Skocz do zawartości
IGNOROWANY

avanturnik sprint blue 1.8t BEX


Karolwnik

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :hi:

O mnie:
Od dziecka audi a4 b6 avant jest najładniejszym samochodem i nic prawie się nie zmieniło bo tylko doszło RS6 C7 :wub: i nissan skyline R34 Z-TUNE :buhaha: Moje wcześniejsze auto to corsa C 1.0 60KM. Corsa służyła mi 6 lat bez awarii.  Postanowiłem zmienić samochód ponieważ był za wolny i miał za mało miejsca na rower. Wkurzało mnie ciągłe rozkręcanie koła.:rant: Od prawi 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem A4.  Samochód mi służy bardzo dobrze.  Tylko na początku były małe problemy i musiałem zwiększyć budżet w pakiecie startowym.


Moje audi:
Moje auto to a4 b6 1.8t avant w zajebi##ym kolorze L75F (sprint blue) z 2004r. 
Auto kupiłem z przebiegiem 178kkm w lipcu 2015r. Jestem jego 4ym właścicielem ale 1ym w Polsce. W Niemczech miał 3 właścicieli ale bez zmiany tablicy rej.  Pakiet startowy wyszedł mi 4,5 tys PLN (głowica, turbo, robocizna) :D Za bardzo się napaliłem na auto i nie sprawdziłem go na stacji audi bo pewnie wyszłyby te rzeczy ale na szczęście dogadałem się z handlarzem i doszliśmy do porozumienia. 
Wyposażenie:
- s-line zewnętrzny

- s-line wewnętrzny

- s-line zawieszenie

- webasto (fajny bajer jak jest -10):radocha:

- kierownica i gałka od biegów pikowana skóra

- ośka:smutas:

- oświetlenie wewnętrzne high

- półskóra+speed z roletkami

- radio symphony2 + zmieniarka 6 płyt + głośniki ze wzmakiem i subem


 

Foty:

IMG_0791.jpg

 

IMG_0793.jpg

IMG_0806.jpg

IMG_0808.jpg

IMG_0828.jpg

IMG_0835.jpg

 

20160430_121527.jpg

 

Mody:
- nowe zimówki 07.2015

- nowe letnie 10.2016

- Down pipe 2,7'' 05.2016

- zmiana koloru halogenu 07.2016

-bagażnik rowerowy 03.2016

- wpadł kolorowy fis  05.2017

- końcówki wydechu Ulter 90   05.2017

- przyciemnienie szyb

- bixenon

- obniżenie przodu 10-20mm dzięki talerzykom z b5

- quattro

- pomalowanie zacisków 312 na żółto albo niebiesko

- zmiana zacisków 320 lub 345 

- wydech 2,5 możne 2,7

- pomalowanie środka lamp

- grill góra i dół plaster miodu

- chip stage 1 później stage 2

- TiP

- montaż czujnika ciśnienia 

- felga 18 możne 19 (grafitowa lub czarna)

- polerka lakieru

- elektryczne szyby tył 

- biała skóra z s4 b6

- pomalować w drzwi w dokładny kolor bo widzę różnice 

- wymiana zlej listwy z drzwi

 

Mody:

- kolorowy fis 

20170526_204644.jpg

 

- koncowki Ulter 90

20170510_113038.jpg18589100_1319869618109990_7531780003011319453_o.jpg

 

- przyjaciele samochodu Sid (Cookie Monster), Mike Wazowski, maska z krzyku20170520_201022.jpg

Edytowane przez Karolwnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwszych zdjęciach widać chyba od kogo kupiłeś. Na pierwszy rzut oka brakuje mu w tym kolorze delikatnie ciemniejszych szyb i by była malina :wink: No i końcówki wydechu jakoś tak trochę giną w tym zderzaku dziwnie. Powinny lekko wystawać (może to wina fotek).

W każdym razie widziałem, że ww. rzeczy są w planach i super! Ważne by się sprawowała bezawaryjnie i spełniała swoje rowerowe założenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncowki juz mam kupione ulterki:) musze podjechac do tlumikarza i sie umowic na montaz. 

szyby tez w tym roku beda sciemnione: ) prawdopodobnie przod i tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor MEGA_____AUDI ładnie sie prezentuje_____wyposażenie też ok wiadomo brakuje pare rzeczy ale nie da sie kupić auta z tak skonfigurowanym wyposażeniem jakim byśmy sobie życzyli_______fajne plany na mody aby sie udały______widać że autko przyjechało z Błażowa(konkretny fachowiec w tej dziedzinie) popraw jak sie myle_______POZDRAWIAM szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, CHUDY_13 napisał:

Kolor MEGA_____AUDI ładnie sie prezentuje_____wyposażenie też ok wiadomo brakuje pare rzeczy ale nie da sie kupić auta z tak skonfigurowanym wyposażeniem jakim byśmy sobie życzyli_______fajne plany na mody aby sie udały______widać że autko przyjechało z Błażowa(konkretny fachowiec w tej dziedzinie) popraw jak sie myle_______POZDRAWIAM szerokości

brakuje brakuje ale przynajmniej jest co modzic:) tylko zeby kasy starczylo;P

tak auto jest z Blazowa. zawsze sa tam ciekawe furki:) polecam:) 

dziekuje i wzajemnie;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwraca zwraca:) dziala jak plachta na byka. trzeba go porobic bo za duzo bmw siada na zderzak;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się pochwaliłeś:hi:

Auto mega mimo,że początki były trudne to myślę że nie ma czego żałować, tak na prawdę 90% fur w klubie ma dokładany  S-line, Ty dostałeś go w pakiecie więc nie dziwię się, że zakup po obejrzeniu  był na aferę:decayed: - do tego ten kolor:kox:

 Gdyby trafił Ci się golas to te 4k poszły by na waciki :decayed: tak że wg mnie udany zakup, zwłaszcza konfiguracja jest dość nie typowa, do pełni szczęścia  brakuje jedynie  Q, a reszta to już dodatki do ogarnięcia.Tak jak chłopaki wyżej pisali musisz koniecznie wspawać te końcówki wydechu tył będzie całkowicie inaczej wyglądał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sie pochwalilem a Ty do nas jeszcze nie zawitales do arkadii;) 

dokladnie;) teraz wiem chociaz ze serducho ma zdrowe i mozna smigac;) pochwale sie jak zeobie polerke bo kolor bedzie 2x ladniejszy. kolor z porgow drzwi robi robote bo ten juz troche zgubil uroku:) 

ps. zapraszm do arkadii!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawię się Karol muszę tylko ogarnąć tego parcha swojego jakoś żebym mógł go godnie  zaprezentować ;) A Ty śmigasz każdego wtorku na spoty?

Ja u siebie też zauważyłem tą różnicę na progach w pierwszej kolejności pomyślałem sobie że ktoś zaj......ście dobrał kolor malując budę:decayed: a tu poprostu taki wypłowiały ten kolor jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewaznie jestem co wtorek. zalezy jak mi sie zlecenia w pracy trafiaja:) ogarnij i wpadaj:) 

plowieje;( jednak 12lat swoje robia:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...