Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyjęcie fotela pasażera a jazda


nkaroluky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam A4 B5, z przodu mam fotele z poduchami. Kupiłem cały komplet na allegro, i będę jechać odebrać osobiście. Kanapę już wymontowałem, teraz czas na fotel pasażera.

Wiem tyle, że najpierw muszę odłączyć aku, później kostki i wyjąć fotel. I teraz pytanie - czy będzie możliwa normalna jazda i po prostu będzie mi się świecić AirBag, czy jakieś poduszki mogą zwariować i wystrzelić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam wyjętą kanapę, bagażnik wolny (Avant), więc i tak pewnie bez problemu wrzucę 4x boczki plus kanapę plus dwa fotele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brat targał dla siebie i bez problemu zmieścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mam przywiezione i zamontowane. Powiedzmy.

Chyba coś nie trytytyty, bo jakoś trochę inne były mocowania kanapy (ma airbagi, moja nie miała). Idzie tam kabelek ale to go nie podłączałem do niczego.  Ogólnie wszystko wchodziło jakby ciężko, na początku myślałem, że to może dlatego, że skóra, no ale jakoś zamontowałem. 

 

I później miałem problem. Moja stara kanapa miała w inny miejscu "dziurę" żeby zaskoczyła jak jest otwarta. Tak jakby w oparciu była. Ta ma inaczej, wyżej i ma taki cypek jak tutaj: 

 

stara tego nie miała. I musiałem zdjąć boczki i wykręcic stare uchwyty i po prostu kanapa jest rozlozona, ale w sumie się niczego nie trzyma.

 

A od strony kierowcy jest dziura, nie wiem czemu. Trzeba się wyspać przed nocką jeszcze, kiedy indziej tą dziurę obadam. Ale co może być nie tak z tymi zatrzaskami? moze da się je jakoś przełozyć?

 

pozdrawiam

 

ps. zdjęc nie robiłem bo juz mialem nerwa. Mam tylko założonej, wygląda spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś set z liftowego AV, tam uchwyt był na śrubę, w Twoim zapewne jest ucho jak w limmo

wystarczy wyciąć kawałek blachy jak przy starych uchwytach lub z nich i dospawać pręt, tak by wchodził w zatrzask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak mi sie zdawalo, bo na poczatku myslalem, ze to moze byly z sedana. Sasiad ma w sedanie ale poszedlem do jego samochodu i mial takie same jak u mnie. W opisie aukcji bylo ze pochodzilo z 1998 ale od razu jak odbieralem mi cos nie pasowało, bo w zestawie byly boczki w tym samym kolorze i one mialy odblaski, a wiem ze przedlifty nie mialy. Ale nie sadzilem, ze zaczepy kanapy tez byly zmienione. No coz, Trzeba bedzie kminic. Dzieki za wskazowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...