Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Niczego sobie A4:)


Petara

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam swoja a4.Na forum jestem od jakiegos czasu ale dopiero teraz postanowilem je wkleic fotki sa zrobione zaraz po kupnie...

Silniczek 1.9 Afn 110Ps Kolor zielony jak widac 1997r...Od zakupu nic nie modyfikowałem wszystko tak jak przyszlo z zagramanicy.Bymbyl zapomnial zmienilem tylko tlumik na normalny Tdi bo byl jakis wymyslny sportowy:/Autko posiada:

-4*airbag

-skórzana kiera

-4*el szybki

-klimatronic

-posiada sportowe siedzenia w pół-skórze co jak przeglądalem nie jest zbyt czesto montowane a4 B5

-tapicerka wykonczona skórą

-diodowe lamy FK ale to juz wymysl poprzedniego wlasciciela

-zawias ori gleba

-opony 225/45 17"

Jak cos jest to jeszcze mozecie zobaczyc na zdjeciach...Jak sie podoba??

c64262431uq8.jpg

c64262432rd8.jpg

c64262433ee3.jpg

c64262436qp8.jpg

c64262437nj4.jpg

c64262438tm0.jpg

c64262439rj5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz bardzo fajna, super wygląd...

Środek niemile mnie zaskoczył, nie mam zdania o zielonych fotelach, ale live może wyglądają lepiej.

Tylne lampy - jedni lubią, inni nie :)

Może by tak ori radio?

I proponuję wstawić fotki by od razu odpalały się na stronie, bez dodatkowego klikania w linki (napiszę Ci na pw jak to zrobić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne freon:) a co do zielonego materiału to na zywo super wyglada i ta plama na fotelu pasażera juz zlikwidowana.Moze bardziej pasowalaby do Twojego koloru ale szukałem koniecznie w pół-skórze i tylko taka się nawinęła...Ale nie narzekam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam sie do czego doczepic, nawet te tylne lampy w tym kolorze nie strasza... srodeczek super... :good: jeszcze zielonej polskory nie widzialem... widzialem brazowa... tez :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, na allegro... ogolnie autko kozak bylo, w avancie ale byla cala malowana na taki tez zaje*isty kolor... jakby brazowy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze dlatego nie widziałem bo w avancie a nie miałem przyjemnisci takich oglądac :tongue4:

ale to bylo dobre 3-4 miechy temu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do foteli się zgodzę, że na żywo może fajnie wyglądać... Ogólnie auto super... Tylko zmień te lampy, bo aż żal patrzeć jak dla mnie. Jak chcesz LED, to można znaleźć ciemne, ja bym akurat lampy tył zostawił ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego cerB kupe czasu siiedzialem i przegladałem A4 ale niestety nie avanty dlatego ich nie widzialem a co do lamp to takie były wiec poki co na takich jezdze m0oze jak bede mial za duzo kasy to zmienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARZO ładny AFN-środek taki jak powien być-tteż taki chce :) , kolorek piękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...