem autka :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi ci o pompke paliwa w baku to jej niestey jeszcze niema . Myslisz ze to moze byc przyczyna ze nieraz sa problemy z uruchomieniem autka :mysli

dobrze jak jest ;) silnik odpali, ale będzie mu trudniej bez niej

poza tym , czy w trakcie kiedy nie może odpalić - na włączonym zapłonie zaświeca się na chwilę kontrolka świec żarowych ?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 19:41_________________________________________________generalnie to chyba w każdym PD jest pompka w baku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wiem ze w kazdym PD jest pompka w zbiorniku :decayed:: Ja jeszcze nie zdazylem zalozyc bo nie zabardzo wiem od czego bedzie pasowac do mojego zbiornika. A co do swiec to nie zwrocilem uwagi czy kontrolka sie swieci , bo on nawet w lecie takie numery lubial mi wykrecic .A w tedy raczej swiece sie nie przydaja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do swiec to nie zwrocilem uwagi czy kontrolka sie swieci , bo on nawet w lecie takie numery lubial mi wykrecic .A w tedy raczej swiece sie nie przydaja :gwizdanie

no akurat mi o świece nie chodzi :przebiegly: zwróć uwagę co z tą kontrolką i poinformuj o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka jest podobno nie podpieta i nie swieci :embarrassed::no:

:confused4: no to sprawdź przekaźnik 109

A od czego ten przekaznik , a jak sprawdzic czy dobry :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...