Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Odmrażanie paliwa - da się ?


AFN_VGT

Rekomendowane odpowiedzi

Mateusz w staw do garażu na dzień i dodaj środek który jest wyżej na zdjęciu i podstawwa rzecz tankuj na dobrej sprawdzonej stacji np .shell :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldik Zrobie tak jak mówisz.. Jutro Brat zaciagnie Audi do taty na Zakład niech tam postoi... Ja nie tankuje na stacjach ;p mam swoje zbiory heheh ;p... Tylko zrobilem błąd po wczesniej zatankowałem ją Paliwem które mialem z wakacji w beczce :wallbash: i to letnei bylo... teraz ostatnio kupielm troche zimówki i czekalem az wyjezdze to letnie z baku hehe ale nie doczekalem tego.. Nawet Depresatory nie pomogly hehe.. Pozdr[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 21:54_________________________________________________noooo. Audi Chodzi :) Wymienilem Filter poluzowalem wtyrski pokręciłem nim polecialo paliwko i zapalila... Pojechalem odrazu na garaż zalalem zimowym ;p do pełna i nie ma że boli :) jeszcze dla pewnosci Depresator ;d Pozdro.. :closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to malutko jezdzisz chyba... bo ja auto mam na codzien do pracy 30 km i w ciagu 2 lat w audicy najezdzilem 100 tys klocków i nie mowi mi jakis kazan ze trzeba miec na auto bo wole zaplacic 2.30 a nie 3 cos jak na stacji i tez posiadam paliwo zimowe tylko ze letniego mam o wiele wiele wiecej bo az 800L a zimowego 200 to zalalem letniego jeszcze przy małych mrozach.. Nagle przyszly wieksze i razem z tym antyżelem pozamarzało w przewodach dzisiaj zalalem do pełna zimowym i przed chwila choc zimny na maksa odpalil od kopa bez grzania swiec.. a jak plakac ci sie chce czytajac posta nie czytaj nikt ci nie karze nie jestes od krytykowania na tym forum tylko od pomagania.. Pozdrawiam i oczywiscie zeby nie bylo zadnych kłotni niechce.. 3maj sie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udalo się trzy razy "odmrozić" diesla, który zaczą się zatykac na mrozie. Kanister i po paliwo. Do kanistra ropa i benzyna. Na całą ilość ropy w zbiorniku można nalać spokojnie 10% benzyny. Jak ropa z benzyną bedzie ciepła, tzn temp. pokojowa, to zadziała. Nalać, pobujać autkiem, chwila cierpliwości i odpalać. Acha, jeszcze do tego depresator. Jak miałem ducato, to parę lat temu przy -34 jechałem i się śmiałem, bo ropę z benzyną w baku miałem.

Ostatnio taką operacjęprzeprowadzałe w audi 80. Też odmówiła jazdy po ok 1 km. Swieża ropa z benzyną i depresatorem, 20 min i jechałem dalej. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, na caly bak mozna spokojnie ze 4 -5 litro 98 sobie dolac :-) i hula, Ja akurat nie stosuje bo mam cieplo w garazu ale komple co nocuja swoje diesle pod chmurka leja kilka litro benzynki i nie pozamarzali.

bezsensu pomysl, do tego sa wlasnie depresatory. trzeba tankowac dobre paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, tylko że nie znasz dnia ani godziny kiedy z dobrego paliwa robi sie ch...e :naughty:

wiec dodajesz zawsze dawke depresora i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...