Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6


marcintuchola

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisze marcin_o23 zderzak tylni nie jest p&p wiec albo trzeba rzeźbić albo dać sobie na luz :D . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasugerowałem się pare autami na ebay... co prawda tu s-line ale skorupa ta sama jak w s6... 

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/audi-a6-4g-3-0-tdi-rs6-bremse-luftfahrwerk/658682597-216-2777

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.motor-talk.de/blogs/a6-4g-avant/a6-4g-avant-3-0tdi-facelift-heckumbau-ohne-anhaengerkupplung-t5786603.html 

Tutaj jest napisane o jakimś adapterze do tylnich świateł może wie ktoś o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamówiłem kratki w satynie od S6, kiedyś widziałem taka konfiguracje w DE i mi się spodobało ;) będą pasować do tylnego zderzak s6 ;)

 

IMG_0699.JPG

Edytowane przez marcintuchola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to masz!

 

Moim następnym autem będzie właśnie C7:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszlo, ale ramki wokol szyb mimo wszystko walnalbym w czern. Kratki faktycznie z tyłem pasują ale ramki w komplecie do grill bym zczernil :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ramkami pomyśle :wink: mam jeszcze ori napisy V6T tylko nie mogę znaleść wymiarów ... i pytanie do właścicieli C7 czy na progach s-line macie folie ochronną z przodu? Bo na zwykłych miałem i lakiernik doradził żeby nakleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalnie sa folie, ja w sumie mam te folie ale od roku nie zdarzyłem ich założyć :D . Grill z allegro, ebay czy aliexpress ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill jest ori nowy od gościa który mieszka niedaleko mnie, ale na Allegro tez ma. Masz może nr tej folii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na progach nie ma, jest standard błotnik i drzwi z tego co widzę u mnie na zdj :wink: Jutro wracam z urlopu to zerknę.

Edytowane przez stifii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 7.06.2017 o 23:16, marcin_o23 napisał:

ogólnie wg katalogu audi nawet klapa jest inna w lifcie, ale to jeszcze muszę osobiście sprawdzić, czyli szykując się na wymianę tylnego zderzaka na ten poliftowy musisz zmienić również lampy na poliftowe, no i temat klapy musze jeszcze potwierdzić, w weekend będę wiedział bo przymierzę lampy poliftowe do przedliftowej klapy

Wedle katalogu ( czytaj ETKA )  Klapa tylna jest taka sama w lifcie jak i przed ....

Błotniki również ..... wiec nie wiem skąd masz informacje że lampy maja inny rozmiar itd :facepalm:

Do przedlifta załozysz lampy z polifta bez problemu ;) jak i przednie tak i tylne 

 

 

przykład prosze przed lift na lampach z polifta....

 

 

 

 

ledy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stifii napisał:

Na progach nie ma, jest standard błotnik i drzwi z tego co widzę u mnie na zdj :wink: Jutro wracam z urlopu to zerknę.

zgadza się, na progu też nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, qujot napisał:

zgadza się, na progu też nie mam

czyli tylko naklejali na zwykłe progi folię. Dzięki za odp.:gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...