Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Żółte przeciwgielne - HID plus Lamin-x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie panuje moda na świecenie wszystkim czym się da na biało-niebiesko.

Quad-Xenon nie jest żadkością :decayed: a co myslicie o żółtych światłach przeciwmgielnych? :mysli:

35253dh.jpg

10elpq1.jpg

Muszę przyznać, że dosyć ciekawie to wygląda, szczególnie w połaczeniu z pomarańczowymi obrysówkami.

Więcej szczegółów w oryginalnym wątku:

http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=3872314

I jeszcze info o foliach:

http://www.lamin-x.com/

Opublikowano

to jest nawet fajne z ta folia :)

a to autko juz widzialem i bardzo mi sie podobalo nawet te przeciwmgielne :P

tylko zastanawiam sie jak ktos sobie wybierze np ten rodzaj tej folii Gunsmoke czyli taki ciemny i co na to nasza policja? czy widocznosc jakos sie przez to zmniejsza czy cos? bo ladnie to wyglada nawet ;]

Opublikowano

Oklejanie świateł folią jest niestety niezgodne z przepisami.

Tak samo jak ich malowanie lakierami.

Opublikowano

To juz chyba lepiej kupic strasznie zolta zarowe.. :decayed:

Opublikowano

te halogeny nawet ciekawie się prezentują :wink4:

Opublikowano

A my zakładamy Hidy aby były niebieskie :gwizdanie:

Opublikowano

z tymi halogenami to będę chyba myślał na wiosnę , już mam nawet człowieka co to robił , tylko muszę kontakt z nim złapać :naughty:

Opublikowano

Wygląda to ciekawie. Ja jednak jestem za 6000K w halogen :wink4: Często mijam samochody właśnie z takim kolorem ale w światłach mijania i jakoś to mi nie podchodzi.

Opublikowano

Najlepsze są 6000k lampy i 6000k halogeny :naughty:

Opublikowano

Najlepsze są 6000k lampy i 6000k halogeny :naughty:

Popieram :good::naughty: Mnie tylko ciekawi jak to świeci w tym kolorze po założeniu tej folii. Czy jest dużo gorzej.

Opublikowano

takie halogeny owszem ale tylko do takich lamp głównych:

428d575c2a8223edm.jpg

wtedy świetnie sie to ze soba komponuje i efekt jest :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Sławna konwersja A4 B6 na RS4 B7 :kox:

Opublikowano

takie halogeny owszem ale tylko do takich lamp głównych:

428d575c2a8223edm.jpg

wtedy świetnie sie to ze soba komponuje i efekt jest :kox: :kox: :kox:

Bo halogeny powinny być spasowane pod lampy przednie. Tu przy SWAPie fajnie to zostało zrobione. A jak dacie żółte halogeny do xenonu i jeszcze te pomarańczowe obrysówki to wyjdzie łaciateoświetlenie :polew:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

jak dla mnie to przy kesonie halo też powinny być tego koloru :mysli:

btw ta przeróbka b6 na RS4 b7... :slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

takie halogeny owszem ale tylko do takich lamp głównych:

428d575c2a8223edm.jpg

wtedy świetnie sie to ze soba komponuje i efekt jest :kox: :kox: :kox:

czym ten kolo robił te przednie lampy??? LaminX :mysli:, za***iście wyglądają, do mojej zieleni by pasowały :kox:

Opublikowano

tak slepy to lamin-x

kurde gdyby tego ze stanów nie trza było sprowadzać to bym wszystko obkleił :decayed::mysli:

Opublikowano

ze stanów powiadasz :gwizdanie: :cool1:, to dobrze się składa, a jaka by była cena, orientuje się ktoś :slina:

Opublikowano

po co obklejac,jak mozna kupic gotowe :mysli:

kliknij na link

kliknij na link

chyba to lepsze od naklejki i policja sie nie bedzie czepiac,bo przeciwmgielne swiatlo,powinno byc jak najbardziej zblizone do zoltego,bo najlepiej je widac we mgle... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.