Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

avanturnik sprint blue 1.8t BEX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :hi:

O mnie:
Od dziecka audi a4 b6 avant jest najładniejszym samochodem i nic prawie się nie zmieniło bo tylko doszło RS6 C7 :wub: i nissan skyline R34 Z-TUNE :buhaha: Moje wcześniejsze auto to corsa C 1.0 60KM. Corsa służyła mi 6 lat bez awarii.  Postanowiłem zmienić samochód ponieważ był za wolny i miał za mało miejsca na rower. Wkurzało mnie ciągłe rozkręcanie koła.:rant: Od prawi 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem A4.  Samochód mi służy bardzo dobrze.  Tylko na początku były małe problemy i musiałem zwiększyć budżet w pakiecie startowym.


Moje audi:
Moje auto to a4 b6 1.8t avant w zajebi##ym kolorze L75F (sprint blue) z 2004r. 
Auto kupiłem z przebiegiem 178kkm w lipcu 2015r. Jestem jego 4ym właścicielem ale 1ym w Polsce. W Niemczech miał 3 właścicieli ale bez zmiany tablicy rej.  Pakiet startowy wyszedł mi 4,5 tys PLN (głowica, turbo, robocizna) :D Za bardzo się napaliłem na auto i nie sprawdziłem go na stacji audi bo pewnie wyszłyby te rzeczy ale na szczęście dogadałem się z handlarzem i doszliśmy do porozumienia. 
Wyposażenie:
- s-line zewnętrzny

- s-line wewnętrzny

- s-line zawieszenie

- webasto (fajny bajer jak jest -10):radocha:

- kierownica i gałka od biegów pikowana skóra

- ośka:smutas:

- oświetlenie wewnętrzne high

- półskóra+speed z roletkami

- radio symphony2 + zmieniarka 6 płyt + głośniki ze wzmakiem i subem


 

Foty:

IMG_0791.jpg

 

IMG_0793.jpg

IMG_0806.jpg

IMG_0808.jpg

IMG_0828.jpg

IMG_0835.jpg

 

20160430_121527.jpg

 

Mody:
- nowe zimówki 07.2015

- nowe letnie 10.2016

- Down pipe 2,7'' 05.2016

- zmiana koloru halogenu 07.2016

-bagażnik rowerowy 03.2016

- wpadł kolorowy fis  05.2017

- końcówki wydechu Ulter 90   05.2017

- przyciemnienie szyb

- bixenon

- obniżenie przodu 10-20mm dzięki talerzykom z b5

- quattro

- pomalowanie zacisków 312 na żółto albo niebiesko

- zmiana zacisków 320 lub 345 

- wydech 2,5 możne 2,7

- pomalowanie środka lamp

- grill góra i dół plaster miodu

- chip stage 1 później stage 2

- TiP

- montaż czujnika ciśnienia 

- felga 18 możne 19 (grafitowa lub czarna)

- polerka lakieru

- elektryczne szyby tył 

- biała skóra z s4 b6

- pomalować w drzwi w dokładny kolor bo widzę różnice 

- wymiana zlej listwy z drzwi

 

Mody:

- kolorowy fis 

20170526_204644.jpg

 

- koncowki Ulter 90

20170510_113038.jpg18589100_1319869618109990_7531780003011319453_o.jpg

 

- przyjaciele samochodu Sid (Cookie Monster), Mike Wazowski, maska z krzyku20170520_201022.jpg

Edytowane przez Karolwnik

Opublikowano

po pierwszych zdjęciach widać chyba od kogo kupiłeś. Na pierwszy rzut oka brakuje mu w tym kolorze delikatnie ciemniejszych szyb i by była malina :wink: No i końcówki wydechu jakoś tak trochę giną w tym zderzaku dziwnie. Powinny lekko wystawać (może to wina fotek).

