Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak pisze marcin_o23 zderzak tylni nie jest p&p wiec albo trzeba rzeźbić albo dać sobie na luz :D . 

Opublikowano
  • Autor

zasugerowałem się pare autami na ebay... co prawda tu s-line ale skorupa ta sama jak w s6... 

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/audi-a6-4g-3-0-tdi-rs6-bremse-luftfahrwerk/658682597-216-2777

Opublikowano
  • Autor

https://www.motor-talk.de/blogs/a6-4g-avant/a6-4g-avant-3-0tdi-facelift-heckumbau-ohne-anhaengerkupplung-t5786603.html 

Tutaj jest napisane o jakimś adapterze do tylnich świateł może wie ktoś o co chodzi?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

powoli zaczyna się coś dziać :)

grill s6.jpeg

Opublikowano

Bardzo ładny grillek? Idziesz w pakiet czerń ??

Opublikowano
  • Autor

Nie zamówiłem kratki w satynie od S6, kiedyś widziałem taka konfiguracje w DE i mi się spodobało ;) będą pasować do tylnego zderzak s6 ;)

 

IMG_0699.JPG

Edytowane przez marcintuchola

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała zmiana :) dojdą jeszcze końcówki wydechu :jerk:

 

 

IMG_0855.PNG

IMG_0856.PNG

IMG_0857.PNG

IMG_0858.PNG

Opublikowano
  • Autor

Wydech gotowy :decayed:

 

 

IMG_0864.JPG

Opublikowano

Fajne to masz!

 

Moim następnym autem będzie właśnie C7:kox:

Opublikowano

Fajnie wyszlo, ale ramki wokol szyb mimo wszystko walnalbym w czern. Kratki faktycznie z tyłem pasują ale ramki w komplecie do grill bym zczernil :wink:

Opublikowano
  • Autor

Z ramkami pomyśle :wink: mam jeszcze ori napisy V6T tylko nie mogę znaleść wymiarów ... i pytanie do właścicieli C7 czy na progach s-line macie folie ochronną z przodu? Bo na zwykłych miałem i lakiernik doradził żeby nakleić

Opublikowano

Tył kozacko wyglada :D zreszta przod tez,piekna furmanka :hi:

Opublikowano

Orginalnie sa folie, ja w sumie mam te folie ale od roku nie zdarzyłem ich założyć :D . Grill z allegro, ebay czy aliexpress ??

Opublikowano
  • Autor

Grill jest ori nowy od gościa który mieszka niedaleko mnie, ale na Allegro tez ma. Masz może nr tej folii? 

Opublikowano

Na progach nie ma, jest standard błotnik i drzwi z tego co widzę u mnie na zdj :wink: Jutro wracam z urlopu to zerknę.

Edytowane przez stifii

Opublikowano

podoba mi się :kox:

Opublikowano

 

Dnia 7.06.2017 o 23:16, marcin_o23 napisał:

ogólnie wg katalogu audi nawet klapa jest inna w lifcie, ale to jeszcze muszę osobiście sprawdzić, czyli szykując się na wymianę tylnego zderzaka na ten poliftowy musisz zmienić również lampy na poliftowe, no i temat klapy musze jeszcze potwierdzić, w weekend będę wiedział bo przymierzę lampy poliftowe do przedliftowej klapy

Wedle katalogu ( czytaj ETKA )  Klapa tylna jest taka sama w lifcie jak i przed ....

Błotniki również ..... wiec nie wiem skąd masz informacje że lampy maja inny rozmiar itd :facepalm:

Do przedlifta załozysz lampy z polifta bez problemu ;) jak i przednie tak i tylne 

 

 

przykład prosze przed lift na lampach z polifta....

 

 

 

 

ledy.jpg

Opublikowano
5 godzin temu, stifii napisał:

Na progach nie ma, jest standard błotnik i drzwi z tego co widzę u mnie na zdj :wink: Jutro wracam z urlopu to zerknę.

zgadza się, na progu też nie mam

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, qujot napisał:

zgadza się, na progu też nie mam

czyli tylko naklejali na zwykłe progi folię. Dzięki za odp.:gicior:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.