Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż listwy LED (na dole PRZEDNIEGO zderzaka)


michail94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Jestem zainteresowany dołożeniem w swoim poliftowym A4 listwy/lampek LED na dole zderzaka, jak na dołączonym przeze mnie zdjęciu. Podoba mi się taki efekt, jednak nie bardzo ogarniam, co z czym i w jaki sposób powinienem połączyć, by działało w czasie jazdy jako DRL razem z seryjnymi LEDami w lampach, by przy okazji nie uwalić żadnego modułu i nie generować błędów. 

Znalazłem coś takiego:

https://www.aliexpress.com/item/32794237510/32794237510.html?shortkey=faMfyy2I&addresstype=600

I tu kolejne pytanie, czy warto dopłacić (sporo więcej) np. do Philips Daylight 9, czy wystarczy coś takiego? Może ktoś ma podobne rozwiązanie u siebie?

Z góry dziękuję za rady :)

17321545_1275974139115751_1906959699_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to chyba innego produktu szukasz ;)

słowo klucz: lightbar albo ledbar...

a to chyba będzie nawet ten sam (albo i dłuższy). Zmierz i dobierz długość. Ale jeździć na tym to wieś będzie - zaraz Cię forumowa brać pożre żywcem za ten pomysł :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, was002 napisał:

Ale jeździć na tym to wieś będzie - zaraz Cię forumowa brać pożre żywcem za ten pomysł :P 

 

Zgadza się, zaraz będziesz rzucony lwom na pożarcie. :P 

Poza tym nie rozumiem po co Ci coś takiego, kiedy fabrycznie masz światła do jazdy dziennej? Raz, że wieś, dwa że zbędne, trzy że niebiescy z pewnością znajdą swój punkt odniesienia do konfiskaty dowodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na wstępie dziękuję za zainteresowanie tematem.

Mimo wszystko chciałbym zasięgnąć konkretnej rady na temat montażu takich LEDów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiocha na maxa! [emoji85] [emoji87]
A jeśli już tak, nie powinieneś podłączyć tego pod dzienne które masz oryginalnie w lampie? Tak było by najlepiej chyba, ale mogę się mylić bo komputer może wykryć "inne obciazenie" i efekt możesz mieć taki sam, jak wkladali kiedyś ledy do oświetlenia wnętrza i sypały błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, komoornik napisał:

comment_4M7IQA0f8hBj0JyNr7OsTjbTqey7fmmH

To ci sie udało !! :D

@Michail94

 

Nie rób tego, ten samochód ma naprawdę piękny ryj i szkoda go psuć czyms nie takim. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chłopaki mówią no nie jest to za ładne...  jak już coś to montować coś ala co masz w lampach :)



 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie montować! Wiocha na całego, a jeśli już, to po montażu obowiązkowo zakupić ubranie, koniecznie z trzema paskami i będzie dobrze... [emoji3]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zamontujesz to wpadnij na spota warszawskiego, ocenimy na żywo:) 

Moim zdaniem jak już uparłeś się na taki dodatkowy ledowy pasek to poszedłbym w ledy a'la poliftowe, a nie w kropki jak w przedlifcie.. będzie to bardziej pasowało. Zapytaj kolegi @wrclaguna gdzie to najlepiej podłączyć zebyś błedow nie mial. On powinien wiedziec. Pozdrawiam.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...