Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"


pezet202

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze odtłuścić drzwi i listwy i na taśmie 3M będzie trzymać mocno i pewnie. Warunek czyste i odtłuszczone powierzchnie łączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek70 napisał:

Dobrze odtłuścić drzwi i listwy i na taśmie 3M będzie trzymać mocno i pewnie. Warunek czyste i odtłuszczone powierzchnie łączenia.

Pozostaje tylko pytanie jaka taśma ;)
na długość to 180-200cm / szerokość do 18mm / a grubość?

Stara taśma miała pewnie koło 2mm?
Przejrzałem allegro i są dwa rodzaje taśm 3M (VHB RP i VHB GPH) obie mają max grubość 1.6mm. A ich dokładne modele to RP62 i GPH-160GF

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kaman napisał:

Założenie listw drzwiowych to 5 minut roboty więc śmigaj do garażu, nie wiem jak możesz siedzieć i z tym czekać, ja bym nie wytrzymał :decayed: 

Na co dokładnie przyklejałeś lotkę? Jakiś link do aukcji lub coś w stylu podrzucisz? Może być nawet na PW bo na dniach będę mieć lotkę u siebie (na razie leży u lakiernika bo była zbyt porysowana więc polerka nic nie dała) i będę chciał ją założyć, a jeszcze nie zdecydowałem się na co dokładnie ją przykleić ;) 

Niestety garazu niemam, a pogoda jest jaka jest, wiec pewnie jutro lub pojutrze listwy zamontuje bo ma byc ladnie :-) 

Lotka przyklejona na kleju do szyb Wurth. Trzyma na amen :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek70 napisał:

Dobrze odtłuścić drzwi i listwy i na taśmie 3M będzie trzymać mocno i pewnie. Warunek czyste i odtłuszczone powierzchnie łączenia.

Listwy drzwiowe dolne sline mam ori wiec tasma zbedna, wystarczy wsunac i srubeczki dokrecic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, dużo osób zakłada lotkę na taśmę 3M. Osobiście chyba bym się bal przykleić ją wyłącznie na taśmę [emoji13]

Niestety garazu niemam, a pogoda jest jaka jest, wiec pewnie jutro lub pojutrze listwy zamontuje bo ma byc ladnie :-) 
Lotka przyklejona na kleju do szyb Wurth. Trzyma na amen :decayed:
Oby jutro Ci pogoda dopisała [emoji108] [emoji6]Dzięki za odpowiedz w sprawie lotki, bede musiał zaopatrzyć się w ten klej i przykleić lotkę po odbiorze od lakiernika :kox:



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kaman napisał:

To prawda, dużo osób zakłada lotkę na taśmę 3M. Osobiście chyba bym się bal przykleić ją wyłącznie na taśmę emoji13.png
 

Oby jutro Ci pogoda dopisała emoji108.pngemoji6.pngDzięki za odpowiedz w sprawie lotki, bede musiał zaopatrzyć się w ten klej i przykleić lotkę po odbiorze od lakiernika :kox:



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak tylko zamontuję listwy umieszczę fotki:D czytałem sporo jak lotkę przykleić i sporo osób polecało klej do szyb Wurth, bo na taśmie też bym się bał:D co klej to klej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem 3M VHB RP62F jest mocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wątpię, że jak powierzchnia dobrze przygotowana i gładka to trzyma jak szalona... w końcu zrywałem starą taśmę to wiem jak trzymała :D

a co do kleju to trochę odstrasza mnie wymiana stopu, bo nie wiem jeszcze czy w przycinanej lotce z b7 coś czasem nie będzie haczyło i będzie d*pa :P

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie lecisz z modami też myślę o listwach drzwiowych właśnie xd zapraszam do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.05.2017 o 09:04, ziomek435 napisał:

fajnie lecisz z modami też myślę o listwach drzwiowych właśnie xd zapraszam do mnie :)

Zaraz zlukam do Ciebie co tam modzisz :-) ja mialem listwy zakladac ale pogody nie bylo, a od wczoraj jestem na l4 bo zapalenie oskrzeli mam, wiec jak wyzdrowieje to zamontuje i fotki umieszcze :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resize of DSC_0032.JPG

