Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"


pezet202

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, pezet202 napisał:

Muszę najpierw auto umyć bo brudne po tych deszczach :D wtedy zdjęcie umieszczę :D Dzisiaj w robocie 12h więc pewnie jutro ;)

 

A wczoraj miałem wolny dzień więc żonie auto ogarnąłem kosmetykami i teraz się świeci jak psu jajca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie do dziela i zaprezentuj jak wyszlo ;)

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj miałem wolny dzień więc żonie auto ogarnąłem kosmetykami i teraz się świeci jak psu jajca [emoji3]
Hehe pogoda wsumie u mnie w rejonie sprzyjala sam walczylem ale z plotem u wujaszka ;), na swoje zabawy narazie brak czasu... :(

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie od 2 miesięcy remont i przeprowadzka, to też nie ma kiedy dziubać przy samochodzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 3r4 napisał:

u mnie od 2 miesięcy remont i przeprowadzka, to też nie ma kiedy dziubać przy samochodzie :P

Wiem co to znaczy, bo pół roku się przeprowadzałem na obecne miejsce :D ale to było 5 lat temu, ale roboty mase było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że muszę się przejechać do Ciebie i Cie zmotywować do działania ! :D Testuj polerkę tylko nie spal lakieru tym wariatem  :D Wydech siedzi? Ultery zamontowane ? :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj graty i na zabawę z autem przyjdzie czas [emoji3] i jak płot skończony? [emoji3]
 
Nie Kamilek jeszcze sporo przede mna ;) wujaszek nie da rady bo po wypadku dochodzi do siebie wiec sam dlubie a to spora dzialka trzeba rozebrac wymienic i zlozyc od nowa takze pomalutku do przodu. Wszystko trzeba dzielic miedzy obowiazki domowe,prace takze wiesz jak jest ;). Jezeli chodzi o graty to pomalutku bede kompletowal ale jak tylko znajde chwilke bede musial wrzucic lampki przynajmniej na przod ;) zobacze wtedy co i jak bo szczerze jeszcze nie darlem u siebie boczkow takze przetre sobie szlak na tyl gdy el. Bedzie wpadac ;)

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Czaki89 napisał:

Widzę że muszę się przejechać do Ciebie i Cie zmotywować do działania ! :D Testuj polerkę tylko nie spal lakieru tym wariatem  :D Wydech siedzi? Ultery zamontowane ? :banan:

Nie musisz motywować :D ale przyjedź przyjedź - zapraszam :hi: zobaczysz wydech :banan: ultery i wydech siedzi :D polerką na razie lampy będę robił u siebie i żony :D lakieru na razie nie tykam bo się boję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, sgn1808 napisał:

Nie Kamilek jeszcze sporo przede mna ;) wujaszek nie da rady bo po wypadku dochodzi do siebie wiec sam dlubie a to spora dzialka trzeba rozebrac wymienic i zlozyc od nowa takze pomalutku do przodu. Wszystko trzeba dzielic miedzy obowiazki domowe,prace takze wiesz jak jest ;). Jezeli chodzi o graty to pomalutku bede kompletowal ale jak tylko znajde chwilke bede musial wrzucic lampki przynajmniej na przod ;) zobacze wtedy co i jak bo szczerze jeszcze nie darlem u siebie boczkow takze przetre sobie szlak na tyl gdy el. Bedzie wpadac ;)

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka
 

To widzę roboty masz sporo, ale pogoda ma być w miarę więc pomału pomożesz wujaszkowi :) boczki ładnie schodzą ale jak masz wprawę :D na początku sam się bałem że coś urwę ale potem już szło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze jeszcze sporo gdzie indziej hehe ale pomalutku damy rade [emoji6] ogladalem dosc.sporo tych filmikow czytalem jak sie to sciaga mysle ze ze zdjeciem nie bedzie problemu gorzej z zalozeniem tak jak w boczkach w bagazniku haha schodzi nawet spoko ale w druga strone juz jest o wiele gorzej ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sgn1808 napisał:

