Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konin, Slupca i okolice. Warsztaty godne polecenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze kolegow z okolic Konina, Slupcy i nie tylko abyscie wypowiadali sie na ten temat. Gdzie warto jechac z usterka lub postawic diagnoze przy naszych A4.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tu jest własnie problem w wlkp. chyba nie ma żadnego dobrego serwisu nie ASO, gdzie można by jeździć z naszymi audi :/. Z tego co wiem to najbliżej ostrów wlkp. lub wrocław :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Gdyby wiecej ludzi tutaj zagladalo to mozliwe ze dowiedzielibysmy sie czy jest ktos godny polecenia :wink:

Opublikowano

No niestety w Koninie nie ma mechanika który ogarnia tematy perfekcyjnie. Niestety nie spotkałem mechanika z którego mógł bym być mega zadowolony w 100% i do tego w ciemno nie pakował kasy na graty. :P 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 03/01/2017 o 15:36, KeteO napisał:

No niestety w Koninie nie ma mechanika który ogarnia tematy perfekcyjnie. Niestety nie spotkałem mechanika z którego mógł bym być mega zadowolony w 100% i do tego w ciemno nie pakował kasy na graty. :P 

Sprawa wyglada u mnie tak samo....

Opublikowano

ASO to chyba w formie żartu wymieniliście?

Znam jednego chłopaka ogarniętego nie tylko w Audi, okolice Słupcy, dokładnie Wola Koszucka-Parcele 15.

Robi solidną robotę, kasuje normalnie, a co najważniejsze nie oszukuje przy kasowaniu i wymyślaniu awarii. Robię wszystkie samochody u niego i jestem zadowolony :-)

Opublikowano

To muszę kiedyś się do niego wybrać :) 

 

Opublikowano

Ja we Wrześni mogę polecić warsztat na Żagańskiej , nawet jakieś pojedyncze auta na PSL bywają

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak ktoś ma problem z autkiem to zapraszam www.pimpmybike.com.pl

DPF,EGR,Chiptuning,diagnostyka , elektronika mechanika itd... :)

Dla kolegów z forum oczywiście rabaty :)

 

 

 

  • 2 lata później...
Opublikowano

Jakby ktos szukał godnego specjalisty od napraw ktory zna sie na robocie i kodowaniach to polecam kolege Lukasz Dominiak ktory ma warsztat w Ogorzelczynie pod Koninem. Gdyby cos powoływać sie na Dawida od bialej a4 b8

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Szukam. Kogoś do podniesienia mocy, zmiana turbo fmic itp. Polecicie kogoś w okolicach?

Edytowane przez dawid93

Opublikowano

Myślę że Genowefa-garage by ogarnęła temat, ale nie wiem jak tam cenowo wychodzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.09.2021 o 22:54, Damianex napisał:

Myślę że Genowefa-garage by ogarnęła temat, ale nie wiem jak tam cenowo wychodzi

Oni tylko stroją. Nie zajmują się mechanika niestety

Opublikowano

Jesteś 100% pewien? Rok temu mieli do s60 gościowi montować DSG, ale ostatecznie auto uczestniczyło w wypadku i koniec przygody 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.