 

Resize of DSC_0036.JPG

Kilka dni temu po polerce nałożyłem wosk i oto efekt kropelkowania:)

Resize of DSC_0043.JPG

To moje skromne kosmetyki:) 

Resize of DSC_0041.JPG

A dzisiaj odebrałem paczkę od kuriera i oto kolejny zestaw:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pezet202 napisał:

Zaraz zlukam do Ciebie co tam modzisz :-) ja mialem listwy zakladac ale pogody nie bylo, a od wczoraj jestem na l4 bo zapalenie oskrzeli mam, wiec jak wyzdrowieje to zamontuje i fotki umieszcze :-) 

tylko zgapiasz i zgapiasz i kradnisze lotki. Woskowałeś wd40 bo na półce widzę? :decayed:

A na poważnie to powoli zbierasz widzę arsenał kosmetyków. Na mnie jeszcze za drogi interes jakby tak porządnie się zaopatrzyć od polerki aż po wosk. Zbieram na inne rzeczy chociaż póki co bida piszczy...
Póki co pewnie 2 miesiące będę zakładał to, co leży w chacie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, 3r4 napisał:

tylko zgapiasz i zgapiasz i kradnisze lotki. Woskowałeś wd40 bo na półce widzę? :decayed:

A na poważnie to powoli zbierasz widzę arsenał kosmetyków. Na mnie jeszcze za drogi interes jakby tak porządnie się zaopatrzyć od polerki aż po wosk. Zbieram na inne rzeczy chociaż póki co bida piszczy...
Póki co pewnie 2 miesiące będę zakładał to, co leży w chacie :kox:

Ja pomalu co miesiac jakies kosmetyki kupuje. W tamtym roku wosk, cleaner, glinka, szampon, rekawice, reczniki, mikrofibry, pady,  aplikatory, zestaw do skory. Teraz lece dalej do szyb, opon mycia i zabezpieczenia, aktywna piana i pianownica, mycie felg, kolejne reczniki i mikrofibry. Pomalu zestaw sie zbiera :-) 

A co masz na chacie do zalozenia? :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pezet202 napisał:

Ja pomalu co miesiac jakies kosmetyki kupuje. W tamtym roku wosk, cleaner, glinka, szampon, rekawice, reczniki, mikrofibry, pady,  aplikatory, zestaw do skory. Teraz lece dalej do szyb, opon mycia i zabezpieczenia, aktywna piana i pianownica, mycie felg, kolejne reczniki i mikrofibry. Pomalu zestaw sie zbiera :-) 

A co masz na chacie do zalozenia? :-D 

Dużo pierdółek, moja już od zawsze stęka, że ścierek do auta to mam więcej jak ona w mieszkaniu :D
Ja bardziej myślę o polerce, jakaś pasta na początek 3in1 i wosk. Na glinkę czekam aż przyjdzie a reszta to już marketowo na razie. Mieszkam na osiedlu to mycie "pod domem odpada" ;D Ale z ręczników fluffydryera to polecam :naughty:
Później napiszę na pw, muszę lecieć

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mieszkam tez w bloku, ale to jest tylko jeden i ma 8 mieszkan. Mamy duzy parking, dookola trawnik, laweczki, plac zabaw, wszystko na gorce ogrodzone. Wiec pomalu sobie wszystko ogarniam :-) Fluffydryer mam 2 sztuki:-) do tego z adbl recznik typu wafel do szyb, i osobno recznik do wcierania wosku z adbl i osobno do polerowania wosku z gyeon :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Czaki89 napisał:

Pomontowane graty ?:banan:

Niestety nie :( siedzę w domu bo zapalenie oskrzeli mam i biorę antybiotyk :(

Myślę że poniedziałek - wtorek będzie montaż:D już nie mogę się doczekać:D

Co Ty na to -- http://allegro.pl/kierunkowskazy-dymione-2szt-audi-a4-b6-b7-00-08-i6792755134.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładnie się opierdzielasz :D  Kierunki spoko.. sam miałem przyciemnione :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nawet mi nie mów:D trafia mnie w domu a robota czeka przy aucie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...