Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, wikary napisał:

Nie Beasic

według profilu widzę ża masz polifta

pdc masz przód i tył ?

Opublikowano

tak

Opublikowano
9 minut temu, wikary napisał:

tak

jeżeli masz wszytsko dobrze zakodowane i podłączone musi chodzić

Opublikowano
47 minut temu, wyzyk83 napisał:

zasilanie z żarówki nigdy nie będzie chodzić

jak masz sam tył to daj z zapalniczki w bagażniku

jak przód i tył to przycisk pdc

 masz przedlifta czyli kodujesz tylko w 10-parktonic longcodehelper byte 0 i zaznaczasz bit 4 wizualizacja pdc i bit 5 obraz pod kamerę

w 5F nic nie trzeba kodować

kamera działa na 3g basic i high kodowanie takie same

w polifcie żeby kamera działała musimy mieć pdc przód i tył bo inaczej nie włączysz wizualizacji pdc oraz obrazu pod kamere

kodujesz tylko w 09-mce longcodehelper byte 35 zmieniamy z 24 na 34 i przed zapisaniem zanacz dowlony byte niż 35

i w 5F nic nie kodujesz

 

 

Pdc mam tylko z tyłu z wizualizacją na ekranie

przy zasilaniu z zapalniczki kamera przypadkiem się nie przegrzeje mając zasilanie non stop?

moja A6 to model poliftowy 2010r produkcji nie mogę się zalogować do centralki 10 tak jakby jej w aucie w ogóle nie było gdyż nawet jak zaznaczyłem ją w 19-can gateway przy skanowaniu wywala błąd komunikacji

jest natomiast  entralka 76- park assist tam w podpowiedziach jest ze jeśli zmienię kodowanie +2 to camera jest active jednakże wtedy znika wyświetlanie graficzne z pdc

w centrali 09-mce nie ma byte 35

czyżbym musiał wymienić moduł PDC na taki który obsługuje  przód i tył?

Opublikowano
49 minut temu, g1zm0 napisał:

Pdc mam tylko z tyłu z wizualizacją na ekranie

przy zasilaniu z zapalniczki kamera przypadkiem się nie przegrzeje mając zasilanie non stop?

moja A6 to model poliftowy 2010r produkcji nie mogę się zalogować do centralki 10 tak jakby jej w aucie w ogóle nie było gdyż nawet jak zaznaczyłem ją w 19-can gateway przy skanowaniu wywala błąd komunikacji

jest natomiast  entralka 76- park assist tam w podpowiedziach jest ze jeśli zmienię kodowanie +2 to camera jest active jednakże wtedy znika wyświetlanie graficzne z pdc

w centrali 09-mce nie ma byte 35

czyżbym musiał wymienić moduł PDC na taki który obsługuje  przód i tył?

to są kodowania tylko dla a4 b8 a5 Q5 dla mmi 3g basic i high

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
30 minut temu, wyzyk83 napisał:

to są kodowania tylko dla a4 b8 dla mmi 3g basic i high

Aha czyli to by po części wyjaśniało sprawę. Myślałem że nie ma różnicy w kodowaniach dla różnych modeli aut które mają taką samą wersję mmi. 

Wyzyk83 masz pojęcie jak zakodować MMI w A6 C6 albo znasz kogoś na forum kto jest w stanie pomóc to ogarnąć?

Edytowane przez g1zm0

Opublikowano

Po zrobieniu diagnostyki wyskoczył błąd

03157 - Ograniczenie działania z powodu zakłóceń komunikacji 

Opublikowano
W dniu 26.05.2017 o 16:28, kojote38 napisał:

Tam jest 12v potrzebne do zasilania kamery. Jak go nie masz to zasilanie możesz wziąć z świateł cofania. 

mógłbyś mi podpowiedzieć łopatologicznie jak to podłączyć. Na prądzie średnio się znam i już wiem że coś źle podłączyłem zasilanie.

nie mam u siebie pdc z przodu tak więc czerwony kabel w schowku jest zaizolowany. Jeśli nie używam czerwonego kabla z przewodu RCA to jak prawidłowo podłączyć zasilanie aby kamera się budziła po wrzuceniu wstecznego biegu.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Działa.

Zasilanie kamery musiałem podłączyć do wstecznego .Przy podłączeniu do przycisku głupiało .

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś podpowie jak ogarnąć przednią kamerę? 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kamerę kupujemy ntsc czy pal?

Opublikowano

PAL

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

hej podłączyłem kamere zgodnie z opisem dzis przetestuje 

aktualnie moja jednostka jest na warsztacie wgrywanie pl lektora i map

jak odbiore to sprawdze czy działa

jednak ja mam jeszcze wyjscie zielone i mysle nad podłączeniem tam przedniej kamery 

przerabiał juz ktos z was ten temat ?

 

a więc jednostka wsadzona wszystko smiga aż miło pozostaje pytanie o kamere z przodu moge podłączyć pod zielone wyjscie okrągłe ? 

i jak ogarnąć temat zeby sie włączała sama przy małej prędkosci do 10km/h Np 

 

dodam jeszcze ze kupiłem kamere za 110zł kamera przyszła razem z 6m kablem starczył na styk idealnie pod samo radio 

podłączyłem minus do zapalniczki w bagazniku a z samego kabla cienki czerwony do czerwonego z wtyczki zasilania i przy radiu ten czerwony do pdc 

a dwa pozostałe w radio

linie się pokazują i skręcają razem z autem nie wiem jak te linie są rozwiązane ale działają 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 109,99 zł - KAMERA COFANIA AUDI A4 A5 VW PASSAT SHARAN TOUAREG (6062246898). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

 

Edytowane przez Birc

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mam 3g high przedlift założyłem według instrukcji i wszystko działa. Mam czujniki przód tył. Przymierzam się do montażu 3g plus i zastanawiam się czy czujniki parkowania wizualizacja wraz z kamerą pójdą na tym mmi. Gdzieś ktoś coś pisał że bcm 09 do wymiany na polifta, prawda?

Edytowane przez inhosik

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem przed montażem kamery ale nie wiem gdzie podłączyć czerwony kabelek bo nie mam przycisku parktronika ale czujniki są

Opublikowano

Zasilanie zapalniczki

Opublikowano
W dniu 20.09.2020 o 17:24, inhosik napisał:

Mam 3g high przedlift założyłem według instrukcji i wszystko działa. Mam czujniki przód tył. Przymierzam się do montażu 3g plus i zastanawiam się czy czujniki parkowania wizualizacja wraz z kamerą pójdą na tym mmi. Gdzieś ktoś coś pisał że bcm 09 do wymiany na polifta, prawda?

ja mam przedlifta i dołożyłem kamere wizualizacja przod i tyl dalej działa sama sie aktywowała na obrazie kamery ale w ustawieniach mozesz ją sobie włączyc wyłączyć oczywiscie przod tyl pdc rownież

Opublikowano

Witam. Czy kamerka podana w opisie z aliexpress pasuje do przedlifta? Dzięki. 

 

Edytowane przez kondur8500

Opublikowano
9 godzin temu, kondur8500 napisał:

Witam. Czy kamerka podana w opisie z aliexpress pasuje do przedlifta? Dzięki. 

 

pasuje nie musisz z aliexpres zamawiac aktualnie są na allegro po 100zl i za 2 dni masz u siebie 

Opublikowano
17 godzin temu, Birc napisał:

pasuje nie musisz z aliexpres zamawiac aktualnie są na allegro po 100zl i za 2 dni masz u siebie 

Dzieki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.