Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6


marcintuchola

Rekomendowane odpowiedzi

no z przodu do zmiany tylko zderzak i ślizgi lamp, hmmm co do tyłu to to foto mnie zaskoczyło, takie maiłem info od klientów co chcieli zmienić tył na poliftowy, faktycznie sam będę musiał porównać te lampy żeby mieć pewność

btw fajne zmiany w aucie się pojawiły :thumbup1:

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie zasmiecac tematu tutaj proponuję dyskusję przenieść => 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega wyszło ? A w polifcie dopiero będzie kosa , auto świeżo wyglada ? Z przodem dosyć  gruba rzeźba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2017 o 14:14, marcintuchola napisał:

Polifta sobie kupię za 3-4 lata :decayed: teraz a6 cieszy oko bo prędzej była "przyzwoita"

Kupiłeś org wydechy od s6? Jestem na etapie szukania grilla s6 ale w chromie, typ o którego brałeś ma coś na stanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee to są końcówki wydechu z buzzer.pl a Grill to http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13803967&order=m i na aukcji to ceny brutto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/9/2017 o 14:13, marcintuchola napisał:

Świeża fotka z podróży... Klima w a6 jednak wydajniejsza niz w a4 

IMG_1106.JPG

Cro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcintuchola napisał:

Niee to są końcówki wydechu z buzzer.pl a Grill to http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13803967&order=m i na aukcji to ceny brutto ;)

Mega dzięki za linka, mam pytanko w sprawie wydechów bo tez planuje s6 pyknac. Mam wydechy jak u ciebie, zreszta ten sam motor. Mam rozumieć ze wkładasz końcówkę podwójna w pojedyncza rurę? Dałbyś mi bezpośredni link, razem z nakładka s6 zeby podwójne wydechy weszły? Będę mega wdzięczny. Graty fury, jest cudo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tlumikisportowe.com/158,koncowka-zz2x82-l-r.html

ja mam coś takiego tylko wymiary jak na zdjęciu, znajomy odciął stare wspawał nowe i gotowe ?

IMG_0130.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zderzak s-liniowy to tylko dokładkę  zderzaka wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ogi napisał:

Jak masz zderzak s-liniowy to tylko dokładkę  zderzaka wystarczy

Mam s-line uff a tyle bym nie chciał kombinować. Dzięki Marcin za info w sprawie wydechu, nie duzy koszt a miażdży. 

 

3 godziny temu, marcintuchola napisał:

http://www.tlumikisportowe.com/158,koncowka-zz2x82-l-r.html

ja mam coś takiego tylko wymiary jak na zdjęciu, znajomy odciął stare wspawał nowe i gotowe ?

IMG_0130.PNG

Jak ci się udało dorwać te kraty na bokach w zderzaku w chromie? Widziałem tylko jedna aukcje na ebayu za prawie 1000zl a to rozbój w biały dzień. To grill kupię za 1500zl. Masz te atrapy org? Widziałem tez podroby dobrej jakość za polowe ceny ale kurde 500zl za chińczyka? Ogólnie to poluje już od miesiąca ni nic.  Najbardziej mnie przeraża fakt ze te kraty łatwo zdemontować czyt. za***ać. Chce wszystko skompletować i wtedy ruszę z modem. Marcin skąd jesteś? Może sam skorzystam z twojego znajomego żeby mi te końcówki zrobił. Pozdro i dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Rafikk1983r napisał:

Mam s-line uff a tyle bym nie chciał kombinować. Dzięki Marcin za info w sprawie wydechu, nie duzy koszt a miażdży. 

 

Jak ci się udało dorwać te kraty na bokach w zderzaku w chromie? Widziałem tylko jedna aukcje na ebayu za prawie 1000zl a to rozbój w biały dzień. To grill kupię za 1500zl. Masz te atrapy org? Widziałem tez podroby dobrej jakość za polowe ceny ale kurde 500zl za chińczyka? Ogólnie to poluje już od miesiąca ni nic.  Najbardziej mnie przeraża fakt ze te kraty łatwo zdemontować czyt. za***ać. Chce wszystko skompletować i wtedy ruszę z modem. Marcin skąd jesteś? Może sam skorzystam z twojego znajomego żeby mi te końcówki zrobił. Pozdro i dzięki. 

Waaaaaattttttt ?? Te kratki w przednim zderzaku kupuje orginaly w ASO z 340zl, juz dwa razy mi ukradli. A grill za 1500 zl to tez absurd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ogi napisał:

Waaaaaattttttt ?? Te kratki w przednim zderzaku kupuje orginaly w ASO z 340zl, juz dwa razy mi ukradli. A grill za 1500 zl to tez absurd. 

 W aso? Haha nie pomyślałem o tym, a masz może nr części może, interesują mnie te same bez miejsca na acc.  340 za komplet? Raczej za sztukę ale i tak da się wytrzymać bo org. Grill org eski kosztuje ale zapytam w aso ile wołają za grilla ale wątpię czy będzie mniej niż 1500. Pozdro

Edytowane przez Rafikk1983r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem kratki to koszt 314zł na getem.pl no a grill od S6 taniej nie znalazłem... cena duża, ale myślę że warto było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem auto w Sopocie na parkingu, doobrze jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, narazie jeszcze brudna z urlopu bo dziś dopiero nam prąd włączyli... byłeś a6? Bo jedna widziałem naprzeciwko automatu do biletów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...