W każdym razie widziałem, że ww. rzeczy są w planach i super! Ważne by się sprawowała bezawaryjnie i spełniała swoje rowerowe założenie :P

Opublikowano
  • Autor

koncowki juz mam kupione ulterki:) musze podjechac do tlumikarza i sie umowic na montaz. 

szyby tez w tym roku beda sciemnione: ) prawdopodobnie przod i tyl.

Opublikowano

Kolor MEGA_____AUDI ładnie sie prezentuje_____wyposażenie też ok wiadomo brakuje pare rzeczy ale nie da sie kupić auta z tak skonfigurowanym wyposażeniem jakim byśmy sobie życzyli_______fajne plany na mody aby sie udały______widać że autko przyjechało z Błażowa(konkretny fachowiec w tej dziedzinie) popraw jak sie myle_______POZDRAWIAM szerokości

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, CHUDY_13 napisał:

Kolor MEGA_____AUDI ładnie sie prezentuje_____wyposażenie też ok wiadomo brakuje pare rzeczy ale nie da sie kupić auta z tak skonfigurowanym wyposażeniem jakim byśmy sobie życzyli_______fajne plany na mody aby sie udały______widać że autko przyjechało z Błażowa(konkretny fachowiec w tej dziedzinie) popraw jak sie myle_______POZDRAWIAM szerokości

brakuje brakuje ale przynajmniej jest co modzic:) tylko zeby kasy starczylo;P

tak auto jest z Blazowa. zawsze sa tam ciekawe furki:) polecam:) 

dziekuje i wzajemnie;) 

Opublikowano

fajna furka i z dobrego zródła ;) będziesz zadowolony :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

od prawie 2 lat juz sie ciesze:) to byl dobry wybor:) 

Opublikowano

Piekny kolorek:hi:

Opublikowano
  • Autor

podziekowal :)

Opublikowano

Ładny kolor, zwraca na siebie uwage :)

Opublikowano
  • Autor

zwraca zwraca:) dziala jak plachta na byka. trzeba go porobic bo za duzo bmw siada na zderzak;) 

Opublikowano

W końcu się pochwaliłeś:hi:

Auto mega mimo,że początki były trudne to myślę że nie ma czego żałować, tak na prawdę 90% fur w klubie ma dokładany  S-line, Ty dostałeś go w pakiecie więc nie dziwię się, że zakup po obejrzeniu  był na aferę:decayed: - do tego ten kolor:kox:

 Gdyby trafił Ci się golas to te 4k poszły by na waciki :decayed: tak że wg mnie udany zakup, zwłaszcza konfiguracja jest dość nie typowa, do pełni szczęścia  brakuje jedynie  Q, a reszta to już dodatki do ogarnięcia.Tak jak chłopaki wyżej pisali musisz koniecznie wspawać te końcówki wydechu tył będzie całkowicie inaczej wyglądał. 

Opublikowano
  • Autor

no ja sie pochwalilem a Ty do nas jeszcze nie zawitales do arkadii;) 

dokladnie;) teraz wiem chociaz ze serducho ma zdrowe i mozna smigac;) pochwale sie jak zeobie polerke bo kolor bedzie 2x ladniejszy. kolor z porgow drzwi robi robote bo ten juz troche zgubil uroku:) 

ps. zapraszm do arkadii!!!!

Opublikowano

Pojawię się Karol muszę tylko ogarnąć tego parcha swojego jakoś żebym mógł go godnie  zaprezentować ;) A Ty śmigasz każdego wtorku na spoty?

Ja u siebie też zauważyłem tą różnicę na progach w pierwszej kolejności pomyślałem sobie że ktoś zaj......ście dobrał kolor malując budę:decayed: a tu poprostu taki wypłowiały ten kolor jest.

Opublikowano
  • Autor

przewaznie jestem co wtorek. zalezy jak mi sie zlecenia w pracy trafiaja:) ogarnij i wpadaj:) 

plowieje;( jednak 12lat swoje robia:) 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

poszedl maly update tematu :) 

Opublikowano

Co taki tu spokoj? :) kiedy 300+

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.