Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Tajemnicza skrzynka


cinek0478

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem samochód od naszych zachodnich sąsiadów. Na początku nie przywiązywałem uwagi na mały głośniczek w małym schowku pod kierownicą ani na mikrofon na słupku obok kierowcy. Wydawało mi się ze sa to szczatki jakiegoś zestawu głosnomówiącego. ale niestety nie znalazłem nigdzie miejsca gdzie mogłem się wpiąć z telefonem.

Po odkręceniu schowka (przy okazji sprawdzania wentylatora) zobaczyłem małą skrzynkę . cos jak modem . poniżej zdjęcia tych urzadzeń co wyżej opisałem,. Czy wie może co to takiego, i czy da się to jakoś uruchomić zeby korzystać z zestawu?

566ab60f1d4cf9afmed.jpg

f133a10daa3bdbdfmed.jpg

729fe04e73a046b1med.jpg

f76ad16a062a3864med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo nie do konca zdemontowany zestaw głosnowówiący z uchwytem. nie ma zadnych dziurek w tapicerce gdzies na konsoli srodkowej????[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 15:13_________________________________________________dodaj jeszcze kilka zdjęć tej puszki, tylko zdejmij te gąbki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jak trochę zelży mróz to zrobię kilka zdjęć. z tego co zauważyłem skrzynka ta to siemens . [br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 15:56_________________________________________________Bluetooth nic nie wyszukuje, nie ma też żadnych śladów w tapicerce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem więcej zdjęć zestaw głośnomówiący Siemensa Car Kit Comfort E-Box ( S30880-S2001-A100-8 ) niestety nie udało mi się znaleść miejsca w które moge sie wpiąć z telefonem (no i musiałbym mieć siemensa :confused4:). chyba uruchomienie tego to za duży koszt.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f163608070de576.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e034a466205bb6b2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ef0a6c16e45b327.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to jest system głośno mówiący do siemensa ja mam taki tylko do noki brakuje ci uchwytu jutro zrobię zdjecię to Ci pokaże[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 20:59_________________________________________________uniAddResize.php[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 21:12_________________________________________________uniAddResize.php-tu Ci opisałem zdjęcie[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 21:12_________________________________________________6d93bda0f4118dbc.html[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 21:13_________________________________________________tam gdzie Ci masz wolne miejsce na przewód to jest podłączenie do uchwytu tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...