Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Dodatki do ON zimą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak to jest czy dodajecie do paliwa jezeli temp. nie przekracza -15st cel..

jakieś dodatki ...czy w a4 nie jest to az tak istotne bo niespalony ON wraca do zbiornika już podgrzany???czy mozna ufać ON sprzedawanemu na stacjach? bo podobno jest to ON zimowy lub przejsciowy....

Opublikowano

A diesel bez doładowania potrzebuje uszlachetniacza?

Czy na orlenie da sie kupić (potrzebuje na jutro:P).

Po co się dolewa benzyny do TDI?

Opublikowano
A diesel bez doładowania potrzebuje uszlachetniacza?

Czy na orlenie da sie kupić (potrzebuje na jutro:P).

Po co się dolewa benzyny do TDI?

Ja do mojego TDI zawsze dolewam troszke uszlachetniacza na 20l. gnoju ma wlasciwosci czyszczące oraz ułatwia rozruch zima :wink: ...uszlachetniacz kupisz w markecie , na stacji tez powinien byc...Jesli chodzi o dolewana ben. do TDI to ma ona na celu ulatwienie rozruchu podczas mocnych mrozow :wink: (Ja osobiscie nie stosuje takowego rozwiazania)

Opublikowano

Dolewanie benzyny miało sens w starych silnikach i kiedy nie było uszlachetniaczy

Opublikowano

Mi ostatnio prowdopodobnie trochę przymarzło co nie co w przewodach czy moze baku nawet (z 5l miałem w baku i to może). No i miałem problemy z rozruchem. Stawiam że to było przyczyną, duże mrozy, świece nowe, a i przy mniejszych mrozach nie bylo az czegos takeigo ale nie beznzyny. Uszlachetniaczy trzeba uzywac moim zdaniem...

Opublikowano

Panowie ja proponuje tankowac na sprawdzonych stacjach benzynowych, a napewno nie będzie potrzebne dolewanie żadnych eliksirów. Zeszlej zimy były większe mrozy i nie mialem żadnych problemów. :smile:

Opublikowano

Ja osobiście bałbym sie dolać benzyny do ropy i zawsze stosuje dodatek shella czyszący i nic wiecej auto odpala bez problemów a i lepiej chodzi do wlaniu tego specyfiku

Opublikowano

a ja leje paliwko tylko na Shellu i nic nie dodaje i śmiga pięknie :cool:

Opublikowano

czyste bp ultimate, żadnych problemów

  • 1 rok później...
Opublikowano

Czy do silnika disla TDI warto dolewać uszlachetniacze do oleju silnikowego poprawiające osiągi? Jeżeli tak to jakie . Czy chipowanie nie jest szkodliwe dla silnika?

Opublikowano

Kolego na Twoje pytania uzyskasz odpowiedzi używając opcji :szukaj:

Pozdrawiam

Opublikowano

Czy do silnika disla TDI warto dolewać uszlachetniacze do oleju silnikowego poprawiające osiągi? Jeżeli tak to jakie . Czy chipowanie nie jest szkodliwe dla silnika?

Odgrzewasz kotleta sprzed 1,5 roku, a wystarczy poszukać i byś znalazł odp. na swoje pytania...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.