Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak, a6. ale moje stało prostopadle do automatu

Opublikowano
  • Autor

No to wiem gdzie :wink: może kiedyś uda mi się dotrzeć do Bydgoszczy na spota..

Opublikowano
  • Autor

Na prośbę wklejam więcej fot tyłu i między czasie wpadły oznaczenia V6T tylko o 1cm za wysoko od ori wymiaru naklełem

 

 

IMG_1578.JPG

IMG_1581.JPG

IMG_1582.JPG

Opublikowano

Piękna ale osobiście lubię chrom i wersja black nie przemawia do mnie. Ale i tak wymiata. Zazdro Full ledow, może kiedyś u siebie założę. 

IMG_0249.JPG

Opublikowano
3 godziny temu, marcintuchola napisał:

wpadły oznaczenia V6T tylko o 1cm za wysoko od ori wymiaru naklełem

Możesz napisać jaka jest orginalna pozycja? Przyda się dla potomnych. Oznaczenia na taśmę 2 stroną mocowales?

Edytowane przez Ogi

Opublikowano
Godzinę temu, Ogi napisał:

Możesz napisać jaka jest orginalna pozycja? Przyda się dla potomnych. Oznaczenia na taśmę 2 stroną mocowales?

Te wszystkie emblematy mają org już taśmę. 

Opublikowano
  • Autor

Dostałem takie wymiary od kolegi z a6klub:

 

"No więc tak:
Od góry napisu do dolnej krawędzi przetłoczenia na błotniku jest 55 mm
Natomiast od brzegu błotnika do początku (lub końca z drugiej strony) napisu jest 36 mm."
 

 

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie emblematy maja bardzo mocną taśmę...

Opublikowano
1 godzinę temu, marcintuchola napisał:

Dostałem takie wymiary od kolegi z a6klub:

 

"No więc tak:
Od góry napisu do dolnej krawędzi przetłoczenia na błotniku jest 55 mm
Natomiast od brzegu błotnika do początku (lub końca z drugiej strony) napisu jest 36 mm."
 

 

Dzieki!

Opublikowano

Furka marzenie! :banan:
Mam pytanko, czy rozważasz może sprzedaż tych oryginalnych alufelg? Jeśli tak to jaka cena?:whistling:
Powodzenia w dalszym modzeniu!

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, edek95 napisał:

Furka marzenie! :banan:
Mam pytanko, czy rozważasz może sprzedaż tych oryginalnych alufelg? Jeśli tak to jaka cena?:whistling:
Powodzenia w dalszym modzeniu!

Felgi zostają na zimę :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A6 odżyło dostało program na 292KM i 662Nm ? seria 251KM 

Edytowane przez marcintuchola

Opublikowano

Gdzie robiłeś ?? I co niepozwolilo uzyskać 300+

Opublikowano
1 godzinę temu, peter22 napisał:

Gdzie robiłeś ?? I co niepozwolilo uzyskać 300+

Silnik silnikowi nie rowny a czesto paliwo jest problemem i hamownia, hamowni nie rowna, wiec tak bardzo do tych cyferek bym nie przywiązywał uwagi czy tam jest 292 czy 300 i tak nie do wyczucia.

Opublikowano
  • Autor

Ja robiłem w brk-tuning, gość mówił że wszystko z autem w porządku jak bym chciał to mógł zrobić do 300 i potem wywalić dpf-a no ale po co? Ważne ze czuć różnice?

Opublikowano
W dniu 9/22/2017 o 19:56, marcintuchola napisał:

A6 odżyło dostało program na 292KM i 662Nm ? seria 251KM 

A w serii ile momentu ??

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, cubasx napisał:

A w serii ile momentu ??

611Nm

Opublikowano
23 godziny temu, marcintuchola napisał:

611Nm

niezle :) 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Koledzy pytanie do Was czy to normalne ze po jedynym sezonie opony tylne letnie śmietnik? A przednie jeszcze całkiem całkiem. Dodam ze chodzi o Continentale 20”

AB4079F8-F6EB-4FB2-A70C-E91803B4F186.jpeg

FE32805E-3D96-4C7D-BF48-30C02FB675AC.jpeg

Edytowane przez marcintuchola

Opublikowano

Jak bardziej zuzyte tylko przez srodek to znaczy ze mialy za duze cisnienie i byly mocno meczone.. Ale jak rownomiernie to nie wiem.. :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.