Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sezon rowerowy 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moi drodzy jak tam plany na 2017r ? :)

Jakieś nowe maszyny zakupiliście bądź poskładaliście na 2017 ?? :)

Ja w końcu się przemogłem i składam wozidło na 29er ;)

Poniżej fotka tego co się szykuje :)

ac9bk9y7.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

hej rama no na wysokim pułapie  widzę,że amortyzatory  rockshox   a  co jeszcze tam włożyłeś   co droższe rama czy koła ja również przymierzam się do zmiany ramy mam fula  a nie jest mi potrzebna taka rama a i ja chce zostać już na 26 kołach  bo więcej na szosie śmigam 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

hej hej,

 

Jak tam sezon rowery, ktoś już kręci?:)

U mnie przerwy na zimę nie było a A4 dzielnie sprawdza się jako fatmobil:D

 

 

Opublikowano

siemanko, a w zawodach bierzecie udział? jakies maratony MTB?

ja staruję drugi sezon, może ktoś się dołączy ?

Opublikowano

panowie co polecicie 

Kross vs Merida budżet  w graniach 2k no może max 2,5k 

evado vs crossway

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema.
Może ktoś doradzi jakiś tani rower (czyt. do 1k zł) do przemieszczania się z możliwością dołączenia fotelika dla dziecka? Teren raczej asfalt,chodniki ewentualnie jakiś park. Z wyglądu jakiś górski a nie treking. Dodam że mam 1k zł do wydania w decathlonie i jest tam rockrider 340 co o nim sądzicie? Warto dać za niego 800zł?
182cm, 85kg

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 3.03.2017 o 16:18, pajda napisał:

panowie co polecicie 

Kross vs Merida budżet  w graniach 2k no może max 2,5k 

evado vs crossway

Chyba bardziej przemawia do mnie Kross.

A nie myślałeś nad GIANTem np. model Revel. Też dostaniesz w tych pieniądzach.

Ja już 3 sezon na takim jeżdżę i sobie go chwalę.

Opublikowano

Merida już w garażu [emoji3]
9798cb30fed0e4911d860753a71115f2.jpg

Opublikowano

Start sezonu i lekki rozruch.

20170402_205010.jpg

Opublikowano
Start sezonu i lekki rozruch.
20170402_205010.thumb.jpg.6761de447e6d4be794025a8a1da1fbf9.jpg

O matko czy ja dobrze widzę tam jest 45km? Czy 4,5?
Jak 45 to musi nieźle d*pa boleć
Opublikowano
40 minut temu, pajda napisał:

O matko czy ja dobrze widzę tam jest 45km? Czy 4,5?
Jak 45 to musi nieźle d*pa boleć

45km i nawet nie ma źle. ;)

Opublikowano
Dnia 1.04.2017 o 21:32, pajda napisał:

Merida już w garażu emoji3.png
9798cb30fed0e4911d860753a71115f2.jpg

Kiedy robimy rozruch ?

Opublikowano

ogląda ktoś Paryż - Roubaix  ?

Opublikowano

Rowerek po serwisie 

cannodale3.jpg

pogoda była dobra więc i młody się załapał na pierwszą w tym roku jazdę :)

cannondale2.jpg

cannondale1.jpg

Opublikowano

Fajny ten Lefty. :kox: Nie łapie to to luzów po sezonie?

Opublikowano
Dnia 10.04.2017 o 19:07, afroo. napisał:

Fajny ten Lefty. :kox: Nie łapie to to luzów po sezonie?

Zrobiłem na nim w zeszłym roku coś pod 3500km, profilaktycznie oddałem go na serwis. Wszystko było ok ale cena serwisu tego amortyzatora może zwalić z nóg :)

Trzeba pamiętać żeby co jakieś 1500km resetować łożyska.

Opublikowano

Cześć
Może ktoś potrzebuje siodełek rowerowych firmy SELLE ROYAL? Pozdrawiam

 

Opublikowano

Możecie Panie/Panowie polecić jaki zestaw do wożenia rowerów (mam tylko seryjne relingi) wybrać ? Jestem kompletnie zielony w tym temacie

Opublikowano
Dnia 12.04.2017 o 10:01, l.e.s.t.e.r napisał:

resetować łożyska

Ciekawe pojęcie. Na czym to polega?

Opublikowano
26 minut temu, _quattro_ napisał:

Ciekawe pojęcie. Na czym to polega?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.