Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zablokowane radio w a4 b5 2din


Automet1992

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak chciałem podpiąć pod moje radio zmieniarkę co łączy się z wyjęciem radia z kieszeni i tu zaczyna się problem. W żaden sposób nie można go odblokować, nie dają rady oryginalne klucze,blaszki,pręciki już na milion sposobów próbowałem i lipa. Zajechałem do kilku serwisów i też się poddali. Może ma ktoś jakieś pomysły ? ewentualnie z uszkodzonego radia panel zewnętrzny do sprzedania jak by był mus tego połamać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kilkanaście razy taką sytuacje i trzeba demontować tunel tzn odsunąć go do tyłu i od tyłu długim płaskim śrubokrętem odblokować blaszki, jeśli nie ruszy to czeka cię demontaż konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inna opcja,malutki srubokret podwazyc delikatnie panel potem wsadzic srubokret pod panel po boku i z wyczuciem pociagnac,panel jest skrecany czterema malymi srubkami ,a jak nie to mam sam panel do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale wyrwie śrubki a po co ? lepiej zdemontować tunel i nic nie zniszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie je pozniej wkrecisz i gwarantuje ze sie bedzie trzymac.Zrobisz jak uwazasz,jesli miales radio w reku i popatrzysz obadasz temat to zrozumiesz o co mi chodzi,poprostu.Tunel hm dokladnie do konsole bo samo wymontowanie tunela srodkowego nic nie da.Tez mialem taki sam problem nie chcialo mi sie rozbebeszac samochodu wiec zrobilem tak jak mowie.Radio juz pare razy wyciagane tym sposobem dziala,trzyma sie i nic nie widac.Ja tylko napisałem ze istnieje jeszcze jakas opcja,wybor nalezy do ciebie oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak radia później wyglądają to połamane to obdarta konsola po co to demontaż konsoli to 25 minut i radio na wierzchu. Jak wymontuje poprawi zatrzaski i będzie je demontował dobrymi kluczami nie ma potrzeby rozbierania. 99% problemów z demontażem to kiepskiej jakości klucze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucze to wogole inna bajka,sam nabyłem na aledrogo ,ale maja tak ostre krawedzie ze wyjecie radia bez zarysowania w punktach dzie sie je wkłada jest niemozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio wyjęte :) fakt...... faktem musiałem rozebrać schowek i osłonę nad nogami kierowcy aby dość do tyłu radia:kox:....... Przy użyciu śrubokrętów i delikatnego użycia siły radio wyszło:banan:

Co się okazało :co: ...... nie wiem jakim cudem ale jednak.... blaszki zabezpieczające radio po przekątnej odpadły :wallbash:  jeden przy gałce zmiany fal radiowych a drugi na dole pod przyciskiem  i zablokowały radio. Po zdjęciu boków udało się wejść ręką i na tyle pewnie złapać ze jak brat odchylił mi pozostałe dwie blokady to udało się wyszarpać :silacz: nie uszkadzając praktycznie niczego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...