Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7 BRD] Mega problem przy dodaniu kluczyka


Karasik2

Rekomendowane odpowiedzi

5 dni temu oddalem auto do elektryka i glowia sie nad ponizszym problemem:

Mam drugi kluczyk z nowa bareria moglem nim otworzyc auto ale nie szlo zapalic krecil i krecil i nic.

Problem podobno w immo jak sue dowiedzialem podczas sparowania nie dosc ze nie szlo dopisac klucza to jeszcze wywalilo pierwszy klucz ?  Jest inny kod auta i licznika.

Teraz nie idzie auta w ogole uruchomic. Jak twierdzi elektryk mam w aucie wymueniony licznik przez co kody piny sa inne. Ktos wymienil poskladal i na jedym kluczu jezdzil przedemna. Trzeba wygenerowac nowe jak z fabryki ...czy ktos sie z tym spotkal?

Twierdza ze to orzyoadek jeden na tysiac ze trafili taki skladak.

Moze ktos poleci kogos z Krakoiwa lub okolic vcds i vag nic nie pomoga poidobno trzeba ori orogram audi do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam choć to kawałek drogi od Krakowa to może warto tyrknąć do gościa może coś podpowie:

https://www.facebook.com/KeyService-DUKLA-238932746494209/?ref=page_internal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Karasik2 napisał:

5 dni temu oddalem auto do elektryka i glowia sie nad ponizszym problemem:

A dokładnie z jakim problemem oddałeś? Tylko dopisania klucza do IMMO?

Robią Ci wodę z mózgu. Klucz sam nie wyparuje. Nieumiejętnie dopisywali i wywalili Ci klucz, a teraz zganiają na nie wiadomo kogo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień warsztat bo panowie nie wiedzą co czynią. Jak kupiłem klucz z b7 to podjechałem na warsztat i panowie odczytali kod pin z licznika (bo nie miałem) i dopisali nowy kluczyk (immo) w max 2 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Gregorski3 napisał:

Zmień warsztat bo panowie nie wiedzą co czynią. Jak kupiłem klucz z b7 to podjechałem na warsztat i panowie odczytali kod pin z licznika (bo nie miałem) i dopisali nowy kluczyk (immo) w max 2 minuty.

mi nie odczytali przed dopisaniem..bo założyli ze kod jest ten sam a jak sie okazało licznik byl wymieniany. Kluczyk juz miałem wystarczyło dopisać do immo.

pocichłem z poblemem esp mi świeciło na desce i przy okazji chciałem "dorobić" drugi kluczyk

Zawartość dodana 2 minutes later
52 minuty temu, Galetto napisał:

A dokładnie z jakim problemem oddałeś? Tylko dopisania klucza do IMMO?

Robią Ci wodę z mózgu. Klucz sam nie wyparuje. Nieumiejętnie dopisywali i wywalili Ci klucz, a teraz zganiają na nie wiadomo kogo.

 

wywalili kucz i teraz nie wiedza jak dopisać twierdza ze trzeba zakodować nowe kody jak by do nowego fabrycznego auta a idzie to zrobić programem ori audi co ma podobno niewiel firm w pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem żeby teraz go odczytali pewnie w tym,że nie mają odpowiedniej wiedzy i sprzętu. Przecież na forum nie raz wymianiaja klubowicze liczniki na te z kolorowym fisem i nie zawsze kupuje się licznik z pinem ale odpowiedni sprzet daje sobie bez problemu radę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gregorski3 napisał:

Ale w czym problem żeby teraz go odczytali pewnie w tym,że nie mają odpowiedniej wiedzy i sprzętu. Przecież na forum nie raz wymianiaja klubowicze liczniki na te z kolorowym fisem i nie zawsze kupuje się licznik z pinem ale odpowiedni sprzet daje sobie bez problemu radę .

chyba brak sprzętu posiłkować sie maja zewnętrzną firma w poniedziałek z wroclawia. Masakra od wtorku bez auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdoszczę tyle dni bez auta a zazwyczaj jak auta nie ma to jest najbardziej potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz debilom, że w B7 klucza po kodzie PIN nie da się dopisać i do niczego się on sam nie przyda jak w starszych autach. :D

Heh jakim ori programem do Audi.... Zamiast się przyznać do braku wiedzy to Ci nawijają makaron na uszy. :D

W Krakowie masz Enigma Serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki jak w poniedziałek nie zrobią dzwonie do Enigmy.

nie maja programu by wygenerować nowy kod bo teraz auto jest jak z fabryki nowo narodzone. I żadnego kluczyka co dziala...

 

dajcie może znac co należy zrobić po kolei i czym gdy wywaliło klucze i trzeba wpisać nowe kody immo gdy licznik ma inny kod a nie mam żadnych pinow zapisanych

Edytowane przez Karasik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci radzę posłuchać kolegi Galetto. Mi kilka razy dopisywał klucze do różnych liczników w B7 i dokładnie wie jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem forum ale tak jest tylko Tutorial jak dopisać chyba przy tych samych kodach..

moze niech usuną immo by auto odpalić by do Sigmy podjechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...