Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] czy to czujnik temperatury czy tez świeczki


rados1000

Rekomendowane odpowiedzi

A więc witam wszystkich w nowym roczku mam taki problem świece żarowe grzeją mi dopiero po wypięciu czujnika tem. cieczy czy czujnik może spowodować że świece żarowe na zimnym silniku grzeją zbyt krótko i odpala mi dopiero za trzecim czwartym razem a w dodatku taka kołyska silnika może miał ktoś taki problem a zauważyłem jeszcze że po rozgrzaniu silnika do 90* wyłączam zapłon przekręcam po krótkim czasie bez odpalania z powrotem i mam 70* cofam kluczyk nie odpalając po czym znowu go przekręcam i mam znowu 90* termostat i płyn nowy Z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie masz czujnik skopany... swiece przez to tez Ci moga za krotko grzac... podpinales VAGa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień temu był podpinany przed i po wymianie termostatu i wszystko było ok nie posiadam VAGa więc jak tak co tydzień będe jeździł bulić stówke to zbankrutuje dlatego też szukam odpowiedzi na forum myślałem może że ktoś miał takie zdarzenie i co nieco mi podpowie A jeszcze jedno pytanko ile może kosztować taki czujnik pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien być błąd G62 na ma innej możliwości...sprawdz na klimatroniku co pokazuje kanał 49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien być błąd G62 na ma innej możliwości...sprawdz na klimatroniku co pokazuje kanał 49

Podlacze sie pod temat. U mnie pokazuje na zimnym silniku wartosc 30. Czy to prawidlowa wartosc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da sie tego jednoznacznie okreslic, klimatronik pokazuje dopiero od ponad 30st, chyba tylko VAG pozostaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...