Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 TDI / 130KM / Quattro / 17'


TheMario323

Rekomendowane odpowiedzi

47af42ee6d88e9e9.jpg

 

Witam. Od Września 2016r. jestem posiadaczem Audi A4 B6 i jest to od tamtego momentu moje oczko w głowie. Dbam jak tylko potrafię i oczywiście szukam możliwości dalszych modyfikacji (choć auto i tak wygląda jak z obrazka :P). Wyposażenie w "fotel" nie wgniata, ale dla mnie jest to wystarczające:

  • 2x elektryczne szyby,
  • podgrzewane fotele,
  • podłokietnik 2x,
  • dwustrefowa klimatyzacja,
  • tylne szyby przyciemnione,
  • zawieszenie S-Line,
  • czujnik parkowania tył,
  • lusterka fotochrom,
  • spryskiwacze świateł przód,
  • niepełny zewnętrzny pakiet S-line,
  • wygłuszone i przeciągnięte kable na wzmacniacz,
  • aluski 17',
  • z tyłu światła LED,
  • xenon,

I kilka rzeczy, o których mogłem zapomnieć... :P

Plany co do autka jak na razie nie są jakieś ambitne, ale dla mnie osiągnięcie ich to będzie duży sukces:

  • pełny FIS,
  • RNS-E,
  • wyposażenie audio (wzmacniacz + tuba + jakieś mocne głośniczki),
  • wymiana dolnej listwy (pęknięcia),

Z czasem oczywiście przyjdą mi do głowy jakieś modyfikacje (inspirując się modyfikacjami kolegów z tego forum :)). Postaram się edytować temat i opisywać dalej co dzieje się z moją niunią. Poniżej daję zdjęcia z TERAZ. Zachęcam do komentowania i polecania modyfikacji, jakie mogłyby się tutaj także znaleźć, każdą rozpatrzę.

dbfbea547e7b9925.jpg

 

895e0ac42f5bda2d.jpg

 

a815b5bb962be252.jpg

 

Więcej zdjęć wrzucę po kompletnej polerce etc. I przy ładniejszej pogodzie. Także postaram się zrobić coś ze środka (obecnie brak takich zdjęć).

Edytowane przez TheMario323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , :hi:

Osobiście zacząłbym od wymiany tylnych lamp, ale to tylko moja sugestia i moje osobiste zdanie :D 

Powodzenia w modzeniu :D coś się zawsze znajdzie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, suppapeter napisał:

Witam , :hi:

Osobiście zacząłbym od wymiany tylnych lamp, ale to tylko moja sugestia i moje osobiste zdanie :D 

Powodzenia w modzeniu :D coś się zawsze znajdzie :D

 

No witam. Co proponujesz? Mnie się to podoba co jest, ale być może Twoja propozycja bardziej przypadnie mi do gustu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy totalna wioska...

Felgi za to fajne, podobają mi się. Co to za alusy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę doradzić to szedłbym na twoim miejscu w oryginał, tani kosztem mógłbyś np przyciemnić folią dla innego wyglądu lub nawet pomalować :D 

Ale każdy robi, jak mu się podoba więc jak Ci się podoba to zostaw :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z dolnego śląska ogólnie fajny egzeplarz ,sedan ,1.9 TDI i Quatro to rzadkosc ,dbaj o niego i rzeczywiscie pomysl o innych lampach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, azure napisał:

Lampy totalna wioska...

Felgi za to fajne, podobają mi się. Co to za alusy?

Szczerze? Pojęcia nie mam. :P Dostałem je w "prezencie" do auta. Mi także się podobają, rzadko spotykane i dobrze się komponują kolorystycznie.

3 godziny temu, instruktor83 napisał:

Witam kolege z dolnego śląska ogólnie fajny egzeplarz ,sedan ,1.9 TDI i Quatro to rzadkosc ,dbaj o niego i rzeczywiscie pomysl o innych lampach :hi:

Sądziłem, że te lampy są jakieś unikalne, bo mało kiedy je widzę ale jak widać po prostu nikt nie chce ich zakładać :D pooglądam inne audi z różnymi lampami i być może któreś mi przypadną do gustu to oczywiście się wymieni. Gdy szukałem auta właśnie nie zależało mi na quattro, ale jak zobaczyłem to cudo, no cóż - musiałem się zgodzić na ten napęd i szczerze powiedziawszy nie żałuję wyboru, quattro robi swoje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega z okolic Ścinawy tak jak ja ;-) tylko te lampki tył i będzie git. Ogólnie jak coś mam manetke do pełnego Fisa :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, serekk napisał:

Widzę kolega z okolic Ścinawy tak jak ja ;-) tylko te lampki tył i będzie git. Ogólnie jak coś mam manetke do pełnego Fisa :-) 

Tak, w Ścinawie mam rodzinę. :) To super, napewno odkupię tylko na razie mam inne wydatki, jeśli nie pozbędziesz się manetki to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi z tego tematu na sprzedaż. Cena 16000zl do negocjacji. Więcej informacji po nr tel. 669986648

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...