Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P

Które felgi ?

  1. 1. Które felgi ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

boje sie troche ze te od R8

moga być słabo wytrzymałe :(

a te ala MAM8 wyglądają :) naprawde fajnie :) no nie wiem sam jeszcze :(

podobaja mi sie te R8 :) ale ja robie 50 kkm rocznie i nie chciął bym gdzies w studzienke wpaść ;)

Jak tyle robisz to musisz poszukać dobrych jakościowo felg. Może ori R8 dałoby się wychaczyć. Tylko czy ori były w 18" :mysli:

Opublikowano

Może ori R8 dałoby się wychaczyć.

Szczerze watpie :decayed: ...a nawet jesli, to cena kosmos.

Opublikowano

Może ori R8 dałoby się wychaczyć.

Szczerze watpie :decayed: ...a nawet jesli, to cena kosmos.

w necie, na eBayu same repliki :thumbdown:

Opublikowano

Nie brałbym żadnych replik w 18' opona niższa .. a o podrapane ranty nie trudno .

Opublikowano
  • Autor

ragguś zalezy jak kto jezdzi :P

Opublikowano

Jasne... ale tak jak Ci pisalem - nigdy nie wiesz jaka dziure spotkasz kiedys w przyszlosci :)

Porzadna felga przetrwa, replika pognie sie.

Opublikowano
  • Autor

no to d*pa :)

kupie jakies i zobaczycie je na wiosne :P

Opublikowano

Tylko że ceny niektórych replik są dość duże i nie wiadomo czy nie są w miarę dobrej jakości. Bo są lepsze repliki i gorsze. Zresztą te RS4 co miał boberek też chyba nie były ori, a sobie je chwalił.

Opublikowano
  • Autor

no te co miałem kosztowało 1300 zł :P

nowe ze śrubami dekielkami i przesyłka gratis ;P

i tak jak ja jezdziłem to sie nie pogieły :P

a nie uważałem na nic :P

Opublikowano

no te co miałem kosztowało 1300 zł :P

nowe ze śrubami dekielkami i przesyłka gratis ;P

i tak jak ja jezdziłem to sie nie pogieły :P

a nie uważałem na nic :P

I właśnie dlatego zgłupiałem z tymi podróbami. Jestem im przeciwny ale czasami w cenie jest różnica nawet kilkaset PLN i nie wiem czy czasami nie ma lepszych i gorszych podrób. A te lepsze mogą być nawet :good:

Opublikowano

ragguś zalezy jak kto jezdzi :P

No . Ja pieściłem .. zero wjazdów na krawężniki ..i w koleinach rant zdarłem .

Michał dobrze napisał ..

Jasne... ale tak jak Ci pisalem - nigdy nie wiesz jaka dziure spotkasz kiedys w przyszlosci :)

Porzadna felga przetrwa, replika pognie sie.

Opublikowano

hmm oddałem głos na 1 ale poszedłbym w czarny kolorek :good:

Opublikowano

no te co miałem kosztowało 1300 zł :P

nowe ze śrubami dekielkami i przesyłka gratis ;P

i tak jak ja jezdziłem to sie nie pogieły :P

a nie uważałem na nic :P

ale twardość to tylko jeden z wielu parametrów felgi..

weźmy np. wage która ma duźy wpływ na dynamike...wagi felg 8Jx18' to 7-15 kg wg stronki http://wheelweights.net/

niestety żadko kiedy sprzedający podają na swoich aukcjach wagi felg :chytry:

Opublikowano

Jak dla mnie nr.1 ale i tak coś bym znalazł innego.

Od kilku lat jeżdżę na różnych / replikach / lub podrób :naughty: i powiem tak nigdy nie miałem problemu z jakością i z dziurami a w Krakowie jest ich mnóstwo .Oczywiście choć dość szybko jeżdżę i NIGDY nie było problemu :)

Dlatego uważam kupuj takie jak Ci się podobają :) raz się żyje :cool1:

Opublikowano
  • Autor

właśnie :P

tez do tego tak podchodze :P

Opublikowano

JA raz kupilem siostrze do polo jakies repliki i dziekuje.Wiecej takiego szajsu nie kupie.

Tylko, ze replika replice nie rowna....

Generalnie jednak dobra firma to wieksza gwarancja,ze felga bedzie mocniejsza.

Opublikowano
  • Autor

no w 19 to troche duzo :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.