Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Wam, 

Na tym forum jestem świeżak:D chciałem sie pochwalić przed wami moją a4 B6 z 2004 roku silnik poczciwy AVF. Przyszedłem tutaj z forum a3club, do września 2016 roku jeździłem A3 8L początkowo z silnikiem 110KM pomodzonym na 211, jednak gdy odmówił posłuszeństwa "wylatując w powietrze" zdecydowałem sie zrobić swapa na ASZ, jak się okazało był to dobry strzał wynik 233KM I 515NM:banan:. Ale do rzeczy, nie zanudzając:

Było

12207592_894277843975427_164775194_o.jpg

Jest 

20170305_124928.jpg

Z wyposażenia posiada:

-  wewnętrzny "pakiet sport"

- kolor 7YLW

- trójramienna kierownica

- ORI radio RNS z dużą navi

- Sportowe grzane fotele z elektrycznymi lędzwiami 

- felgi MONOBLOK z A8 17"

- podłokietnik x2 

- dwustrefowa klimatyzacja

- oryginalnie przyciemnione szyby

- klimatyzowany schowek

- zestaw głośnomówiący 

- przednie hamulce 312mm

- zawieszenie sportowe vogtland

- czujniki parkowania przód + tył

- spryskiwacze podgrzewane mgiełkowe 

MODYFIKACJE SILNIKA: 

  • FMIC + kompletny dolot inox malowany proszkowo na czarno
  • Turbo BRD hybryda
  • nowe sprzęgło z dwumasom
  • nowy oryginalny wałek rozrządu
  • nowe ori hydropopychacze
  • program na 193 KM 430NM

PLANY:

- kompletny wydech nierdzewka 2.5" DONE

- dokładka zderzaka tył s-line DONE

- felgi 19" DONE

- lotka klapy s-line DONE

- listwy s-line zewnętrzne

- bixenon

- AIR RIDE??:mellow: DONE

- większe heble tył DONE + 320 z przodu:wink:

- Multifunkcja

 

Z tego co już zrobiłem to zrobiona korekta lakieru i nałożona powłoka kwarcowa. Na dzień dzisiejszy auto wygląda tak: 

20170305_124917.jpg

20170305_124935.jpg

20170205_122450.jpg

 

 

Edytowane przez Vagman

Opublikowano

Dobra baza do modzenia ;)

Powodzenia i szerokości życzę ! 

Popraw tą jedną listwę drzwi bo coś odstaje i szpeci :P

Opublikowano
  • Autor


 

Dnia Tuesday, March 14, 2017 o 21:15, kamil-vag napisał:

 

Popraw tą jedną listwę drzwi bo coś odstaje i szpeci :P

Wiem, wiem muszę sie za to w końcu zabrać i poprawić te listwę..

Teraz z trochę z innej beczki, dziś była przymiarka felg, które już zostaną ze mną na ten sezon. Oryginalne RS6 4x9J 19":) malowane proszkiem. Teraz dylemat co do wyboru rozmiaru opon, ale raczej padnie na 215/35/19.

Uchylę również "rąbka tajemnicy" czekam na ciekawą przesyłkę, która może jeszcze w tym tygodniu się pojawi:D

A TAK FELGI WYGLĄDAJĄ NA AUCIE

20170311_132602.jpg

Edytowane przez Vagman

Opublikowano

Awx masz?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, black_edition napisał:

Awx masz?

AVF

Opublikowano

Inny kolorek felg, by tu chyba lepiej siadl ;) opony bierz 215 na 9J :whistling:

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, KoJ@K napisał:

Inny kolorek felg, by tu chyba lepiej siadl ;) opony bierz 215 na 9J :whistling:

Do srebrnego ogólnie ciężko z kolorem felg:mellow: zobaczymy jak to się zgra z założymy oponami, najprawdopodobniej wpadnie jeszcze dystans na każde kolo :)

Opublikowano

Ładne sreberko, dobre mody...

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
1 godzinę temu, Vagman napisał:

Do srebrnego ogólnie ciężko z kolorem felg:mellow: zobaczymy jak to się zgra z założymy oponami, najprawdopodobniej wpadnie jeszcze dystans na każde kolo :)

Zgadza się ale nie ma co wymyślać. W graficie felgi idealnie by tu pasowały. Opona 215 trochę za wąska mam u siebie 225/35 przy feldze 9 j i naciąg jest optymalny. Auto ładne powodzenia w modach.

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, kamil-vag napisał:

Manetkę FIS już dołożyłeś ? :P 

Szczerze mówiąc dziś dopiero idę na pocztę odebrać była awizowana a godziny urzędowania poczty z moimi w pracy zazębiają się tylko w piątki :mellow:

Opublikowano

To dobrze, że nie poszła za pobraniem haha :P

Też dobrze wspominam A3, ale powiem Ci, że komfort, wyciszenie itd nieporównalnie gorszy niż w A4 - ja się czuje bardzo dobrze po przesiadce... A3 było jednak trochę męczące np. dla rodzinki na wakacje :P

Może kojarzysz, też kiedyś tam byłem aktywnym użytkownikiem: OTWÓRZ ZDJĘCIE

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, kamil-vag napisał:

To dobrze, że nie poszła za pobraniem haha :P

Też dobrze wspominam A3, ale powiem Ci, że komfort, wyciszenie itd nieporównalnie gorszy niż w A4 - ja się czuje bardzo dobrze po przesiadce... A3 było jednak trochę męczące np. dla rodzinki na wakacje :P

Może kojarzysz, też kiedyś tam byłem aktywnym użytkownikiem: OTWÓRZ ZDJĘCIE

W sumie to fakt, komfort to nie ma co porównywać teraz do tego co było w a3( mi to tylko moc rekompensowała, umiech na twarzy pojawiał się z każdym wcisnieciem gazu :grin:)

A auto kojarzę chyba z forum..

Edytowane przez Vagman

Opublikowano
  • Autor

W tym tygodniu zawitała bardzo ciekawa paczka:) aż muszę się z wami nią pochwalić :D

20170318_120512.jpg

Opublikowano

zestawy takie sa dedykowane dla audi naszych czy mozna dobrac z czegos innego? a i jaki koszt okolo?

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, black_edition napisał:

zestawy takie sa dedykowane dla audi naszych czy mozna dobrac z czegos innego? a i jaki koszt okolo?

Jak chodzi o dostępność wszystko u MAPETA można dostać, ja mam od niego wszystko oprócz okuc( czas realizacji) i amortyzatorow. Amortyzatory przód KW, tył KONI. Co do ceny pośle Ci zaraz PW..

Edytowane przez Vagman

Opublikowano

Koło czarne według mnie fajnie pasowałoby do srebrnego avancika ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Plusa1338 napisał:

Koło czarne według mnie fajnie pasowałoby do srebrnego avancika ?

Początkowo chciałem ale czarny jednak pomniejsza trochę optycznie...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po dłuższej przerwie odświeżam, air ride już na pokładzie, wpadły również dystanse 13mm na tył i 17mm na przód, zostało zrobić zbieżność... No i działamy dalej, bo planów jest masa:Dmin (13).jpg

min (18).jpg

min (12).jpg

 

 

Edytowane przez Vagman

Opublikowano

Jest Dobrze ! Jakie plany ?>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.