Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no z przodu do zmiany tylko zderzak i ślizgi lamp, hmmm co do tyłu to to foto mnie zaskoczyło, takie maiłem info od klientów co chcieli zmienić tył na poliftowy, faktycznie sam będę musiał porównać te lampy żeby mieć pewność

btw fajne zmiany w aucie się pojawiły :thumbup1:

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Aby nie zasmiecac tematu tutaj proponuję dyskusję przenieść => 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Świeża fotka z podróży... Klima w a6 jednak wydajniejsza niz w a4 

IMG_1106.JPG

Opublikowano

Kocur !! :decayed:

Opublikowano

Mega wyszło ? A w polifcie dopiero będzie kosa , auto świeżo wyglada ? Z przodem dosyć  gruba rzeźba ?

Opublikowano
  • Autor

Polifta sobie kupię za 3-4 lata :decayed: teraz a6 cieszy oko bo prędzej była "przyzwoita"

Opublikowano
Dnia 13.08.2017 o 14:14, marcintuchola napisał:

Polifta sobie kupię za 3-4 lata :decayed: teraz a6 cieszy oko bo prędzej była "przyzwoita"

Kupiłeś org wydechy od s6? Jestem na etapie szukania grilla s6 ale w chromie, typ o którego brałeś ma coś na stanie? 

Opublikowano
Dnia 8/9/2017 o 14:13, marcintuchola napisał:

Świeża fotka z podróży... Klima w a6 jednak wydajniejsza niz w a4 

IMG_1106.JPG

Cro?

Opublikowano
  • Autor

Lido Di Ostia 

2 minuty temu, Wandej napisał:

Cro?

 

Opublikowano
2 godziny temu, marcintuchola napisał:

Niee to są końcówki wydechu z buzzer.pl a Grill to http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13803967&order=m i na aukcji to ceny brutto ;)

Mega dzięki za linka, mam pytanko w sprawie wydechów bo tez planuje s6 pyknac. Mam wydechy jak u ciebie, zreszta ten sam motor. Mam rozumieć ze wkładasz końcówkę podwójna w pojedyncza rurę? Dałbyś mi bezpośredni link, razem z nakładka s6 zeby podwójne wydechy weszły? Będę mega wdzięczny. Graty fury, jest cudo. 

Opublikowano
  • Autor

Zderzak tez musisz wymienić żeby dokładkę s6 zamontować to najlepiej na Allegro polować 

Opublikowano

Jak masz zderzak s-liniowy to tylko dokładkę  zderzaka wystarczy

Opublikowano
3 godziny temu, Ogi napisał:

Jak masz zderzak s-liniowy to tylko dokładkę  zderzaka wystarczy

Mam s-line uff a tyle bym nie chciał kombinować. Dzięki Marcin za info w sprawie wydechu, nie duzy koszt a miażdży. 

 

3 godziny temu, marcintuchola napisał:

http://www.tlumikisportowe.com/158,koncowka-zz2x82-l-r.html

ja mam coś takiego tylko wymiary jak na zdjęciu, znajomy odciął stare wspawał nowe i gotowe ?

IMG_0130.PNG

Jak ci się udało dorwać te kraty na bokach w zderzaku w chromie? Widziałem tylko jedna aukcje na ebayu za prawie 1000zl a to rozbój w biały dzień. To grill kupię za 1500zl. Masz te atrapy org? Widziałem tez podroby dobrej jakość za polowe ceny ale kurde 500zl za chińczyka? Ogólnie to poluje już od miesiąca ni nic.  Najbardziej mnie przeraża fakt ze te kraty łatwo zdemontować czyt. za***ać. Chce wszystko skompletować i wtedy ruszę z modem. Marcin skąd jesteś? Może sam skorzystam z twojego znajomego żeby mi te końcówki zrobił. Pozdro i dzięki. 

Opublikowano
26 minut temu, Rafikk1983r napisał:

Mam s-line uff a tyle bym nie chciał kombinować. Dzięki Marcin za info w sprawie wydechu, nie duzy koszt a miażdży. 

 

Jak ci się udało dorwać te kraty na bokach w zderzaku w chromie? Widziałem tylko jedna aukcje na ebayu za prawie 1000zl a to rozbój w biały dzień. To grill kupię za 1500zl. Masz te atrapy org? Widziałem tez podroby dobrej jakość za polowe ceny ale kurde 500zl za chińczyka? Ogólnie to poluje już od miesiąca ni nic.  Najbardziej mnie przeraża fakt ze te kraty łatwo zdemontować czyt. za***ać. Chce wszystko skompletować i wtedy ruszę z modem. Marcin skąd jesteś? Może sam skorzystam z twojego znajomego żeby mi te końcówki zrobił. Pozdro i dzięki. 

Waaaaaattttttt ?? Te kratki w przednim zderzaku kupuje orginaly w ASO z 340zl, juz dwa razy mi ukradli. A grill za 1500 zl to tez absurd. 

Opublikowano
3 minuty temu, Ogi napisał:

Waaaaaattttttt ?? Te kratki w przednim zderzaku kupuje orginaly w ASO z 340zl, juz dwa razy mi ukradli. A grill za 1500 zl to tez absurd. 

 W aso? Haha nie pomyślałem o tym, a masz może nr części może, interesują mnie te same bez miejsca na acc.  340 za komplet? Raczej za sztukę ale i tak da się wytrzymać bo org. Grill org eski kosztuje ale zapytam w aso ile wołają za grilla ale wątpię czy będzie mniej niż 1500. Pozdro

Edytowane przez Rafikk1983r

Opublikowano
  • Autor

Tak jak napisałem kratki to koszt 314zł na getem.pl no a grill od S6 taniej nie znalazłem... cena duża, ale myślę że warto było. 

Opublikowano

wczoraj widziałem auto w Sopocie na parkingu, doobrze jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, narazie jeszcze brudna z urlopu bo dziś dopiero nam prąd włączyli... byłeś a6? Bo jedna widziałem naprzeciwko automatu do biletów?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.