Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] Wystrzał rozrządu V6


Badboy_k-ce

Rekomendowane odpowiedzi

a ustawil kąt wtrysku?

Tez sie go o to zapytałem, bo gdzieś tam czytalem ze trzeba cos Vagiem pomieszać i nie tylko, a gosciu odpowiedzial ze oczywiscie i to nie jest tego przyczyna. :mysli: Najgorsze jest to ze oni przez sobote-niedziele nie pracuja i dopiero w poniedzialek moge go znowu zj****, i podsunąc nowe rozwiazania :wallbash:. Niemam pojecia co o tym myślec. :wallbash:

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada. Zabierz auto w takim stanie jakie jest i zaprowadź do normalnego mechanika.

A z tym się rozlicz za dotychczasową robotę.

Jak zaczyna coś kręcić to znaczy że nie można mu ufać i nie wiadomo co ci włożył do tego silnika (czy dobre części itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mechanik nie jest pewien tego co mowi to zrezygnowałbym z jego usług... :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby stwierdzic że turbina leży to należałoby podpiąc vaga i odczytac ciśnienie doładowania a po drugie gdyby faktycznie wpadł jakiś kawałek metalu turbinę zablokuje a nie rozwali.Turbiny padają gdy się wyrobi luz nawałku i bierze olej . Kawałek metalu nie powoduje takich usterek, rozebrac ,wyczyścic , złożyc - odpalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek mam sie dowiedziec co i jak czy to turbina czy cos innego. Jesli powie mi ze musze dolozyc kolejne 3 tysiace za turbine to "grzecznie" podziękuje i zawioze auto gdzie indziej .. tylko gdzie :mysli:. Gosciu kręci wyraźnie, dziwi mnie tylko ze maja wyrobiona juz dosc dobra renome, zajmuja sie tylko i wylacznie Audi/VW na hali stoi z 7-8 audic, a staraja sie mimo to kombinować :disgust:. Jak dla mnie to albo poskładali źle głowice albo nie ustawili kąta wtrysku. Ale tego sie dowiemy lub tez nie w poniedziałek.

Jak coś będe wiedział konkretnego lub śmiesznego/żałosnego to sie odezwe w tym temacie.

pozdrawiam i dziękuje za pomoc. :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby stwierdzic że turbina leży to należałoby podpiąc vaga i odczytac ciśnienie doładowania a po drugie gdyby faktycznie wpadł jakiś kawałek metalu turbinę zablokuje a nie rozwali.Turbiny padają gdy się wyrobi luz nawałku i bierze olej . Kawałek metalu nie powoduje takich usterek, rozebrac ,wyczyścic , złożyc - odpalic

Mocno się mylisz.

Kawałek metalu w turbinie robi ogromne spustoszenie.

Wygląda to potem tak, jakby bomba wybuchła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... to "grzecznie" podziękuje i zawioze auto gdzie indziej .. tylko gdzie :mysli:.

Jak coś będe wiedział konkretnego lub śmiesznego/żałosnego to sie odezwe w tym temacie.

W PL są tylko dwie osoby/serwisy/firmy/etc., którym powierzam/powierzyłbym w pełni zaufania swoje audi z uwzględnieniem, że to TDI V6 - Sserwis, Pan Sopa oraz Piotruś. Zresztą Trzeniu już powiedział co masz zrobić. Przecież to rzut kamieniem od Ciebie. Poniosłeś już koszta, ale zlituj się nad swoją niunią i oddaj ją prawdziwemu fachowcowi :wink4: To co oni wyprawiają to nie jest szopka tylko szopa, a najgorsze, że na Twój koszt !

pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...