Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z nawiewem przy minuswej temperaturze


tomi310884

Rekomendowane odpowiedzi

W Audi A4 B6 climatronik Nie działa mi nawiew, ale tylko przy minuswej temperaturze. Gdy wyciągnę bezpiecznik i włożę go ponownie nawiew działa na około 5sek. i ponownie się wyłącza ktoś ma może jakiś pomysł co może być nie tak? Z góry dzięki za info ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo... wczoraj w nocy -25 i wiatrak stoi

w dzień -15 sprawdzam bezpiecznik i zaczyna działać parę sekund i przestaje... po kilku wyciągnięciach bezpiecznika wiatrak zaczął działać normalnie, kilka krótkich tras z odstępami co godzinę dwie (-18) i wszystko ok. Po 7 godzinach postoju temp -23 i znów nie działa. Jedyne co zdołałem znaleźć w tym temacie to to ze winny jest wiatrak ale troche to dziwne skoro działa chwilkę po wyjęciu-włożeniu bezpiecznika. Może ktoś jeszcze miał taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej napisał: komputer i błędy sprawdź. Coś się musiało zapisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam problem mam taki sam . Z bezpiecznikami , przekaznikami nic nie próbowałem . Wykręciłem cały wentylator nigdzie nie ma śladu wilgoci . Po ok. +-2h w nie ogrzewanym garażu wszystko wraca do normy . Vag pokazuje błąd 1273 - silnik dmuchawy V2 przerwa lub zwarcie do plusa . Ktoś ma jakieś pomysły jak by to ugryźć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak nikt nie mial podobnego problemu ? Panowie piszący przede mną poradziliście już sobie z tym jakos ? Czy poprostu temat olany , mrozy przeszły wiec nie ma co sobie d*py zawracać ...... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2017 o 17:55, Szorstkacz napisał:

przerwa lub zwarcie do plusa

Także tu szukaj przyczyny.

Kable,kostka lub sam silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...