Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] rozgrzewanie tylniej szyby


Kennykk

Rekomendowane odpowiedzi

Trzymam autko pod domem i co dzień rano skrobię szybki oprócz oczywiscie tylniej.

Ale zauważyłem że ona w ogóle nie odmarza. Czyżbym przyciskał zły przycisk na konsoli.

1.Czym włączamy ogrzewanie tylniej szyby?

2.a jeżeli nie grzeje to jakie mogą być przyczyny i od czego zacząć poszukiwania?

3. po jakim czasie wam odmarza skuta lodem szyba?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-kolejny przycisk idąc w lewo od awaryjek...,

2-musisz sprawdzić bezpieczniki,jak bezpieczniki oki to musisz szukać gdzie prąd spitala,

3-nigdy nie mierzyłem z zegarkiem ale myślę że ok 10 min wystarczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz przy włączonym oświetleniu kabiny i włączonym silniku czy przygasa światło w kabinie po włączeniu tylnej szyby ,jak nie to szyba nie grzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze słysze w radiu włączenie ogrzewania, osłabia sygnał radiowy z anteny i przez chwile są słyszalne drobne trzeszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak włączasz ogrzewanie tylnej szyby to powinieneś poczuć to na obrotach na biegu jałowym przez moment, tak jak podczas włączenia klimatyzacji. Poza tym po 2 minutach juz widać że paski zaczynaja rozmrazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc sprawdziłem :naughty:. Bezpiecznik dobry, obroty podczas włączania nie spadają, czyli nie ma zauważalnego spadku mocy tak jak to jest w przypadku klimatyzacji. :shocked:

Po dziesięciu minutach lód na szybie nawet nie spróbował stopnieć :wallbash:, ciepło wnętrza zaczęło go tylko rozpuszczać. :thumbdown:

Jakieś inne propozycje? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... chyba najlepiej do elektryka podjechać, sprawdz jak masz miernik napięcie na końcówka doprawdzających prąd do samej szyby .Powodów może być dużo elektr.szybciej to znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...