Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"


pezet202

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Damjan napisał:

No to ładna sumka Ci się uzbierała, ale jak to ładnie ująłeś czego się nie robi dla swojej audi. Ja u siebie jestem na etapie kompletowania pakietu s line zewnętrzny. Został mi jeszcze zderzak na tył. Po tym obowiązkowo montuję wydech na 2 fifki (oczywiście jak się odkuję po montażu s line-a)

O prosze, to juz prawie masz zewnetrzny sline:-) ja mam lotke i listwy drzwiowe. A to teraz zderzak tylny sline kup na 2 kominy od razu:-) a potem z czasem wpadnie wydech:-) 

Ja mysle teraz nad zderzakiem przod sline albo sama dokladka od cupry, zobaczymy jak z kasa bedzie :-) bo planow jest mase :-) a kasy zawsze brak jak to przy rodzinie :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie. Tylko jak patrzę na ceny zderzaków na 2 fifki to już mnie zaczyna głowa boleć (a w ASO sam dyfuzor prawie 1000 zł :facepalm:). Poczekam trochę to może trafi się jakaś okazja. A co do przodu to wrzucaj zderzak od s lina (albo zaadoptuj dyfuzor do starego zderzaka) i auto zyska zupełnie nowy wygląd.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Damjan napisał:

Prawie. Tylko jak patrzę na ceny zderzaków na 2 fifki to już mnie zaczyna głowa boleć (a w ASO sam dyfuzor prawie 1000 zł :facepalm:). Poczekam trochę to może trafi się jakaś okazja. A co do przodu to wrzucaj zderzak od s lina (albo zaadoptuj dyfuzor do starego zderzaka) i auto zyska zupełnie nowy wygląd.  

Czekaj az sie okazja trafi, ja zawsze tak robie. Czasami trzeba troche poczekac ale warto :-) raczej na caly zderzak nie bedzie kasy, wiec kupie dokladke sline plus kratki, oddam do znajomego lakiernika i temat mi ogarnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze piszesz Kuba :wink: 4 osoby na kanale siedzialy i ogladalismy z kazdej strony, przymierzalismy itp. Tylko 1,5cm wystaja wiec nie tak duzo. Chcialem zeby bylo widac napis Ulter :-) Jak czytalem na forum to tak miedzy 1cm a 1,5cm ludzie daja. Na zdjeciach tak moze widac ze duzo, trzeba na zywo zobaczyc :-) wiec zapraszam :-) 
Zawias na wiosne juz na 100% bo teraz przy kominach bedzie spoko :-)
Jeszcze w zimie moje felgi musze oddac do regeneracji te sline 18" bo ostatnio jedna przetarlem. Tylko mysle czy na ten sam kolor, czy moze jakis inny??? Mysle na grafit.
Ja osobiscie pozostawil bym ten sam lepiej sie to bedzie komponowalo listwy chrom,relingi, koncowki, listwa przy klapie duzo takich elementow ktore tworza calosc. Zrobisz jak bedziesz uwazal ;)

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kuba :hi: Wlasnie mam dylemat co zrobic ale do zimy jeszcze troche wiec na spokojnie pomysle :-)

Czyli jak bym kupowal grill w maske s4 to tez myslisz w chromie a srodek grafit?  Czy lepiej czarny matowy a srodek grafit?

Teraz mysle tez na jaki kolor zaciski hamulcowe pomalowac? :decayed: ide w Twoje slady i narazie sam pomaluje :-) Mam te blaszki ozdobne z przodu sline wiec chyba by czerwony pasowal do calosci, ale mysle nad zlotym lub żółtym lub seledynowym :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła paczka od Wandeja - Dzięki :hi:olej i filtr do a4 i a3 :)

Resize of oleje.JPG

 

Oraz kolejna paczka z zawieszeniem kit AP 40/30 :banan: Używka ale w bdb stanie, jeździły tylko w Niemczech :)

Resize of zawias 1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kuba :hi: Wlasnie mam dylemat co zrobic ale do zimy jeszcze troche wiec na spokojnie pomysle :-)
Czyli jak bym kupowal grill w maske s4 to tez myslisz w chromie a srodek grafit?  Czy lepiej czarny matowy a srodek grafit?
Teraz mysle tez na jaki kolor zaciski hamulcowe pomalowac? :decayed: ide w Twoje slady i narazie sam pomaluje :-) Mam te blaszki ozdobne z przodu sline wiec chyba by czerwony pasowal do calosci, ale mysle nad zlotym lub żółtym lub seledynowym :-D
Chrom a środek grafitowy ;) takie jest moje zdanie tak jak pisałem wyżej chrom wokół szyb,relingi,chrom listwa zderzaka tył, końcóweczki i przechodząc do przodu to chrom w zderzaku jak i w klapie ze znaczkiem tworzy całość gdy to zmienisz wydaje mi się że będzie brakowało czegoś. Wyobraź sobie go z profilu przód czarny bez chromu bok chrom wokół szyb jak i na dachu tak trochę nie bardzo ale Tobie się ma podobać ;). Wrzucaj ten zawias już nie męcz chciałbym jâ wkońcu niżej zobaczyć ;)

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze ze wszyscy chca zebym ten zawias wrzucil, ja w sumie tez, ale musi poczekac do wiosny. Bo pewnie wahacze beda do wymiany bo cos zaczyna stukac, a wole wszystko za jednym razem zrobic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już nie będe pisał od jakiego czasu słyszė o tym kiedy to wrzucisz ;), jak kolega wyżej napisał podziwiam :)

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent Mikołajkowy od żony :banan:

img,gcsi,1AC7E4123C5548FB2E5AF8D7EA05D8FF34CB6657,mpid,7,maxwidth,1080,maxheight,1536.jpeg

Profesjonalna Polerka Dual Auction Lare EPL-41 wraz z torba :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent Mikołajkowy od żony :banan:
5a0f0ab0ce86f_imggcsi1AC7E4123C5548FB2E5AF8D7EA05D8FF34CB6657mpid7maxwidth1080maxheight1536.jpeg.0fe64dd74abfc2f62e7adcce26a0e8d8.jpeg
Profesjonalna Polerka Dual Auction Lare EPL-41 wraz z torba :decayed:
 
No to teraz Kamilek wiosna bedzie sie dzialo ;), umiesz sie tym poslugiwac czy bedziesz sie uczyl?

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam umiem, ale mistrzem nie jestem :-D dlatego wybralem orbitalna polerke czyli Dual Auction, a nie rotacyjna, bo taka nie zrobisz nic zlego na lakierze :-) W grudniu kupie pady i pasty i do kumpla smigam do garażu po nowym roku i pomalu bedziemy dzialac :-) Oczywiscie efektami sie pochwale :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2017‎-‎11‎-‎28 o 17:31, Wojtek16 napisał:

Będziesz z nich zadowolony, wiem z własnego doświadczenia :)

Oponki już na aucie:) jutro wstawie fotkę. Pierwsze wrażenia super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zestaw kosmetyków oraz pady do polerki z microfibry, wełny oraz soft i inne pierdółki :D

Resize of DSC_0494.JPG

Resize of DSC_0500.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...