Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka od hamulca podczas uruchomienia pojazdu


Rampage

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Od kilku dni pojawia się kontrolka od hamulców podczas uruchamiania pojazdu. Dodatkowo jest także dźwięk piszczący. Wszystko trwa około 5 sekund. Sytuacja powtarza się głównie jak auto postoi na mrozie jakiś czas. Podczas wyjeżdżania z garażu problemu zupełnie nie ma. Co może być przyczyną? Auto podczas jazdy zachowuje się normalnie, nie zauważyłem żadnych negatywów. Płyn hamulcowy jest w normie. 

PS: co ciekawe po wizycie u mechanika pojawia się sytuacja, nie wierzę by jednak coś przy tym majstrował, ale różnie bywa.

Poniżej zamieszczam zdjęcie (akurat nie mój pojazd ale wygląd identycznie).

Pozdrawiam

kontrolka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze jest doladowywany podczas jazdy to szukaj drugiego.jak robisz krótkie odcinki to podladuj,zime powinien polatac.

 U mnie nie trzyma aku tak jak zeszlej zimy.Stad musze dluzej dziada krecic ok 2sek.aku ma jednak duzo do gadania.

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie robie krótkie odcinki, z domu do pracy z pracy do domu, czasem po do sklepu. Temat zatem wyjaśniony, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może złapał gdzieś wody na stykach i teraz głupieje? U mnie w passacie jest tak że się świeci kontrolka od absu a jak złapie wody i przymarznie to gaśnie. U ciebie może na odwrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...