Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 AVF static


zapamietajnick

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu się odj... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sufit mega wyszedł, powiedz czy ciężka sprawa oblepić samemu?? dopadł mnie zwisający sufit na drugi dzień upałów , niesamowite jak szybko się to stało ale nie jestem jedyny z tego co zauważyłem . Naklejki?.......dla mnie spoko kumpla B7 też jest oblepiona i moim zdaniem "przykówa" uwagę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sufit mega wyszedł, powiedz czy ciężka sprawa oblepić samemu?? dopadł mnie zwisający sufit na drugi dzień upałów , niesamowite jak szybko się to stało ale nie jestem jedyny z tego co zauważyłem . Naklejki?.......dla mnie spoko kumpla B7 też jest oblepiona i moim zdaniem "przykówa" uwagę ;-)
Samemu to ogarnac to raczej spoko ale zawsze lepiej mieć osobę co pomoże np. Trzymać materiał. Najgorzej to rozebrać wszystko. 3 dni zajęła mi robota. Jeden dzień zdejmowalem ok. 4h. Następnego klejenie, tu poszło łatwiej. Z 2h. Roboty. 3 dzień to skladanie. Też ok 4h trzeba liczyć żeby to na spokojnie złożyć.

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważnie, pomysł inny i ciekawy mimo że sam bym sie nie zdecydował na taki krok, ale nie Moje zdanie jest tu wazne, jest indywidualnie i pewnie taki tez ma byc ten projekt wiec pwodzenia w dalszych modyfikacjach:) poza tym troche juz takich aut powstało min te i jest to cos zdecydowanie innego:)

32901898725_1de8a2fc91_b.jpg

16075376040_6a34c6759b_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważnie, pomysł inny i ciekawy mimo że sam bym sie nie zdecydował na taki krok, ale nie Moje zdanie jest tu wazne, jest indywidualnie i pewnie taki tez ma byc ten projekt wiec pwodzenia w dalszych modyfikacjach[emoji4] poza tym troche juz takich aut powstało min te i jest to cos zdecydowanie innego[emoji4]
32901898725_1de8a2fc91_b.jpg.71d6b2a86ddefef1de90388f9dbdc2d5.jpg
16075376040_6a34c6759b_b.jpg.3f99576e64aa73b672bbbeb5402bf7a9.jpg
Bardzo dużo tego typu aut już jest. W Polsce już chyba jest wszystko właśnie po za adidasem. Jack Daniels, red bull, Martini, Heineken...tego na pęczki jezdzi

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adidas tez juz w PL był:) Ale fajnie się to zgrało nawet:) Bierz moje felgi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2017 o 23:11, zapamietajnick napisał:

8878f6937f8f80ba91f726cc2a0e17e8.jpg

Za te tablice policja się nie czepia?:decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adidas tez juz w PL był:) Ale fajnie się to zgrało nawet:) Bierz moje felgi:)
Bardzo możliwe. Nie mówię ze nie Ale z wszystkich firm ta mi najbardziej siadla. Najbardziej mi chodzilo o 3 paski na aucie. A co do felg to najpierw muszę swoje sprzedać.. A nie wiem czy to będzie łatwe zadanie.

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zapamietajnick napisał:

Jeszcze nie miałem żadnej kontroli :)

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
 

nie zwracają na to tak uwagi, czy mało nim jeździsz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwracają na to tak uwagi, czy mało nim jeździsz?
W moim mieście które ma 10k mieszkańców to policja na każdym rogu więc cały czas ich mijam, byłem w Gliwicach (ponad 400km) i nad morzem (ponad 300km) i cisza. Sporo jeżdżę po Warszawie bo tam studiuję i też się z problemami nie spotkałem. Auto mam na Daily więc w garażu nie stoi :)

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku wielkiej uciesze większość ludzi pozegnalem Adidasa. Przy okazji wpadła Nowa rolka. [emoji16]b2e0ba9dfb1301048e3316e850d0448d.jpgd35ba1fecf82e7e7dc31e96452979d54.jpg

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będzie robiła robotę [emoji4] Dobry wybór [emoji4] 
W weekend oddaje do malowania. 2018 na [emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2017 o 11:44, pawelosinski83 napisał:

sufit super, fele też, ale adidas to przegięcie pały moim zdaniem - ale trochę racji masz - jeśli założeniem było zwracanie uwagi - robi to świetnie :decayed:

pokaż fotkę lampki sufitowej? jakaś niespotykana wersja - ma z tyłu 2 kraki 2 i coś na środku, a nie jedną długą kratkę :wink:

Nie wiem czy znasz już odpowiedź, ale jeżeli nie, to jest to kontrolka od wyłączonej poduszki pasażera.

Sorki Mateusz za ot. :)

09R122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znasz już odpowiedź, ale jeżeli nie, to jest to kontrolka od wyłączonej poduszki pasażera.
Sorki Mateusz za ot. [emoji4]
09R122.jpg
Spoko. A tego przypadkiem nie maja wszystkie BeSzescie ? [emoji57]

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...