Tak tylko ze jeszcze sporo gdzie indziej hehe ale pomalutku damy rade emoji6.png ogladalem dosc.sporo tych filmikow czytalem jak sie to sciaga mysle ze ze zdjeciem nie bedzie problemu gorzej z zalozeniem tak jak w boczkach w bagazniku haha schodzi nawet spoko ale w druga strone juz jest o wiele gorzej ;)

 

 

 

No w drugą stronę jest gorzej, żeby wszystkie spinki weszły na miejsce i żeby ich nie połamać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zonie auto pucowalem 6 godzin ze dzisiaj wrocilem od lekarza z antybiotykiem - zapalenie oskrzeli. Ale czego sie nie robi dla żony :decayed: i ma zabezpieczone audi na zime:-) a ze sie swieci jak psu jajca to inna sprawa :-)

Ale fotki wydechu zrobilem :decayed: jutro umieszcze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej schowal fifki..[emoji14]

Nie wątpie że tam ślęczał i oglądał, patrzył z każdej strony [emoji4] widocznie tak to widzi [emoji6] wyszło dobrze [emoji4] kiedy wrzucisz ten zawias panie? Nabierze charakteru już całkiem [emoji4] gratulacje wkońcu upragnione 2 rurki n pokładzie [emoji6] jak wrażenia?.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze piszesz Kuba :wink: 4 osoby na kanale siedzialy i ogladalismy z kazdej strony, przymierzalismy itp. Tylko 1,5cm wystaja wiec nie tak duzo. Chcialem zeby bylo widac napis Ulter :-) Jak czytalem na forum to tak miedzy 1cm a 1,5cm ludzie daja. Na zdjeciach tak moze widac ze duzo, trzeba na zywo zobaczyc :-) wiec zapraszam :-) 

Zawias na wiosne juz na 100% bo teraz przy kominach bedzie spoko :-)

Jeszcze w zimie moje felgi musze oddac do regeneracji te sline 18" bo ostatnio jedna przetarlem. Tylko mysle czy na ten sam kolor, czy moze jakis inny??? Mysle na grafit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolejnego moda. Tyłek w B6 na 2 lufy robi robotę. :thumbup1: Auto od razu inaczej wygląda. Coraz bardziej nachodzi mnie chęć na taki wydech:decayed:

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Damjan napisał:

Gratuluję kolejnego moda. Tyłek w B6 na 2 lufy robi robotę. :thumbup1: Auto od razu inaczej wygląda. Coraz bardziej nachodzi mnie chęć na taki wydech:decayed:

Dzieki kolego :hi: ojj robi robote robi :decayed: Banan jest na gębie :banan: hehe :-D 

Zbieraj pomalu graty i wydech i u Ciebie wpadnie :-) Mi sie udalo bo znalazlem niedaleko siebie komplety wydech z wieszakami i oslonami termicznymi za 170zł:-) musialem tylko dokupic spinki do oslon termicznych w aso po 2zł, sruby do wieszakow po 3zł i oslona termiczna baku bo nie moglem znalezc uzywki wiec to koszt 110zł. Potem koncowki po 120zł ultera i robocizna dla majstra 200zł :facepalm: Ale czego sie nie robi dla swojego audi :decayed: 

I tak zanim wydech wyladowal na aucie to cos 3-4 miesiące minelo jak nie wiecej :-D bo co miesiac cos sie skrobalo i o ile fundusze byly. 

A widzisz jeszcze dokladka zderzaka tylnego na 2 kominy 200zł plus malowanie i montaz po znajomosci 150zł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za sam wydech można powiedzieć "okazyjna". W sumie to trochę się wykosztowałeś. Ale jak to ładnie ująłeś czego się nie robi dla swojej audi. Ja u siebie jestem na etapie kompletowania pakietu s line zewnętrzny. Został mi jeszcze zderzak na tył. Po tym obowiązkowo montuję wydech na 2 fifki (oczywiście jak się odkuję po montażu s line-a:decayed:)

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...